eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Noir&Rouge Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Fransa
Online Durum: Offline
  Alıntı Noir&Rouge Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2013 saat 22:34
muhtemelen hic bi maca gelemiycem ama yinede sirf  yeni yonetime destek olmak icin kombine alicam
Kirmizi Siyah Askin Rengi
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2013 saat 22:44
Daha Öncede Söledim yine söyleyeceğim. Bu sene taraftarı stada çekme senesidir. Bu sene o eski havayı o eski taraftarı getirme senesidir. Yeni yönetime özellikle söylüyorum bu sene kombineden kesinlikle ama kesinlikle maddi beklenti yapmayın. Öncelikli amacınız taraftarı çekmek ve heveslendirmek olsun.Kombine fiyatı (açık için söylüyom) 200 TL yi asla geçmemeli. 200 den fazla olduğunda kimse 10.000 kombine falan hayal etmesin kimsede kendini kandırmasın.
Tekrar tekrar belirtiyorum eğer bu sene taraftarı tribüne çekmek istiyosa bu yönetim hazır herkesde hevesliyken kombine fiyatlarını çok makul yapmalıdır en maksimum 200tl olmalıdır.İstenen rakamlara anca o zaman ulaşılabilir. Bunun dışındada belirleyecekleri fiyatlarda kimse kendi kandırmasın boşuna...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
Yer: eskişehir
  Alıntı eevsen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2013 saat 23:09
Kimse yanlış anlamasın ama bu stad'ın fiziki şartlarına göre 250 tl lik kombine fiyatları bence çok fazla.
siyah kırmızı şampiyon eses
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2013 saat 23:10
Taraftar ın bir kısmının stada gelmeme sebeplerinin  en başında yer alan gerekçe,  önceki kulüp yönetimiydi.Şimdi yönetim degişti üstelik taraftarın beklentilerine cevap vereceklerini söyleyerek yönetime geldiler. Öyleyse geçmişte ne gerekçelerle olursa olsun , artık takımını tribünde desteklemeyen renktaşlar, hiç degilse bu sezon yeni yönetime bir şans vermek , vaatlerini yerine getirmeleri adına desteklerimizi göstermek için kombine alınmalıdır.Taraftar olarak taraftarlıgın geregini yapmalıyız. Stad için degil Takım için Kombine
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2013 saat 00:06
Alıntı yapılan ES ES ES

Taraftar ın bir kısmının stada gelmeme sebeplerinin  en başında yer alan gerekçe,  önceki kulüp yönetimiydi.Şimdi yönetim degişti üstelik taraftarın beklentilerine cevap vereceklerini söyleyerek yönetime geldiler. Öyleyse geçmişte ne gerekçelerle olursa olsun , artık takımını tribünde desteklemeyen renktaşlar, hiç degilse bu sezon yeni yönetime bir şans vermek , vaatlerini yerine getirmeleri adına desteklerimizi göstermek için kombine alınmalıdır.Taraftar olarak taraftarlıgın geregini yapmalıyız. Stad için degil Takım için Kombine

Mustafa Kardeş Size Katılıyorum Artı Yeni Gelen Yönetim Taraftarı Bölerse Aynı eski Yönetimden bir farkı olmaz O yüzden Taraftarlar arasında Ayrım Yapmamallı.Wink
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
osmaneses Liste gör
Yazar

osman
Yer: Muğla-Eskişehir
  Alıntı osmaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2013 saat 00:12
Eskişehirspor Başkan Yardımcısı Olan Ali Emre Sarar Acıkladı:
Borç Kapıda Dıyerek Başlayan Sayın Alı Emre Sarar Borçlarımız Nedenıyle Fıyatları Böle Yapmak Zorunda Kaldık Taraftarlarımızdan Kötü Karşılayacagını Bılıyoruz Elımızden Gelen Bu Her Maç Başı Fıyatlar İse 20,40 TL Arasında Olacagını Söleyen Ali Emre Sarar Konuşmasını Kapattı..
AÇIK:350,NEFER:475 65'LİLER: 900 VIP: 1500 Bu haber doğrumu?
her zaman ve her yerde Eskişehirspor
Yukarı
aryanus Liste gör
Yeni Yazar

MEHMET
Yer: ankara
  Alıntı aryanus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2013 saat 01:14
arkadaşlar ne oluyor hani yönetimi destekliyorduk ne oldu yok pahalıymışta yok şöyleymiş yok böyleymişte olur bedava seyredin o zaman iyimi
Yukarı
sadeceses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı sadeceses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2013 saat 01:44

Alıntı yapılan osmaneses

Borç Kapıda Dıyerek Başlayan Sayın Alı Emre Sarar Borçlarımız Nedenıyle Fıyatları Böle Yapmak Zorunda Kaldık Taraftarlarımızdan Kötü Karşılayacagını Bılıyoruz Elımızden Gelen Bu Her Maç Başı Fıyatlar İse 20,40 TL Arasında Olacagını Söleyen Ali Emre Sarar Konuşmasını Kapattı..

Aynı haberi bende Facebook'ta görmüştüm.Aspargas olduğu sırıtıyor baya
Eşini değiştirebilirsin , siyasi görüşünü değiştirebilirsin , dinini değiştirebilirsin ama tuttuğun takımı değiştiremezsin !
Yukarı
BlackJack Liste gör
Yazar

erdem
  Alıntı BlackJack Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2013 saat 04:17
Alıntı yapılan sadeceses

Alıntı yapılan osmaneses

Aynı haberi bende Facebook'ta görmüştüm.Aspargas olduğu sırıtıyor baya
350tl'ye değecek bir stad var sanki ortada ki 350 olacağını sanmıyorum o ne ya öyle tam taraftar birlik olup kombine alalım diyoruz 350 tl diyorlar olmaz umarım
Şampiyon
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2013 saat 06:18
Kombine almazsak b u kulübün işi zor bu kulübü taraftar kurtaracak- bu sene şartları zorlayıp  ne yapıp edip kombine almaya çalışmalıyız...küme düşersek çok ararız keşke süperde oynasada kombine alsak diye...bu sene düzlüğe çıkamazsa takım seneye çok zorlanırız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır