eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 18:36
İt köpek diye tasvir edilenlerin tribünden temizlenmesi gerçekten güzel "sezarın hakkı sezara" amma velakin görüyoruzki HÜ o it kopuktan daha büyük zarar vermiş SEVDAMIZA, bunun hesabını verebilen varsa versin.
Ayrıca bu seçimden sonra herşeyi unutmaktan yana idim ama birileri seçim sırasında "iyi olan kazansın" diye "sevgi pıtırcığı" demeçler verirken mesajlar yolu ile de hala tehditler savurabilmişse bu görüşe iyi niyetle nasıl karşılık verilir siz söyleyin.
Yukarı
erhkav77 Liste gör
Yeni Yazar

Erhan KAVUSTU
Yer: İzmir
  Alıntı erhkav77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 18:39
Uzak olduğumdan kombine alamayacağım, ama yeni sezon formaları satışa sunulduğu anda 250 tl. esstore dan alış veriş yapacağım.
kufursuz ailece futbol izlenecek bir ortam yaratan EsEs taraftarı hayal ediyorum. İşte Anadolu ihtilali budur.
Yukarı
esgulen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyyüp
Yer: Denizli/Esk.
  Alıntı esgulen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 18:42
Esstore ozellesti.simdi oradan alisveris yaptigimizda kulubumuzun kazanci olacak mi?Olacaksa ne kadar?Bilen biri cevaplarsa sevinirim.
Eskişehirli olmasam da ES ES imi tutardım.Sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 18:48
Alıntı yapılan esgulen26

Esstore ozellesti.simdi oradan alisveris yaptigimizda kulubumuzun kazanci olacak mi?Olacaksa ne kadar?Bilen biri cevaplarsa sevinirim.

Herhalde hiçbir karşılık olmadan satacak bir ihanet hali içerisine düşmemiştir HÜ.
Ama yinede bu HÜ belli olmaz.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 19:32
ESstore özelleştirme hakkında taraftara bilgi verilmeli
Yukarı
esgulen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyyüp
Yer: Denizli/Esk.
  Alıntı esgulen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 19:38
Alıntı yapılan mecek_baba

Alıntı yapılan esgulen26

Herhalde hiçbir karşılık olmadan satacak bir ihanet hali içerisine düşmemiştir HÜ.
İnsallah biri aciklar
Eskişehirli olmasam da ES ES imi tutardım.Sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 19:51
Alıntı yapılan esgulen26

Alıntı yapılan mecek_baba

Alıntı yapılan esgulen26

İnsallah biri aciklar

Yanılıyor olabilirim fakat personel sıkıntısı yüzünden esstore nin sadece işletmesi özelleşmişti gelirler kısmı aynen kulup menfaatine değişiklik olmayacaktı diye hatırlıyorum geçmiş zaman öyle telaffuz edilmişti...
aksi halde kulubumuz için büyük bir kayıp sözkonusu
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 22:14
@Mustafa Akgören twitterdan yazdı 2 dk.önce:

Açık 250,Vip ve 1965"liler 750 ila 1.500 tl arasında olsa,10.000 tane satabilirmiyiz.? günlük biletlerde 25 ila 50 tl arası değişse diyorum.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
es_zafer_es26 Liste gör
Yazar

ZAFER
Yer: ESKİŞEHİR/BİLCK
  Alıntı es_zafer_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 22:25
Alıntı yapılan Sonunda_kaydoldum

Nefer önce halil amcasının borcunu ödesin. kongre önceside ayrı komiklerdi ''iyi olan kazansın'' ''iyi olan kazansın'' sevgi pıtırcıkları sizi. iyiyi kötüyü ayıramadınmı bunca sene. 100 milyon takmış halil amcan. iyisimi kalmış.

hayır öyle sağlam tribünde yapsalar içim gam yemez. bi avuç beşiktaşlı susturdu sesinizi soluğunuzu kesti.adamlar kapalıyı inletti. utanmadınız mı?

nasıl ki halil ünal eskişehirspora ve eskişehirsporumuzun geleceğine çok ciddi zarar vermişse neferde senelerdir halil ünalın yanında olarak karşılıklı çıkar içerisinde bu zarara ortak olmuştur inşallah 100- 60 tl ye kombineleri ve aynı şekilde bilet desteğini bu sezon görmeyiz.
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 22:37
200 Olursa o rakamlara belki ulaşabilinir , çok büyük tanıtım ve kampanya yapmak kaydıyla tabiki.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır