eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_zafer_es26 Liste gör
Yazar

ZAFER
Yer: ESKİŞEHİR/BİLCK
Online Durum: Offline
  Alıntı es_zafer_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 20:21
nefere ucuz bilet ve kombine kıyağı olduğunda neler olduğunu gördük h.ü ye arka çıkmalar istifa diyenleri susturmalar açık tribüne kafa tutmalar maçımız olduğunda alakasız tezahüratlar bu sene farklı bi hava var taraftarlarda inşallah bozulmaz ve bu sene AÇIK TRİBÜNÜN YILI olabilir
Yukarı
essukru26 Liste gör
Yazar

şükrü gültekin
  Alıntı essukru26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 21:28
İzmirdeki kupa maçında bile otobüsümüzde aldığı beleş biletleri satmaya çalışan izmire kadar gidip sözde eses için kapı önünde bilet satıp maça girmeyen insanlarla karşılaştım.O yüzden kesinlikle kombine fiyatları herkes için eşit olmalı.Böylelikle tribünlerde kendini değil esesimi düşünen insanları görmüş oluruz.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 22:09
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan gky1993

Kesinlikle Miami'ye katılıyorum..
Bi yanda NEFER'e girip,90 dakika gırtlak patlatan çocuk,bi yanda açıkta 90 dk oturup çıt çıt çekirdek çitleyen adam..İkisi de aynı fiyata kombine olacak ha,tamamen saçmalık olur.
Yazın sıcakta gölgedesiniz, kışın ne kar görüyorsunuz ne yağmur.. 

Herkes sıcacık evinde kahvesini yudumlayıp maçı lig tv'den izlerken biz soğuk buzlu yollarda deplasman yollarındayız nasıl olucak bu işler ?Gram sitem etmiyorum biz Eskişehirspora gönül vermişiz her türlü cefasını çekmeye razıyız zaten ama kalkıp kapalıya giriyoruz diye sanki vıp muamelesi yapmayın.Tribün gruplarının kapalıda olması ses,akustik açıdan daha iyi olmasıdır hoş bizim stadda yok ama öyle yani..Hedefimiz tüm tribüne kombine aldırmak herşey 10.yıl şerefine..

Alıntı yapılan Adnan26

Neferciler yavas yavas ortaya cikmaya baslamis.... milletde yüz var. Halil amcalarini koruma vazifeleri bitmis anlasilan....

Madem Neferdekilerin cogu talebe maddi imkanlari fazla degil, o zaman kapalidan alip daha ucuz bir yere yerlestirmeli... zaten söylediklerinden birsey anlasilmiyor, Stadi tek atesleyen acik tribün, tabi onlarda gaza gelince...

Adnan bey
Nefer gerçeğini kabulleneceksiniz nefer yeri geldi açığada geçti sonuç ne oldu ? Hiçbir şey değişmedi lütfen artık uzaklardan sallamayın olayın içindemisiniz herşeyi buradan takip ediyorsunuz sonra atıp tutuyorsunuz..Kaç kez içerdeki maça geldinizde gördünüz kimin ateşlediğini ? Bu tribün ne zor şartlarda ayakta durdu neler geçirdi biliyormusunuz anca insanları karalamak yaptığınız tek şey o.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 22:21
Alıntı yapılan kalender 26

Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan gky1993

Kesinlikle Miami'ye katılıyorum..
Bi yanda NEFER'e girip,90 dakika gırtlak patlatan çocuk,bi yanda açıkta 90 dk oturup çıt çıt çekirdek çitleyen adam..İkisi de aynı fiyata kombine olacak ha,tamamen saçmalık olur.
Yazın sıcakta gölgedesiniz, kışın ne kar görüyorsunuz ne yağmur.. 

Bir laf vardır "Hem şoför arkası, hem cam kenarı hemde bedava olsun :)" derler ya benimki'de hem güneşin altı olsun hemde üstüme kar ve yağmur yağsın. Kolay değil 1976 yılından bu yana yazın yanmayıp kışında ayaklarımızın suyun içinde donmayınca rahat edemiyoruz.

Bazen çekirdek yiyip çayda içiyoruz. sınıf atladık çekirdekçi olduk.Konforda var evden minder filanda getiriyoruz.Yalan söylemeye gerek gerek.

SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 22:26
Alıntı yapılan bloodSucker

bursa kombinesi 80 tl.Şampiyonlar ligi maçları dahil .

Bursa nın tek farkı daha önce orada HÜ yoktu ondan 80 tl olabilir mi acaba ??? emin ol ki HÜ bursada olsaydı şimdi 400 den aşağı veremezlerdi kombineleri

Neden Hala kendimizi başkalarıyla kıyaslıyoruz anlamış değilim.Banane bursadan mursadan.Eğer kırmızı siyahı seviyorsak bu sene kombineler a lı na cak
SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 23:05
Nihayet  yönetim degişmiş  , taraftarın büyük çogunlugunun içine sinen bir teknik direktör takımın başına geçmişken , kulubün içindeki mali duruma ragmen önümüzdeki sezon(lar)a daha bir umutla bakacakken tamda  taraftarlar  olarak tek bir nefes olacagımız yerde yine birbirimize düşüyoruz .Ya geçmiş sezonların kapanmamış hesaplarını bir kenara bırakacagız ya daha sezon başlamadan açık - nefer diye ayrılacagız .Hangisi dogru ? Ben oldum olası açık tribünde maç seyrediyorum ,zararmı - karmı ederim diye degil , halil ünal varken onun için degildi, şimdi mesut hoşçan var yine onun için degil tek ES ES ime bir nebze benimde katkım olsun diye , kombine alıyorum.Şimdi Nefer tribünü açık dan ucuz olsun mu , olmasın mı diye tartışılıyor.Bence Nefer tribünene büyük çogunlukla ögrenci kardeşlerimiz giriyor.Ögrenci kardeşlerimizin daha ucuz kombine alması beni rahatsız etmez, aksine bu genç kardeşlerimizin sayısı tribünlerde daha çok artmalı diye düşünüyorum. Şimdi haklı olarak ögrenci kardeşlerimiz sadece Nefer tribününe degil , Açık tribünüde giriyor denebilir. Madem açık-nefer kombine fiyatlarına denge isteniyor o zaman belki 18 yaş altına kombine fiyatları daha düşük tutulabilir.İsteyen kardeşlerimiz Açık tribün için alır isteyen Nefer tribünü için.18 yaş üstüne de eşit fiyat da kombine olabilir.Yeter ki artık bundan sonra birbirimize düşmeyelim.O oldu bu oldu ama geçen sezon bir gerçek var ki biz tribünleri dolduramadık .Bu sezon yeni başlangıçların sezonu olsun , titreyip kendimize döndügümüz sezon olsun.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 23:10
Bursaspor kombinesine akın var
İsmail YALVI / BURSA (DHA)    15 Temmuz 2013

Bursaspor Yönetim Kurulu'nun kombine kartlara yaptığı rekor indirimin ardından yeşil beyazlı taraftarlar, Merinos Stadı'nda yapılan satışlara büyük ilgi gösteriyor.

Kombine biletler bu sezon ligin yanı sıra Avrupa Kupaları'nda da geçerli olması nedeniyle son yıllarda ilk kez talep patlaması yaşandı.

6 BİNE YAKLAŞTI

Üç gün önce satışa çıkartılan ve yeşil beyazlı taraftarların yoğun ilgi gösterdiği kombine kart satışlarında satılan bilet sayısının 6 bine yaklaşması ve geçen yıl satılan 5 bin kombineyi geride bırakması Bursaspor Yönetim Kurulu'nu sevindirdi. Bu arada 600 TL'ye satışa çıkartılan Kapalı Tribün A-B-C Tribünlerinde ise biletlerin tükenmekte olduğu, sadece ön sıralarda yer kaldığı belirtildi.

EN UCUZ KOMBİNE 100 TL

Bursaspor Kapalı Tribün VİP 1.sıra biletleri 3 bin, VİP 2'nci ve 6'ncı sıra biletleri 2 bin, Kapalı Tribünü A-B-C tribünleri 600 , Maraton Tribünü 300, Kapalı Kale Arkası 150, Açık Kale Arkası Tribünü biletleri 100, Aile Tribünü biletleri (anne-baba-çocuk) 720 TL olarak satışa sunulmuştu. Aile Tribünü'nde ilave her çocuk için 240 TL alınıyor.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/23728968.asp

Adamlar şimdiden 6 bin kombine satmış bizim daha kombineler çıkmadı ohooo
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 00:18
Hani kombine fiyatları bu akşam belli olacaktı akıbeti noldu bilen var mı.Hiç bir açıklama göremedim ben. Herkes sabırsızlıkla kombineleri beklerken bu kadar insanın heyecanının kaçmasına neden oluyorlar.Açıklayın artık basın şu kombineleride alalım yahu.
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
merteren Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı merteren Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 00:51
transfer yaparsan kombinende satilir formanda...
Yukarı
croco16 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı croco16 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 01:12
Alıntı yapılan SoLdat

Adamlar şimdiden 6 bin kombine satmış bizim daha kombineler çıkmadı ohooo

Net rakam 6 bini geçmiş olabilir. Çünkü kulüp bugün Kapalı Kale Arkası ve Maraton'daki kombinelerin tükendiğini açıkladı

http://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=17581/15/07/2013/aile_tribunu_kombineleride_genel_satista_

Ancak iki tribününde tamamı satışa sunulmadı muhtemelen, şayet sunulduysa bu 16 bin rakamını geçiyor. İlerleyen günlerde netleşir tam rakam muhtemelen
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır