eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 19:37
soru değilde benim nacizane isteğim stadımızın yerinde kalıp restore edilmesi gerçekten bize bu stad hiç yakışmıyor...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 20:07
sayfalar dolusu dilek temenni şikayet var . yöneticilerimiz artık taraftar görüşlerine itibar etmiyor mu. çok basit uygulamalarla özellikle açık tribüne girişçıkışlarda iyileştirmeler yapılabilecekken bu vurdumduymazlık neden. illa birileri ezilince mi gündeme gelecek bu konular. sıkışınca büyük taraftarı göreve çağır. her seferinde taraftar görevini yapsın.ama iş taraftara güzellik yapmaya gelince üç maymunu oyna. insaf ya insaf. taraftar yırtına yırtına bastırınca sahaya branda gerdiniz. kötü mü oldu. aynı taraftar aylardır şikayet ediyor açık tribünden, giriş çıkıştaki olumsuzluklardan.
soruyorum bu tutumunuzu vurdumduymazlığınızı devam ettirirseniz gelecek sezon da taraftar neden kombine alsın. kombinen var girecek kapın yok. yer gösteriyorsun giriş keşmekeş.bütün yükü nebi başkanın sırtına yüklemeyin taraftarın sesine kulak verin.
gerçi artık cevap vermeye de tenezzül etmiyorsunuz.
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2008 saat 00:16
kimse kızmasın,bugun o yığılmada yüklenme esnasında birkişi yere düşseydi kimbilir kaç kişi yaralanacaktı, yaralıyı geçtim büyük ihtimal ölüm olayı bile olacaktı.

bugun polis kapıyı açmadı haklı olarak ama bundan önceki taraftarın cok oldugu tüm maçlarda buna benzer sıkıntılar yaşadık tehlikeler atlattık.

ulannn hazırda birsürü cıkış kapısı var insanları birtane kapıdan cıkmaya mahkum ediyorsunuz..

YAZILAR OLSUN .... VALLAHİDE BİLLAHİDE YAZIKLAR OLSUN...

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 11:10

Yönetimden ricam; Giresun maçından sonraki Altay maçı ile ilgili olacak.

Altay maçını TFF Atatük stadına aldı.Bilet sorunu yaşamayacağımızı sanıyorum ama altay klübü ile bize verilecek bilet sayısını maksimuma çıkarmak için ön görüşme yapılmalı,
Zira İzmir'de çok kalabalık olacağımız aşikar...
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
kırmızı_şimşekler Liste gör
Yazar

söylemez
  Alıntı kırmızı_şimşekler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 13:18
Alıntı yapılan metinyalin

Yönetimden ricam; Giresun maçından sonraki Altay maçı ile ilgili olacak.

Altay maçını TFF Atatük stadına aldı.Bilet sorunu yaşamayacağımızı sanıyorum ama altay klübü ile bize verilecek bilet sayısını maksimuma çıkarmak için ön görüşme yapılmalı,
Zira İzmir'de çok kalabalık olacağımız aşikar...

Çok kötü bir stad orası özellikle bize kale arkasını vereceklerini düşünüyorum.
Bence yönetim bizim için açık tribüne alma olayını konuşsa daha iyi çünkü altay taraftarı çok fazla olmuyor.Kapalı altayın açık EsEs in en iyisi.
Eğer kale arkası olursaki büyük ihtimal oradan maç izlenmez ve zevkide çıkmaz.
Seni Sevmek İbadetim Vazgeçemem Biliyorsun.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 13:23

İzmir Atatürk Stadyumunun Şeref Tribününde Beşiktaş - Trabzonspor, Beşiktaş-Fenerbahçe, Ankaragücü - Fenerbahçe, Türkiye- Danimarka maçlarını izlemiştim LOL Bize neresi verilir bilemem ama verilecek en kötü yer bizim Atatürk Stadyumundan kat kat iyidir..

Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 13:40
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

İzmir Atatürk Stadyumunun Şeref Tribününde Beşiktaş - Trabzonspor, Beşiktaş-Fenerbahçe, Ankaragücü - Fenerbahçe, Türkiye- Danimarka maçlarını izlemiştim LOL Bize neresi verilir bilemem ama verilecek en kötü yer bizim Atatürk Stadyumundan kat kat iyidir..

nedemek istiyorsun sen
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 14:02
demek stadlari bizimkinden guzel ne yapalim saglik olsun bizde guzel sahada yeneriz
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
esomer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
  Alıntı esomer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 15:21
arkadaslar bızım yonetımımız ayderı 5 ayda kapatamadı yenı bır stad yada modernızasyon sıstemı ıcın sanırım bı 10 sene rahat beklerız bu yonetımle bı yere varılmaz super lıge cıktıgımız zaman ne yazıkkı dusmemeye oynarız bu yonetım bu kadarını yapar daha fazlasını yapamaz  yenı lıge yenı kalıtelı saglam sozunun erı bı yonetıme ve baskana ıhtıyacımız olucak kanatındayım!!!
EsEsEs'im AMATÖREDE DÜŞSEN KALBİM SENLE
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 15:29

Eksiklerine rağmen; son yılların en iyi yönetimine sahibiz. Başkanımızın üç yıllık hedefleri yavaş yavaş gerçekleştiriliyor. Dışarıdan kolay görülen bazı işler işin içine girince öyle olmadığı anlaşılır. Hedeflenen amaçlara emin adımlarla ilerliyoruz. Bu üç yıllık dönem sonunda, Başkanımızdan yeni bir  üç yıllık hedefimizi bekliyeceğiz.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır