eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
Online Durum: Offline
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 13:40
Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan selim1965.

Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan bravemurat26

Alıntı yapılan esgun

Nefer Kombine almayı düşünüyor mu?

Nefer deme usta bana ya.geçen sene bunlar değil miydi HÜ a destek çıkan ,istifa diyene zorla baskı kuran,utanmayıp birlik bütünlük diye açıklamalar yapan hatta forumda bile açıklama yapmadılar mı??

ANTİ NEFERR!!!

bence geçmişi unutup büyük eskişehirsporumuz için yeni bir başlangıç yapmamız lazım
küskünlük dargınlık ve yanlışlıkları unutup hepimizin istediği tek gerçeğe odaklanmamız lazım oda ortak sevdamızın başarısıdır...

Birlik olalım kombine alalım.

Şu an küskünlüğün dargınlığın kimseye faydası yok, bütün olmazsak ne sahada ne tribunde başarıyı yakalayamayiz.

herkes zamanında hata yapmış olabilir ama o hata yapanlarda doğru yolu bulacaktır ve esesimiz için çalışıp çabalayacaktır....

o hatalar az daha 3 yıl daha HÜ nün başgan olmasını sağlayacak ve esesimin içini boşaltacaklardı.Buna mı ses çıkarmayalım buna mı sessiz kalalım.Yarın Mesut Başkan bedava bilet vermezse kulübe zarar vermeyecekleri ne malum.
SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 13:48
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan barmen_26

Alıntı yapılan esgun

Beleşçiyiz biz ne kombinesi geçen sene tribün olarak kombine almadık zaten 1 tane aldık gerisini çoğalttık(!)..

emre kardeşim gün birlik günü diyoruz, senin üslubuna bak, birlik bütünlük diyen nefer tribünü yanlış hatırlamıyorsam, senin bu soruya vereceğin cevap belki bi yerlere ışık tutardı

saçma sapan nefere sallayıp kendini tatmin ediyor bazıları ama onların kuyruk acısı başka.Nefer iti,köpeği temizlerken kimse yoktu hep kapalıdaki serseri tiplerden şikayet ediliyordu yağma yapıyorlar kavga çıkartıyorlar falan filan o zaman yine burdan safi rüzgar yapıyordu herkes nefer elini taşın altına soktu tribünü büyük ölçüde temizledi.Her şartta beleşçisiniz diyenler kombinemide aldım deplasmanlarada elimden geldiğince gittim kendi paramla girdim.Kimsenin 5 kuruşuna ihtiyacımız yok çok şükür.Attıüınız çamurlar elinize yapışıyor biride anti nefer yazmış Gerçekten komik oluyorsunuz hemde çok..

Benim kuyruk acım falan olmadı olamaz kardeş.Ben 1500 km uzaklıkta eses aşkıyla yaşayan biriyim.Emin ol benim gibi birsürü arkadaş var esesi bitliste,şırnakta,mardinde,hakkaride ...vs 26 plakalı aracının aynasında eses logosu asılı gezen.Sizin yüzünüzden buralarda insanlara defalarca rezil olduk"ne biçim tribününüz var bir taraf istifa diye bağrıyor diğer taraf onları ıslıklıyor"diye.

Uzun lafın kısası senin eskişehirin dibinde göremediğin tribün bütünlüğünün olmayışını kaç km uzaktaki febeli bejekeli geseli görüyor.

Son olarak iti köpeği temizleyenlere bedava bilet mi verilmesi gerekiyor.Bak tekrar söylüyorum ben hiçbir maça gidemeyeceğimi bildiğim halde burada kombine alacağım sırf sen ve senin gibilere inat
SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 13:57
Alıntı yapılan Sonunda_kaydoldum

Nefer önce halil amcasının borcunu ödesin. kongre önceside ayrı komiklerdi ''iyi olan kazansın'' ''iyi olan kazansın'' sevgi pıtırcıkları sizi. iyiyi kötüyü ayıramadınmı bunca sene. 100 milyon takmış halil amcan. iyisimi kalmış.

hayır öyle sağlam tribünde yapsalar içim gam yemez. bi avuç beşiktaşlı susturdu sesinizi soluğunuzu kesti.adamlar kapalıyı inletti. utanmadınız mı?

inönüde bizim onları susturduğumuz zaman sen yokmuşsun demek ki 3-2 lik maç.yoksa kargamısın sende bejekelimisin o stadda sadece nefer mi var saçma sapan konuşmayın.

Murat bende gurbette okudum uzaktan sevmenin nasıl olduğunu gayet iyi biliyorum tereciye tere satma.Banane alırsan al almazsan alma ben 2003 senesinden beri alıyorum takımımı sevdiğim için.İmzana anti nefer yazacak kadar nefret oluşmuş elbete kuyruk acın var
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 14:15
Kimsenin ne kadar ESES'liliğini tartışmayalım arkadaşlarlar
Yukarı
orkunn Liste gör
Yazar

orkun
  Alıntı orkunn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 14:28

Nefer önce halil amcasının borcunu ödesin. kongre önceside ayrı komiklerdi ''iyi olan kazansın'' ''iyi olan kazansın'' sevgi pıtırcıkları sizi. iyiyi kötüyü ayıramadınmı bunca sene. 100 milyon takmış halil amcan. iyisimi kalmış.

hayır öyle sağlam tribünde yapsalar içim gam yemez. bi avuç beşiktaşlı susturdu sesinizi soluğunuzu kesti.adamlar kapalıyı inletti. utanmadınız mı?

inönüde bizim onları susturduğumuz zaman sen yokmuşsun demek ki 3-2 lik maç.yoksa kargamısın sende bejekelimisin o stadda sadece nefer mi var saçma sapan konuşmayın.

Murat bende gurbette okudum uzaktan sevmenin nasıl olduğunu gayet iyi biliyorum tereciye tere satma.Banane alırsan al almazsan alma ben 2003 senesinden beri alıyorum takımımı sevdiğim için.İmzana anti nefer yazacak kadar nefret oluşmuş elbete kuyruk acın var
Bu tatrtışmayı uzatmanın alemi yok yalnız at gözlüklerini çıkarıpta olaylara bakmak daha fazyadılıdır.Bu sene bjk maçında deplasmanı yasadık kendı atagımzda ıslıklandık ki bu durumu Bursa maçı dışında genel olarak yasadık bunda sorumlulugu başta nefer ustlemle bırlıkte hepımızın sucu var artık eskı defterlerı kapatıp onumuze bakmalıyız butunleşmemiz lazım yenı yonetım yenı td ile ama şoyle bır durum vardır kı nefer kapalının o bolumunu işgal eden en eses e yakışmayan kalitesiz çıkarcı gruptur gectıgımız sene taraftarlarımızın yuzde 90 ının sempatısını kaybettıgıde bır gercektir.
Yukarı
GURBUZ Liste gör
Yeni Yazar

GÜRBÜZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı GURBUZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 14:37
Arkadaşlar bu sene bilet satışlarını hangi firma yapacak bilgisi olan varmı?
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 16:25

Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan esgun

Nefer deme usta bana ya.geçen sene bunlar değil miydi HÜ a destek çıkan ,istifa diyene zorla baskı kuran,utanmayıp birlik bütünlük diye açıklamalar yapan hatta forumda bile açıklama yapmadılar mı??

ANTİ NEFERR!!!

bence geçmişi unutup büyük eskişehirsporumuz için yeni bir başlangıç yapmamız lazım
küskünlük dargınlık ve yanlışlıkları unutup hepimizin istediği tek gerçeğe odaklanmamız lazım oda ortak sevdamızın başarısıdır...

Birlik olalım kombine alalım.

Şu an küskünlüğün dargınlığın kimseye faydası yok, bütün olmazsak ne sahada ne tribunde başarıyı yakalayamayiz.

herkes zamanında hata yapmış olabilir ama o hata yapanlarda doğru yolu bulacaktır ve esesimiz için çalışıp çabalayacaktır....

o hatalar az daha 3 yıl daha HÜ nün başgan olmasını sağlayacak ve esesimin içini boşaltacaklardı.Buna mı ses çıkarmayalım buna mı sessiz kalalım.Yarın Mesut Başkan bedava bilet vermezse kulübe zarar vermeyecekleri ne malum.

peki şimdi kavga dövüş etmenin birbirimizle münakaşa etmenin ne faydası olacak
çok şükürki HÜ seçimi kazanamadı ve Mesut Başkan geldi şimdi kavgayı bırakıp birlik olmak daha yararlı olmazmı sizce
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 16:44

Bende bu düşünceye hastayım bazıları da alkışlamış hiç düşünmeden. Mantıklı olun biraz adamlar Neferi susturduk demiyor sağda solda Eskişehir'e tribün dersi verdik diyorlar.

Hiç bir zaman kendi başına sivrilip ülkede ün yapan ve tüm şehrin sahiplendiği Ayder dışında tribün grubumuz olmadı zaten.
Herkes kalburüstü taraftarlardan Tatangalar,Çarşı,Gfb,Ultraslan,Hodri meydan,Teksas vs diye bahsederken bizim için Eskişehir tribünü diyorlar.

Bunları neden söylüyorum; iyi tribün olacaksa bu hepimizin yarattığı baskıyla destekle, birlik beraberlikle olacak.
Eski Nefer yok bunu herkes biliyor ama orada ki 1500 kişiden 500'ü kötü diye geri kalan çoğunluğu yok saymak olmaz.
Bu sene tribünde bizim yılımız olacak o yüzden söylediklerimizi tartarak konuşalım biraz.
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 18:05
Alıntı yapılan 26_EsEs_65

Hiç bir zaman kendi başına sivrilip ülkede ün yapan ve tüm şehrin sahiplendiği Ayder dışında tribün grubumuz olmadı zaten.
işte o efsane ayder seyrederken tüylerim diken diken oldu ESKİŞEHİRİN GURURU AYDER GURUBU
http://www.youtube.com/watch?v=Q5hTQeBl3wU
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 18:22
nefermiş, altes miş hikaye arkadaşlar asıl olan eskişehirspor, gözümde grupların eskişehirspordan üstün gelir hic bir yanları yok ancak; nefer basta olmak üzere bu klübe halile destek cıkarak eskisehirspora yamuk yapılmıştır. Bunun unutulması mümkün değil. Heleki bir mac vardı belki hatırlarsınız sivas macı sonrası acık tribünle neferin kavgası. acık tiribün nefere bagırdı haklı olarak. Neferin yada altesin basında bulunan insanlar eger vicdan olarak rahat ve gercekten halille pazarlık etmemişlerse diyecek tek sözüm yok, iyi niyetten dogan bir yanılgı derim. Ancak pazarlık edipte klübün bu borcuna ortaksalar ozaman eskisehirspor klübü altında barınmaya hakları yok! Şimdi ise destek zamanı arkadaslar kombinemizi alıp formamızı giyip sonuna dek destek zamanı. Bu klüp zor düze bizle cıkacak insallah.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır