eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 12:55
Alıntı yapılan esgun

Nefer Kombine almayı düşünüyor mu?

Beleşçiyiz biz ne kombinesi geçen sene tribün olarak kombine almadık zaten 1 tane aldık gerisini çoğalttık(!)..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
selim1965. Liste gör
Yazar

Selim
Yer: Isparta
  Alıntı selim1965. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 13:51
Ertuğrul hoca şehir kenetlendiğinde başarı gelir demişti.Kombine konusunda da bu çok önemli bence.Bunun da bence en önemli yolları:

1)Belediye başkanlarıyla konuşulup şehirdeki reklam panolarına kombine reklamları konulmalı.
2)Yerel gazeteler sürekli kombine reklamları yapmalı.
3)Valimiz,millet vekillerimiz, başkanımız,yöneticilerimiz iş adamlarıyla görüşüp toplu kombine konusunda ikna çalışmaları yapmalı.
4)Kombine kesinlikle açık için 200 tl'den fazla olmamalı,çocuklara indirimli olmalı.
5)Sosyal medyadaki bütün taraftar grupları kombine konusunda sürekli teşvik edici paylaşımlarda bulunmalı.
6)Daha önceki yazılarda kemik tayfa denen taraftarlarımızada büyük görevler düşüyor bence.Yakın çevrelerini(babasını,amcasını,dayısını,komşularını...) gaza getirmeleri gerekiyor.
7)Maddi durumu iyi olan herkez çevresindeki bi çocuğa kombine almalı.

Bunlar şu anda aklıma gelen şeyler ve benim görüşüm.Daha faydalı olabilecek şeyler varsa ekleyelim veya benim yazdıklarımı düzeltelim lütfen. [/QUOTE]

8)Mutlaka taraftar kartı çıkarılmalı bazı maçlara komşu şehirlerden fb gs bjk desteklemeye gelipte açığa oturanlar var bu engellenmeli bu zevata bilet verilmemeli(Alıntı: Bilal Abi)
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 15:29
halil ünal döneminde tutarsızca işler yüzünden kombinelerde çok fazla kayıp oldu fiyat makul olmasına rağmen ancak bu sene bu takıma para kazandırmak biraz olsun destek olmak istiyorsak yalvarıyorum bu kombineleri çıkar çıkmaz tüketelim hatta yönetim kombine basamamak durumunda kalsın ,başka çıkar yolumuz yok.eskişehirsporumuzun bugün bize ihtiyacı var görevimizi yerine getirelim bu insanlara destek olalım.eğer bu kombineler satılmasa inanın halil  ünal yönetiminde kırılan umudum tamamen yok olacak ,yönetimde hayal kırıklığı yaratacak çalışma azimleri kırılacak,  tek destek yolumuz olan kombine alımı umarım başarıyla sonuçlanacak.herkes etrafındakilere kombine almayı teşvik edici konuşmalar yaparsa yönetimde çok fazla pazarlama işleriyle uğraşmadan bu işi halleder hiç değilse bizler her eskişehirspor sevdalısına kombine alması konusunda uyarılarda bulunalım desteğe devam edelim.
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 17:39
Satışa çıksa da alsak bir an önce
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 18:14
Alıntı yapılan esgun

Nefer deme usta bana ya.geçen sene bunlar değil miydi HÜ a destek çıkan ,istifa diyene zorla baskı kuran,utanmayıp birlik bütünlük diye açıklamalar yapan hatta forumda bile açıklama yapmadılar mı??

ANTİ NEFERR!!!
SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 18:20
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan esgun

Beleşçiyiz biz ne kombinesi geçen sene tribün olarak kombine almadık zaten 1 tane aldık gerisini çoğalttık(!)..
çamlıcalılarda bedava bilet almadı değilmi her maç dünyanın beleş biletleri verildi bunları görmediysen bravo ben sırf satılsın diye 2 tane nefer kombinesi aldım ki çoğu maçta açığa girdim sırf bu yüzden neden bahsediyorsun sen taraftarın anti nefer demeye başlamış sana sen hala burada bıdı bıdı konuşuyorsun utanacağına
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 20:30
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan esgun

emre kardeşim gün birlik günü diyoruz, senin üslubuna bak, birlik bütünlük diyen nefer tribünü yanlış hatırlamıyorsam, senin bu soruya vereceğin cevap belki bi yerlere ışık tutardı
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
selim1965. Liste gör
Yazar

Selim
Yer: Isparta
  Alıntı selim1965. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 21:01
Arkadaşlar forumda faydalı çözümler üretmeye çalışıcağımıza birbirimize laf sokmaya çalışıyoruz.bunun kimseye faydası yok.Düşüncelerimizi ve kalplerimizi birleştirirsek faydalı şeyler olacağına inanıyorum.Lütfen bişeyler üretmeye çalışalım ve yapıcı olalım.Birbirimizi eleştireceksekte yıkıcı olmayalım.Çünkü buna çok ihtiyacımız var. Lütfen :(
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 21:19
açık ucuz, vıp pahalı,nefer bedava olmalı...
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 23:58
Alıntı yapılan bravemurat26

Alıntı yapılan esgun

Nefer deme usta bana ya.geçen sene bunlar değil miydi HÜ a destek çıkan ,istifa diyene zorla baskı kuran,utanmayıp birlik bütünlük diye açıklamalar yapan hatta forumda bile açıklama yapmadılar mı??

ANTİ NEFERR!!!

bence geçmişi unutup büyük eskişehirsporumuz için yeni bir başlangıç yapmamız lazım
küskünlük dargınlık ve yanlışlıkları unutup hepimizin istediği tek gerçeğe odaklanmamız lazım oda ortak sevdamızın başarısıdır...
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır