eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 17:55
Toplanti baslamis olmali. sayfayi yenilemekten yoruldum resmen. :-) 200 olsa fiyat cok sevinirim. 250 ye uzulmem. 50 tl borc bulmak lazim :-)
ne bir inat ne bir heves
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 17:56
Bence.., Nefer madem ucuz bilet istiyor, Stad Zaten yıkılacak Deplasman Tribünü yada herhangi bir kale arkasına portatif yapılsın orada olsunlar. Boşalan NEFER in yerine de 1965 lilerdeki gibi olmasada 500-750 TL arası kombine yapılsın , klüp böylece gelir elde etsin. (ayrıca gırtlak patlatıyoruz bize ucuz olsun düşüncesi saygısızlıktır, yazın serin ,kışın sıcak yerde gırtlak patlatmak ,kışın yağış ve soğuk, yazın ise güneş ve sıcakta maç izlemek kadar kötü değildir herhalde,)
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 18:00
Ayrıca bu tür tribünlerin artık futbolcuları pek motive ettiğini düşünmüyorum. Herkes oldukça profesyonel herkes işini yapıyor, Takımı ateşleyen zaten AÇIK tribündür (ÇEKİRDEKÇİLERDİR) bunu herkes bilir.
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 18:07
nefer halil ünal yönetiminde hem meşruiyetini hem de açığın saygısını yitiren bi gruptur.kimse ayrıcalıklı fiattan kombine ısteme hakkına sahıp degıldır
ne mesut hoşcan ne halil ünal en buyuk taraftar
Yukarı
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 18:11
Alıntı yapılan motta

nefer halil ünal yönetiminde hem meşruiyetini hem de açığın saygısını yitiren bi gruptur.kimse ayrıcalıklı fiattan kombine ısteme hakkına sahıp degıldır

ne bir inat ne bir heves
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 18:12
200 tl olursa taksitle tadından yenmez. Geçen yıl sadece Fener deplasmanı için o kadar harcadım:) Ankara'da yaşadığım için muhtemelen çoğu maça gelemeyeceğim. Ama Halil Ünal'dan kurtuluşun şerefine, maksat desteğimiz görünsün kombine alıp yeğenime hediye edeceğim bende.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
esgulen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyyüp
Yer: Denizli/Esk.
  Alıntı esgulen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 18:15
Valla 200 de olsa 300 de olsa alacağım.Gelebildiğim maça geleceğim gelemediğime babam gider:)))
Eskişehirli olmasam da ES ES imi tutardım.Sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 18:17
Alıntı yapılan gky1993

Kesinlikle Miami'ye katılıyorum..
Bi yanda NEFER'e girip,90 dakika gırtlak patlatan çocuk,bi yanda açıkta 90 dk oturup çıt çıt çekirdek çitleyen adam..İkisi de aynı fiyata kombine olacak ha,tamamen saçmalık olur.
Varsayalım ki mantığın doğru, ben açığa giriyorum, Nefer'de en çok bağırandan 5 kat falan daha fazla bağırıyorum. Senin mantığına göre kombine için kulübün bana para vermesi gerekiyor,ben açıktan birini tanıyorum mesela adam maçtan 4 saat önce başlıyor tezahürata, maç bittikten sonra 8 saat devam ediyor. Söyleyelim de kulübe bizim elemana 1 ev 2 araba versinler..

Bu tür ayrımcı yaptırımlar tribünlerimizi bölen şeylerdir. Yıllardır bedava biletle mücadelemiz bundandır, yoksa gerçekten maça gelmek isteyip cebinde bilet parası olmayana canımız fedadır. Ucuz kombine ile bedava bilet arasında herhangi bir fark yoktur.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 18:28
Alıntı yapılan gky1993

Kesinlikle Miami'ye katılıyorum..
Bi yanda NEFER'e girip,90 dakika gırtlak patlatan çocuk,bi yanda açıkta 90 dk oturup çıt çıt çekirdek çitleyen adam..İkisi de aynı fiyata kombine olacak ha,tamamen saçmalık olur.
bir yandan harçlığını biriktirip nefen kombinesi alan gönülden esesli nefer bir yandan bedava bilet için yıkama yağlama yapan esesin menfaatini yerle bir eden maç saaatine kadar kapıda bekleyen esesle alakası olmayan beleş bilet alıp satan neferler bunuda kıyasla arkadaş neferin bu tribünlerde bir ayrıcalığı kalmamıştır artık bunu herkes çok iyi biliyor
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
.mustiii1965 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: İçindenn
  Alıntı .mustiii1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 18:40
Ya arkadaslar ne aciksiz nefer olur ne de nefersiz acik olur
Şampiyon ESKİŞEHİR dertlerimin dermanısın
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır