eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 15:23
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 15:32
Takımın gerçek sahiplerine üyelik yolu açılmalıdır. Unutmayalım ki şuan halihazırda 305 adet kulübün geleceğini hiçe sayan menfaatçi üye var. Bunların bertaraf edilmesi lazım.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 16:08
Kulübün gerçek sahibi taraftardır bırakında taraftar da kulübe üye olabilsin
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
MosCom Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: ESES (Antalya)
  Alıntı MosCom Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 16:13
Alıntı yapılan EnviEn

Takımın gerçek sahiplerine üyelik yolu açılmalıdır. Unutmayalım ki şuan halihazırda 305 adet kulübün geleceğini hiçe sayan menfaatçi üye var. Bunların bertaraf edilmesi lazım.

Üyelik yolunun açılmasını destekliyorum ama nerde kaldı demoktarik seçim ortamı, klübümüz padişahlık sistemi ile yönetiliyor olsaydı dediğin olabilirdi. Şuan bizler muhalif olmasaydık Mesut bey başkan olmazdı değil mi? O 305 üyeyi de yapacağımız güzel şeylerle birlikte kulübe kazandırmamız lazım.

EsEs'li Günler..
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 16:24
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

aynen aynen
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 18:48
Yurtdisinda yasayanlar icin online sistem olsa ne iyi olur, tum bilgilerimizi online islem ile girebilsek, vesikalik fotografimizi online yukleyebilsek, odemelerimizi online yapabilsek.
Bu taraftarin kulubunu sahiplenmesi yolunda onemli bir adim olacagi gibi sadece yurtdisinda yasayan taraftarlarin uyelik aidatlari ile kulubumuzun kasasina bir mac hasilati kadar para girebilir.
Yukarı
gocmen Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: ABD/Seattle
  Alıntı gocmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 18:57
Alıntı yapılan matt

Yurtdisinda yasayanlar icin online sistem olsa ne iyi olur, tum bilgilerimizi online islem ile girebilsek, vesikalik fotografimizi online yukleyebilsek, odemelerimizi online yapabilsek.
Bu taraftarin kulubunu sahiplenmesi yolunda onemli bir adim olacagi gibi sadece yurtdisinda yasayan taraftarlarin uyelik aidatlari ile kulubumuzun kasasina bir mac hasilati kadar para girebilir.

Katılıyorum. Ben de bu şekilde üye olabilmek isterim.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 18:57
Alıntı yapılan matt

Mesut Hoşcan ,"sitemizi daha aktif hala getireceğiz ,anketler ile taraftarımızın görüşlerini öğreneceğiz" şeklinde açıklama yaptıydı .

Söylemiş olduğunuz konu çok önemli . İnşallah yeni sitemizde böyle projelere yer verilir .

Avrupa Liglerindeki takımlar bunu çok güzel yapıyor. Birçok takımın ,site üzerinden üyelikleri mevcut.
Sanal Pos altyapısı kurarak ,kredi kartıyla da internet üzerinden aidat yatırılabilir .Wink
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 20:01
Alıntı yapılan MosCom

Alıntı yapılan EnviEn

Üyelik yolunun açılmasını destekliyorum ama nerde kaldı demoktarik seçim ortamı, klübümüz padişahlık sistemi ile yönetiliyor olsaydı dediğin olabilirdi. Şuan bizler muhalif olmasaydık Mesut bey başkan olmazdı değil mi? O 305 üyeyi de yapacağımız güzel şeylerle birlikte kulübe kazandırmamız lazım.    

Ben de her zaman muhalefet olması taraftarıyım ancak o 305 kişi bile bile, kulübün içine düştüğü durumu göre göre kendi menfaatleri için Halil Ünal'a oy vermişlerdir. O bakımda öyle söyledim.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2013 saat 13:25
Senelerdir kulube üye olmak istiyorum. 35-36 yıldır EsEs'imi tribünlerde destekliyorum. Üye olup daha aktif olmak istiyoruz ancak üye olamıyoruz. Üyeliklerin açılmasını istiyorum.
Murat Bayrak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır