eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 22:45
Alıntı yapılan Dorylaion

@Mustafa Akgören twitterdan yazdı 2 dk.önce:

Açık 250,Vip ve 1965"liler 750 ila 1.500 tl arasında olsa,10.000 tane satabilirmiyiz.? günlük biletlerde 25 ila 50 tl arası değişse diyorum.

* Şehrin belirli yerlerine özellikle halkın yoğunlukta olduğu yerlere stand kurulursa,

* Taraftar oluşumları (istanbul, ankara, ünieses ve tüm gruplar)'nın ortak karar ile,

* Futbolcuların katılımı ile yapılacak kombine tanıtım ve satış günü ile,

* Belediye başkanlarımız ve sanayi şirketlerinin desteğiyle,

* Adamlar bir sezonda 310 bin tane forma satıyor.10 bin tane kombineyi satarız herhalde. Satamıyorsak da tribünleri bırakıp gidelim.

kalender
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 22:54
Bence Mesut başkan ve ekibi üzerine düşen görevi yaptı sıra taraftarda

HAYDİ 10.000. KOMBİNEYE
Yukarı
gayrisafimillihasıla Liste gör
Yeni Yazar

ökkeş
Yer: mekke
  Alıntı gayrisafimillihasıla Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 22:57
Alıntı yapılan Dorylaion

@Mustafa Akgören twitterdan yazdı 2 dk.önce:

Açık 250,Vip ve 1965"liler 750 ila 1.500 tl arasında olsa,10.000 tane satabilirmiyiz.? günlük biletlerde 25 ila 50 tl arası değişse diyorum.

malesef çok zor
yaşasın eskişehirspor
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
Yer: Turkey
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 22:59
Tüm Eskişehirspor sevdalıları bu yıl elini taşın altına koymalı ve klübe destek için kombine almalıdır.
Gurbetteki oluşumlar toplu alım yaparak destek vermelidir.
Klüp böylesine borç batağındayken 250 lira gibi bir rakam çok değildir.
Durumu olmayıp ta sigara içenler, ben gibi sigarayı  bırakıp kombine almalılar.

slogan bulamadım.
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 23:08
Alıntı yapılan pop corn

Tüm Eskişehirspor sevdalıları bu yıl elini taşın altına koymalı ve klübe destek için kombine almalıdır.Gurbetteki oluşumlar toplu alım yaparak destek vermelidir.Klüp böylesine borç batağındayken 250 lira gibi bir rakam çok değildir.Durumu olmayıp ta sigara içenler, ben gibi sigarayı  bırakıp kombine almalılar.

İstediğiniz büyük bir fedakarlık ama SEVDALILAR da bu yürek yok mu?
ELBETTE VAR...

Hatta bir öneride benden eğer bu gurbet oluşumundaki kardeşlerimiz böyle bir fedakarlık yaparlarsa bu kombineleri ÜNİESES ile paslaşarak imkanları kısıtlı öğrenci kardeşlerimizede DESTEK olmuş olurlar.
Bunu uygulayan arkadaşların hepsinin gözlerinden öperim.
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 23:35
10 bin kombine olsun diye bi yerlerimizi yırtıyoruz fakat üç galibiyetle değer olarak eşit durumda,ülke futbolunun çarpıklığı çok açık..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
OliverQueen Liste gör
Yazar

Şerif Okan
Yer: Girne
  Alıntı OliverQueen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2013 saat 00:19
Alıntı yapılan EsBoraEs

10 bin kombine olsun diye bi yerlerimizi yırtıyoruz fakat üç galibiyetle değer olarak eşit durumda,ülke futbolunun çarpıklığı çok açık..

Burda kombine sadece maddi gelir değildir , taraftar gücüdür , itici güç olup maçı kazandırır. 10 bin kombine demek açığın her zaman dolması dolayısıyla verilen destek maçları kazandırır . Her galibiyette yeni sezonda değişiklikle kasamıza 1trilyon girer .

Ayrıca bunlar Bursa'nın açıklanan kombine fiyatları
Maraton Tribünü kapalı kale arkası 120 açık kale arkası 80 moratonları dahi 240 tl ye kombineleri var bayan-çoçuk indirimleri var , bu fiyatlar takıma desteğin kombinede sadece maddi olmadığını gösteriyor .
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2013 saat 01:15
Okanım,tabiki de tüm stadın %75'inin kombineli olması mükemmel destek olur hemde dolu tribünlere oynarız ama benim dikkat çekmek istediğim nokta finansal uçurumlar...
ANTİ-BİZANS
Yukarı
OliverQueen Liste gör
Yazar

Şerif Okan
Yer: Girne
  Alıntı OliverQueen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2013 saat 01:54
Alıntı yapılan EsBoraEs

Okanım,tabiki de tüm stadın %75'inin kombineli olması mükemmel destek olur hemde dolu tribünlere oynarız ama benim dikkat çekmek istediğim nokta finansal uçurumlar...

Anladım tayfun abi demek istediğini maddi olarak gerçekten bu para gelirlerin çok olduğu yerde devede kulak kalıyor tabi ama dediğin gibi bizede kombine almak düşer . Allah'a şükür maddi durumum iyi aşıladığım kuzenim var liseye yeni geçti , ona vericem alıp kendim Kıbrıs'ta üni okuduğumdan gurbetteyiz . Bizede Dortmund gibi kombineye ayrılan tüm sayıyı tüketmek düşer . İyi akşamlar , sağlıcakla kal abi.
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
  Alıntı fatih_hayati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2013 saat 08:53
Bence de açık için 250 TL uygun bir tutar taraftarın ilgi göstereceğini düşünüyorum.
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır