eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 14:24
Kombineler çıksada alsak biran önce
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 15:31
[QUO QUOTE=€s€s] Neferide yönetimin açığa göndermesi gerekir. Böylece açığa bilet satılmayacağından taraftar gruplarına gösterilen bedava bilet ayrıcalığı ortadan kalkmış olur. Misafir seyirci ve protokol haricinde kapalının tamamındada sadece kombine satılarak stadın her maç full çekmesi sağlanabilir.

hocam buna hiç gerek yok bu direk taraftarı böldürür.nefer açık tribune geldiğinde sıkıntı yaşanır sorunlar bitsin istenirken problemler büyük olur.kimseye üvey evlat muamelesi yapılmamalı bu saatten sonra birlik beraberlik lazım ama bu birlik beraberlik yine bedava biletin önüne gecerek olmalı.bedava bilet yerine öğrenci, indirimli yani uygun bilet olmalı.ayrıca kapalı tribünün kullanımı konusunda benim önerim misafir tribün tarafına yapılacak bakımın ardından eski yerine geçirilmesi.kapalı tribünde olan en sağ köşe yaa eskod ile birleştirilip orasıda hareketli bir tribün haline getirilip uygun bi ücret karşılığında satılmalı bence eskodu tercih edecek çok insan vardır diye düşünüyorum bunun stad için baskı konusunda faydası çok olur yada eskisi gibi aile tribünü olarak yönetimin belirleyeceği bir fiyatla satışa sunulmalıdır
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 16:25
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 21:46
Alıntı yapılan scetintas

Arkadaşlar kombine alalım,kombinelere hücum edelim diyrek ne çok fazla gaza gelin,ne de taraftarı gaza getirmeyin...Smile Eskişehirspor taraftarının gelir düzeyi bellidir...Üstelik küskünler sayısı oldukça fazla...Küsen taraftarı stadı çekmek kolay değildir,bunun için ciddi çalışma yapılmalıdır... Stadın doluluğunu belirleyen en önemli faktör kombinelerdeki satış rakamlarıdır...Kombine demek garanti seyirci demektir...Bu nedenle sezon başı stadın doluluğunu belirlemeniz lazım...Üstelik bizim stadımız için söylüyorum,elde edilecek gelir kulübe ciddi anlamda değil,hatta hiç bir katkısı olmuyor desek yeridir...Geçen yıl elde edilen gelir 800.000 TL olarak açıklandı... 32 Trilyon fedarasyon gelirinin olduğu yerde seyirci hasılatı beklemek abesle iştigaldir...Bunu artıracağım diyerek seyirciye darbe vurnmanın anlamı yoktur...Geçen yıl sırf Halil ÜNAL yüzünden kombine almadım diyen çoktu...200 TL rakam uygun fiyattı ama küskünler yüzünden alan olmadı,taraftarın tepkisi vardı...Bu sene küskünlük biterse ve rakamlar 200 TL gibi tutulursa ciddi satış yapılabilir... 250 TL Yap forma kaşkol dağıt daha da artacaktır...Burada kombinelere hücum,artık bu sene ne olursa olsun alacağım demek,yönetimin kafasını bulandırır...Yapmayalım bunu  ve hedefi en az 10.000 kombine koyalım hep beraber ortak bir kararda olalım...Buradaki amacımız nedir önce onu belirleyelim ve ona göre mantık çerçevesinde tartışalım... Amaç seyirci hasılatı yaratmak mı,yoksa dolu tribünler önünde oynamak mı..? İlk önce bunu tespit edelim sonra tartışalım...

suat abi güzel tespitlerde bulunmuşsun, ancak kombine alımı bizim gibi futbol şehirlerinin tribünlerinde adet haline gelmesi lazım, yönetim çalışmasını yapsın derken kapasite,alım gücü v.s bunları kast ettim,kombine kültürümüzün acilen gelişmesi lazım kanımca, amaç hem seyirci hasılatı yaratmak hemde dolu tribünler ikiside birbirinin türevi bence
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 22:12
Serhat ın deplasman tribünü konusundaki düşüncelerine aynen katılıyorum.

İmkan varsa eski deplasman tribünü bakımdan geçirilip kullanıma açılmalı yada , Açık tribün

Hava Hastanesi tarafından bir bölüm yeniden ayarlanabilir.Nefer aynı yerinde kalmalı , ancak

bu sefer Başkanın neferleri olarak değil , ES ES in Neferleri olarak onları orda görmek isteriz..

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
Noir&Rouge Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Fransa
  Alıntı Noir&Rouge Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 22:23
Eskiden oldugu gibi once tribunde maci kazanmaliyiz,gerisi zaten kendiliginden gelecektir.Bencede eski deplasman tribunu elden gecirilip yeniden kullanima gecirilmelidir.Gecen sezon bu yuzden deplasmana gelen taraftarlarin sesi daha fazla duyulmaya basladi.
Kirmizi Siyah Askin Rengi
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 22:46
Kombinemi alıyorum, kulübe destek oluyorum...  ( 2 senedir kombine almayan birisiyim)
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 23:46
Bir çok maça gelemeyecek dahi olsam bu sene ben de kombinemi alıyorum.
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
husss Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı husss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2013 saat 10:42
bu sene bir kombine de ben alıyorum inşallah
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2013 saat 11:15
Son 14 yıldan beri 13 kez kombine kartı aldım...Geçen yıl tepki vermek için almadım ama 2.yarı gene aldım... Benim fiyat ile işim yok açıkcası...Açık tribün kombinesini her sene alabilirim...Bu bende açıkcası vazgeçilmez bir tutku oldu...İlk aldığım yıl arkadaş zoru ile zorla almıştım,fakat ilerleyen yıllarda insanı bir güç kombine almaya itiyor...Bilmiyorum sürekli kombine alan arkadaşlarda da buna benzer dürtüler oluyor mu..? Şayet oluyorsa bende ve benim gibi diğer arkadaşlar da kombine kültürü yerleşmiş demektir...

Şimdi buradan hareketle bir kombine kültürü yerleştirmek istiyorsak,hedefi ilk yıllarda maddiyata dökmeden bunu kültür haline getirebilmektir... Eskişehirspor taraftarının Kombine kartına ayırabilecek maksimum fiyat 200-300 arasıdır...Bundan fazlası bir çok taraftarımızı zorlar... Eskişehirspor'u sevmenin bedeli olmaz diyenler aynı aileden 2 kişinin kombine de alabileceğini düşünün... Genel de hepimizin çocukları okuyor ve kurs paraları yanında buna benzer ekstra şeyler çoğu kişiyi zorlayacaktır...

Bundan yola çıkarak tamamen şahsi olan düşüncelerime göre Kombine satışı kulübe maddi anlamda kar sağlamıyor...Buna göre;

10.000 x 200 = 2.000.000 TL
10.000 X 300 = 3.000.000 TL

100 TL'lik farkın yaratacağı meblağ 1.000.000 TL'dir ki 70.000.000 Milyon bütçesi olan bir kulüp için çok büyük para değildir... Oysa 1 maç galibiyetinden gelen para da 1.000.000 TL'dir... Diyoruz ki işin maddi boyutuna bakmasınlar... Hem yeni stadyum için kombine kültürü yerleştirebilmek,hem de yeni yönetimin getirdiği heyecana ortak olabilmek ve mesaj verebilmenin en güzel yolu dolu tribünlere oynamaktır... Bu ve gelecek kısa vadeli yılları da düşünerek bu sene 200 TL ve forma veya kaşkol promosyonu ile 10.000 hedefini aşarız...

Hiç kimse bu kadar ucuz olur mu demesin ben geleceğe yönelik en başında kendimden verdiğim örneğe bakarak hem heyecana ortak olmak adına,hem de bir kültür yaratmak adına zaten büyük bir maddi kazanç getirmeyen kombinenin yeni yönetimce fiyatının düşük tutulması önerimdir...Bu konu da hem fikir iseniz beraber tartışalım ve ona göre isteğimizi bildirelim...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır