eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
selim1965. Liste gör
Yazar

Selim
Yer: Isparta
Online Durum: Offline
  Alıntı selim1965. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 02:29
Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan bravemurat26

Alıntı yapılan esgun

Nefer Kombine almayı düşünüyor mu?

Nefer deme usta bana ya.geçen sene bunlar değil miydi HÜ a destek çıkan ,istifa diyene zorla baskı kuran,utanmayıp birlik bütünlük diye açıklamalar yapan hatta forumda bile açıklama yapmadılar mı??

ANTİ NEFERR!!!

bence geçmişi unutup büyük eskişehirsporumuz için yeni bir başlangıç yapmamız lazım
küskünlük dargınlık ve yanlışlıkları unutup hepimizin istediği tek gerçeğe odaklanmamız lazım oda ortak sevdamızın başarısıdır...

Birlik olalım kombine alalım.
Yukarı
selim1965. Liste gör
Yazar

Selim
Yer: Isparta
  Alıntı selim1965. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 02:36
Alıntı yapılan selim1965.

Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan esgun

Nefer deme usta bana ya.geçen sene bunlar değil miydi HÜ a destek çıkan ,istifa diyene zorla baskı kuran,utanmayıp birlik bütünlük diye açıklamalar yapan hatta forumda bile açıklama yapmadılar mı??

ANTİ NEFERR!!!

bence geçmişi unutup büyük eskişehirsporumuz için yeni bir başlangıç yapmamız lazım
küskünlük dargınlık ve yanlışlıkları unutup hepimizin istediği tek gerçeğe odaklanmamız lazım oda ortak sevdamızın başarısıdır...

Şu an küskünlüğün dargınlığın kimseye faydası yok, bütün olmazsak ne sahada ne tribunde başarıyı yakalayamayiz.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 07:32
Alıntı yapılan barmen_26

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan esgun

Beleşçiyiz biz ne kombinesi geçen sene tribün olarak kombine almadık zaten 1 tane aldık gerisini çoğalttık(!)..

emre kardeşim gün birlik günü diyoruz, senin üslubuna bak, birlik bütünlük diyen nefer tribünü yanlış hatırlamıyorsam, senin bu soruya vereceğin cevap belki bi yerlere ışık tutardı

saçma sapan nefere sallayıp kendini tatmin ediyor bazıları ama onların kuyruk acısı başka.Nefer iti,köpeği temizlerken kimse yoktu hep kapalıdaki serseri tiplerden şikayet ediliyordu yağma yapıyorlar kavga çıkartıyorlar falan filan o zaman yine burdan safi rüzgar yapıyordu herkes nefer elini taşın altına soktu tribünü büyük ölçüde temizledi.Her şartta beleşçisiniz diyenler kombinemide aldım deplasmanlarada elimden geldiğince gittim kendi paramla girdim.Kimsenin 5 kuruşuna ihtiyacımız yok çok şükür.Attıüınız çamurlar elinize yapışıyor biride anti nefer yazmış Gerçekten komik oluyorsunuz hemde çok..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
osmaneses Liste gör
Yazar

osman
Yer: Muğla-Eskişehir
  Alıntı osmaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 10:57
neferin bu sezon o tribünleri doldurması gerekiyor hem tribün hem cevap açısından.
her zaman ve her yerde Eskişehirspor
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 11:15
Neferin içinde her ne kadar biletini alıp girenler varsada ,beleşe girenlerde çok olmuştur. İşte o kişiler kendilerini bilirler ve onlar EsEs'imizi gerçekten seven kişiler değillerdir. İnşallah bundan sonra tek bir kişi bile o stada beleşe giremez. İşte o zaman göreceğiz kim gerçek sevdalı kim beleşçi...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 11:55
Hemen hemen her tribünden arkadaşlarım var. Çoğu yere gittim ve tribünü bilirim ama biz bedava bilet almıyoruz diyen yalan atıyordur. Ha nasıl olur? Kimine 50-100 bilet iner kimine 1000 bilet. Şundan emin olun ki bedava biletin minumum olduğu tribünlerden biri Eskişehir tribünlerdir. Keşke böyle bir şey tamamen ortadan kalksa ama malesef imkansız. Çıkıp burda biz bedava bilet almıyoruz diye açıklama yapıp da ertesi gün maçta elinde tomar tomar bileti çocuklara dağıtan adamlarıda biliyoruz biz. O yüzden kimse kafasını yormasın, ne kimse çıksın biz beava bilet almıyoruz diye açıklama yapsın ne de burda insanlar tüm tribün bedava giriyormuş gibi tribün grubuna beleşçi imajı yaratsın.
Tekrar söylüyorum, 20bin kişilik stadda 100 adet bedava bilet iniyor ya da inmiyor. Yani bu olayı sanki binlerce kişi bedava giriyor gibi yapıştırmanın da bir anlamı yok.
Ben yıllardır tribün kovalarım. Kızılcıklının en pislik zamanında birsürü beleş biletin döndüğü zamanlarda da kombinemle tribüne girdim, Nefer'in en temiz olduğu zamanlarda da kombinemle giriyorum. Allaha şükür kimsenin peşinde abi bilet, abi bilet diye dolanmadım ama şundan da emin olun ki bedava biletin minumum olduğu dönem bu dönemdir ki bu gözler tomar tomar 10 liralık biletleri bedavaya alıp 20-30 liraya satanları da gördü..
Yukarı
Sonunda_kaydoldum Liste gör
Yazar

gökhan sezer
Yer: Mersin
  Alıntı Sonunda_kaydoldum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 12:11
Nefer önce halil amcasının borcunu ödesin. kongre önceside ayrı komiklerdi ''iyi olan kazansın'' ''iyi olan kazansın'' sevgi pıtırcıkları sizi. iyiyi kötüyü ayıramadınmı bunca sene. 100 milyon takmış halil amcan. iyisimi kalmış.

hayır öyle sağlam tribünde yapsalar içim gam yemez. bi avuç beşiktaşlı susturdu sesinizi soluğunuzu kesti.adamlar kapalıyı inletti. utanmadınız mı?

Rüzgarlara yön veren, kelebeklerin kanat çırpışıdır.
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 12:18
Alıntı yapılan Sonunda_kaydoldum

Nefer önce halil amcasının borcunu ödesin. kongre önceside ayrı komiklerdi ''iyi olan kazansın'' ''iyi olan kazansın'' sevgi pıtırcıkları sizi. iyiyi kötüyü ayıramadınmı bunca sene. 100 milyon takmış halil amcan. iyisimi kalmış.

hayır öyle sağlam tribünde yapsalar içim gam yemez. bi avuç beşiktaşlı susturdu sesinizi soluğunuzu kesti.adamlar kapalıyı inletti. utanmadınız mı?

zaten onlar öyledir bir tane iyi bir şey yapsınlar 5 sene söylerler ama yaptıkları hataları ne kabullenirler ne de düzeltirler...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 12:31

Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan esgun

ANTİ NEFERR!!!

Şu an küskünlüğün dargınlığın kimseye faydası yok, bütün olmazsak ne sahada ne tribunde başarıyı yakalayamayiz.

herkes zamanında hata yapmış olabilir ama o hata yapanlarda doğru yolu bulacaktır ve esesimiz için çalışıp çabalayacaktır....
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 13:36
Alıntı yapılan Sonunda_kaydoldum

SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır