eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 22:43
tüm taraftardan bir tek isteğim var şu anda.her geçen gün gaaetelerde yeni havadisler alıyoruz.bilançoda nekadar borç olabileceği hakkında borçların aslında görüldüğü gibi olmadığı  çok daha fazla olduğu yazılıyor.ben mesut hoşcan ve ekibine sabır ve kolaylık diliyorum.kendi üzerimde şunu hissettim bu akşam sorumluluğum biraz daha arttı.bu yönetime destek olmam için tek yolum var kombine ve formamı almak daha fazlası keşke elimden gelse bizim artık destek olma zamanımız geldi.taraftarda görevini böyle yapacak bütün kombineler bitecek inş.kombine fiyatlarını konuşmak isterdim ancak yönetim ne karar verir bu saatten sonra bilemiyorum ama herşey kabulümdür.başkan gelsin diye dua ettik ama biraz kaynak girişide gerekli.göev sırası bizde.bilmiyorum haksızmıyım.
Yukarı
sonereses Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı sonereses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 23:11
Alıntı yapılan gogo26

tüm taraftardan bir tek isteğim var şu anda.her geçen gün gaaetelerde yeni havadisler alıyoruz.bilançoda nekadar borç olabileceği hakkında borçların aslında görüldüğü gibi olmadığı  çok daha fazla olduğu yazılıyor.ben mesut hoşcan ve ekibine sabır ve kolaylık diliyorum.kendi üzerimde şunu hissettim bu akşam sorumluluğum biraz daha arttı.bu yönetime destek olmam için tek yolum var kombine ve formamı almak daha fazlası keşke elimden gelse bizim artık destek olma zamanımız geldi.taraftarda görevini böyle yapacak bütün kombineler bitecek inş.kombine fiyatlarını konuşmak isterdim ancak yönetim ne karar verir bu saatten sonra bilemiyorum ama herşey kabulümdür.başkan gelsin diye dua ettik ama biraz kaynak girişide gerekli.göev sırası bizde.bilmiyorum haksızmıyım.
HEDEF TURAN !!!
Yukarı
sonereses Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı sonereses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 23:11
HEDEF TURAN !!!
Yukarı
sonereses Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı sonereses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 23:13
Alıntı yapılan gogo26

HEDEF TURAN !!!
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 23:25
şahsen bende balıkesirde olmama rağmen, kombinemi alıcam ilk defa sırf takıma destek olmak için, gideriz gidemeyiz önemli değil, ayrıca formalar çıksın her sene olduğu gibi formamı da alıcağım
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 23:49
Alıntı yapılan gogo26

Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 20:09
Mesut Hoşçan : Eskişehirspor taraftarını bir kazanç kapısı olarak görmüyoruz. Kombine fiyatları gayet makul ve kabul edilebilir olacak.
Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 20:09
yeni yönetim ummadığı bir tabloyla karşılaştı, ama biz taraftar olarak böyle bir tabloyu bekliyorduk, sonuçta halil ünalın arkasından güllük gülistanlık bir yer bırakmadığını iyi kötü herkes tahmin ediyordu,
işte tam burada herkes kombinesini almalı,formasını,kredi kartını v.s, bunun yanında o stadı cehenneme çevirmeliyiz, bakın ben şehrimden şuan 1700 km uzaktayım,1700 km uzakta bile etrafımdan duyduğum söz hep aynı, ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI ESKİSİ GİBİ DEĞİL,SIRF TARAFTAR İÇİN MAÇ İZLİYORDUK ACABA NE YAPACAKLAR DİYE MERAKLA BEKLİYORDUK,bundan 3 sene çıkıp türkiyenin 80 vilayetinde anket yapsaydık eskişehirspor denince aklınıza ne geliyor diye sorsaydık TARAFTARI cevabı %90 falan olurdu, şuan o ruh yok nedenleri belli,eski profilimizi yakalamamız lazım bunun için kombine almalıyız ve bunu ADET HALİNE getirmeliyiz...
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 20:19
Daha Önceleri Almayın Diye Yalvarıyordum Şimdikse Alın Diye Yalvarıyorum

Yönetimde Kimseye Ayrılıkcılık Yapmasın Hatta Örnek olarak kendileride Alsın

Şöyle Bir Silkinelimde Gercek Taraftar olmayanlar Bi Ayrılsın

Gönlüm İsterki acık 500 tl kapalı 1000TL Olsun Ama Yönetimin kararına Saygımız Var
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 20:20
Çok şükür kombine taraftarıyım. Bir tek geçen yıl almadım oda malumunuz yönetim. Hatta bu senede gittim lig tv ye üyelik aldım hiç değilse evimden izlerim demiştim. Şu an bi değişim oldu her şey şeffaflaştı yalan yok sahtekarlık yok. Kombine çıkmasını dört gözle bekleyenlerden biriyim ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır