eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 09:43
Ankarada olsamda, maçlara Eskişehir' e gelemesem de destek olmak amacıyla bende kombinemi alacağım.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 11:02
250-300 tl arası her fiyat uygundur , bizde yeni yönetime destek olmak için fiyata pek aldırmadan kombinelerimizi alalım ,önümüzdeki 1 sene çok önemli bakalım yeni yönetimle neler değişecek gelişecek... 1 senede bunları görücez yavaş yavaş ,kulüp maddi açıdan sıkıntıda eski yönetimden dolayı ,onun için hemen çok iyi transferler veya başarı gelmeyebilir ama bu yönetim ve Ertuğrul Hoca ile 2.-3. senelerimizde çok iyi işler çıkarabiliriz ,herkes kombine alsın aldırsın...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 11:38

Alıntı yapılan esolimpiyates

Ankarada olsamda, maçlara Eskişehir' e gelemesem de destek olmak amacıyla bende kombinemi alacağım.

Ali abi sen kombineyi al bana ver ben her maç bir iki küçük esesli kardeşlerimizi maça götürürüm.Zaten dükkanım stadyumun yanında

Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 11:49
ben de Ankarada ikamet ediyorum ve cuma-pazar maçlarını kaçıracağım ama hem babama hem kendime birer kombine almayı planlıyorum.. 29 yaşındayım yönetim, taraftar, teknik heyetin bu kadar bir bütün olduğu bir dönemi çok az hatırlıyorum... ben de küskünlerdendim malum sebeplerden dolayı sadece Avrupa maçlarına ve birkaç maç dışında bu sezon tribünde olamadım ama artık her şey o kadar değişti ki bazen kendimi tek başıma gülerken görüyorum, dilimde hep Eskişehirspora ait besteler.. zaten hep hayatın anlamıydı Eskişehirspor ama şu an çok farklı duygular var içimde dilerim bu duygular ne beni, ne sizi, ne yönetimi, ne futbolcuları ne de teknik heyeti bir saniye olsun terketmez..
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 12:23
kombine alanlar teşhir edilsin örnek alınsın sayı inanılmaz artsın şehrimizi havaya sokmanın ilk yolu bu
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
  Alıntı antist_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 12:30
bundan 3 sene önce İzmir'de ikamet ediyor ve kombinem vardı .. Ama son iki yıldır Ank.'da ikamet etmeme rağmen Halil Aga yüzünden kombine almıyordum bir buçuk saatte gelme imkanım varken .. Ve artık o gitti yaşasın kombine alma zamanı !
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 12:37
Kimse kendini kandırmasın geçen sene 2-3 nokta maç dışında stadyum hiç dolmadı.
Neferin kombinesi 100 TL iken bile Nefer çoğu maç tribünü dolduramadı.
Artık durum eskisi gibi değil. Lig B'deki gibi amatör düşünmüyor kimse, ne de olsa maça gitcem bilete verceğim parayla kombine alırım düşüncesi vardı önceleri hep ki lig A'da 200 lira kombine aldık vs.
Ancak artık gün geçtikçe devir de değişiyor. Stad zaten Türkiyenin en kötü stadı, tuvaletlerde hayvan koysan yarım saat sonra kokudan ve pislikten ölür, yağmur yağdığı zaman donuna kadar ıslanır açık, fırtına çıktığında savrulan açık, kar yağdığında donan açık, kışın hastalanan açık vs vs.
Yani adam artık diyor ki yıllardan beri ben kerizdim, bunların hepsine hiç başarı olmadan katlandım, elalem son model stadlarda 5 lıraya tribünleri dolduramazken ben lig B'lerde işten izin aldım maça geldim, okulda sınava girmedim maça geldim ama artık yeter ben keriz miyim diyor. Otururum sıcacık evimde maçımı izlerim diye düşünüyor.

Bunları diyen adama önceleri çok tepki gösteriyordum ama artık anlayışla karşılıyorum ama bu yönetimden bir şeyler bekliyorsak kombine almalıyız. Aama eğer kombinelerden başarı bekleniyorsa eğer çok iyi bir reklam çalışmasıyla bu iş olur. Kapalıyı çok ucuk bir fiyat yap (çünkü kapalıdan 500'e kombine alan 650'ye de alır atıyorum ama açıktan 150'ye kombine alan 250'ye alamayabilir. O yüzden şahsi görüşümdür açık 150 Tl kapalı ise ne kadar yükseltilirse yükseltsin. Bunun yanında iyi bir reklam ve birbirini gazlamayla iyi bir kombine satışı yakalanabilir.

Ayrıca yukarda yazdıklarıma bakmayın benim 2004 yılından beri her sene kombinem cebimdedir :)
Yukarı
.mustiii1965 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: İçindenn
  Alıntı .mustiii1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 14:04
Kombine alana forma varilmeli kuru kuruya kombine satilmaz ki :-)
Şampiyon ESKİŞEHİR dertlerimin dermanısın
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 15:05
Bilet olayının tamamen kaldırılmasından yanayım, 18000 kombine satışı ile içerdeki her maç stadın full dolması sağlanabilir. Kombineye teşvik adına ligtv ile özel anlaşma yapılıp internet üzerinden dijitürkplay'den deplasman maçlarının kombine üzerine basılacak promosyon kodu ile ücretsiz izlenmesi sağlanabilir.
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 15:36
Alıntı yapılan .mustiii1965

Kombine alana forma varilmeli kuru kuruya kombine satilmaz ki :-)

Ben bunu anlamıyorum, kombine alarak zaten karlı çıkıyorsun
daha neden forma istersin yanında ?
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır