eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aryanus Liste gör
Yeni Yazar

MEHMET
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı aryanus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 00:07
ben ankaradayım bir kaç maç belki izlerim ama kombineyi alacağım parası önemli değil belki yönetimimize bir katkım olur
Yukarı
arifff73 Liste gör
Yazar

arif kara
Yer: eskişehir
  Alıntı arifff73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 00:26

Arkadaşlar bu güne kadar çıkan bütün kombinelerden aldım. Kulübümüz maddi anlamda çok zor durumda görünüyor. Bu durumdan kurtulmak için herkes elinden geleni yapmalı. Biz taraftarlar da mutlaka kombine almalıyız.

Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 01:11
Nefer Kombine almayı düşünüyor mu?
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 01:33
Kombine aldığında 1 koltuk size ayrılmıyor mu ?
Yani demek istediğim dışardaki arkadaşlar kulübe destek amaçlı kombine almak istiyor ama maça gelme ihtimalleri düşük

Şimdi bu kombineyi kendinize almak yerine , kombine alma imkanı düşük olan ve her maça gelebilecek bir taraftar için bir kombine alırsanız daha iyi olmaz mı?

Sizde maça geldiğinizde normal bilet alırsınız (amaç başta maddi destekti zaten)
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
selim1965. Liste gör
Yazar

Selim
Yer: Isparta
  Alıntı selim1965. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 02:13
   Ertuğrul hoca şehir kenetlendiğinde başarı gelir demişti.Kombine konusunda da bu çok önemli bence.Bunun da bence en önemli yolları:

1)Belediye başkanlarıyla konuşulup şehirdeki reklam panolarına kombine reklamları konulmalı.
2)Yerel gazeteler sürekli kombine reklamları yapmalı.
3)Valimiz,millet vekillerimiz, başkanımız,yöneticilerimiz iş adamlarıyla görüşüp toplu kombine konusunda ikna çalışmaları yapmalı.
4)Kombine kesinlikle açık için 200 tl'den fazla olmamalı,çocuklara indirimli olmalı.
5)Sosyal medyadaki bütün taraftar grupları kombine konusunda sürekli teşvik edici paylaşımlarda bulunmalı.
6)Daha önceki yazılarda kemik tayfa denen taraftarlarımızada büyük görevler düşüyor bence.Yakın çevrelerini(babasını,amcasını,dayısını,komşularını...) gaza getirmeleri gerekiyor.
7)Maddi durumu iyi olan herkez çevresindeki bi çocuğa kombine almalı.

Bunlar şu anda aklıma gelen şeyler ve benim görüşüm.Daha faydalı olabilecek şeyler varsa ekleyelim veya benim yazdıklarımı düzeltelim lütfen.
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 02:28
Kulüp mali açıdan kötü durumda ve kombine alarak destek olmak önemli.Kombinelerde taksit olayı olduğu için herkesin rahatlıkla alabileceğini düşünüyorum.Açık tribün için 300 lira ideal.Belki sıcakta kavuran,karda kışta hasta yapan bu tribün için değmez ama bu sene takımımız iyice yokuşa gitmeden azda olsa yardımcı olmamız gerekir.Bayanlar için ve çocuklar için ayrı fiyat uygulanması kesinlikle iyi olur.
EsEs
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 02:39
her çıkan kombineyi aldım bu sefer de alıcam ama 200 az gibi 250 iyi bütün maçların fiyatları baştan belirlenmeli ayrıca mutlaka taraftar kartı çıkarılmalı bazı maçlara komşu şehirlerden fb gs bjk desteklemeye gelipte açığa oturanlar var bu engellenmeli bu zevata bilet verilmemeli
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
selim1965. Liste gör
Yazar

Selim
Yer: Isparta
  Alıntı selim1965. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 02:47
Alıntı yapılan selim1965.

Ertuğrul hoca şehir kenetlendiğinde başarı gelir demişti.Kombine konusunda da bu çok önemli bence.Bunun da bence en önemli yolları:

1)Belediye başkanlarıyla konuşulup şehirdeki reklam panolarına kombine reklamları konulmalı.
2)Yerel gazeteler sürekli kombine reklamları yapmalı.
3)Valimiz,millet vekillerimiz, başkanımız,yöneticilerimiz iş adamlarıyla görüşüp toplu kombine konusunda ikna çalışmaları yapmalı.
4)Kombine kesinlikle açık için 200 tl'den fazla olmamalı,çocuklara indirimli olmalı.
5)Sosyal medyadaki bütün taraftar grupları kombine konusunda sürekli teşvik edici paylaşımlarda bulunmalı.
6)Daha önceki yazılarda kemik tayfa denen taraftarlarımızada büyük görevler düşüyor bence.Yakın çevrelerini(babasını,amcasını,dayısını,komşularını...) gaza getirmeleri gerekiyor.
7)Maddi durumu iyi olan herkez çevresindeki bi çocuğa kombine almalı.

Bunlar şu anda aklıma gelen şeyler ve benim görüşüm.Daha faydalı olabilecek şeyler varsa ekleyelim veya benim yazdıklarımı düzeltelim lütfen.

8)Mutlaka taraftar kartı çıkarılmalı bazı maçlara komşu şehirlerden fb gs bjk desteklemeye gelipte açığa oturanlar var bu engellenmeli bu zevata bilet verilmemeli(Alıntı: Bilal Abi)
Yukarı
**eses-26** Liste gör
Deneyimli Yazar

Taylan ATAKURU
  Alıntı **eses-26** Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 03:27
Ben ankarada oturuyorum ancak bu sene kombine alacağım hafta sonları gelemezsem bi tanıdığıma veririm ;)
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 11:54
ESES te olan ve imkanı olan herkes almalı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır