eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 109110111112113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 10:17
Alıntı yapılan esesyucel

Burda şunu hatırlatmak istiyorum Tüm eskişehirspor Taraftarlarına Ne Olur Kulübümüze Üye olalım Bende Dahil

3 Yıl Yönetim istifa dedim Bir An Bile Yolumdan Şaşmadım Ama Giden Adamında Arkasından Konuşmak Bizlere yakışmaz Yeni Önce güven Ekibine hoşgeldin der Hayırlı Olsun

Not: Eskişehirspor Taraftarları Adına Okul Kampanyamız olacakdır Son Rutuşlarını Yapıyoruz -1-2 Gün İcinde Paylaşılacakdır.
Yücel abi bugünleri görcekmiydik beee? 3 yıl daha bu adam devam etseydi herşeyden vazgeçecektim nerdeyse ama Allah'ın sevgili  kullarıymışız Big%20smile  Gidene yol vermek lazım laf etmeden Cool
Defterler karıştırılsın bakalım birde başvurduğumuz kulüp üyeliklerinin cevaplarını halaaaa bekliyoruz
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 10:28
Seçim öncesinde Hoşcan önde kazanacak diyordum beklediğim gibi oldu.50.yılda ciddi başarı bekliyorum bu şampiyonluk olur,türkiye kupası olur,avrupa kupasında gruplara kalmak olur..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 13:55
Alıntı yapılan ölümüne eses

Alıntı yapılan ölümüne eses

seçim sonucu tahmini
halil ünal: 320 oy
mesut hoşcan: 350 oy
geçersiz: 10

arkadaşlar övünmek gibi olmasın ama en doğru tahmini ben yaptım heralde

seçim sonucu
Halil ünal: 305
mesut hoşcan: 369
geçersiz: 5
bence ben yaptımWink
52. sayfaya bakarsan min 80 oyla Sn HOŞCAN'ın kazanacağını yazmışım yanılgı sayım 16. senin ise 30.şakasına yazıyorum.önemli olan safraların atılmış olması ve 5 eski Başkanın ittifakına karşın DEĞİŞİM isteğinin kazanmasıdır.
tarafsız olması /görünmesi gerekenlere Delegasyon öyle bir tokat vurmuştur ki,hiç birinin artık Eskişehirspor'un kapısının önünden geçmeye yüzleri kalmamıştır.varsa tabii......
Yukarı
19es65es Liste gör
Yazar

kerem
Yer: ESKİSEHİR
  Alıntı 19es65es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 14:11

En dogru tahmini yaptım galiba saat 16.48 sıralarında :D
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 16:59
Şükürler olsun Bu günleri Gördük Halil istifa dediğimizde Üzerimize yürüyenler Şimdi Yeni Başkanın etrafında yumak oldu Hayırlı olsun bu eski ama Yeni taraftarlarımız.
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 18:06
Genel kurul üyelerine teşşekürü borç biliriz.. rantlarını düşündükleri için değil taraftarın sesini dinledikleri için..

İnanın h.ü devam etseydik çok büyük bir çöküş camiamızı bekliyordu..

Tabi Mesut Hoşcan ne yapar bilinmez ama şimdiden gerek vizyonu gerek hoca seçimi, sportif anlayışı vs. ile gönüllerde taht kurmuş durumda..

haydi şimdi bütün küskünler mabede, sevgilisine..

gerçek Eskişehirspor efsanesi süper ligde bu güne kadar kendini gösterememişti asıl herşey şimdi başlıyor..

Birde bir an evvel kulüp üyelikleri açılmalı ve gerçek taraftarlar kulübe üye olarak diğer seçimleri hoşcan'ın söz verdiği gibi daha demokratik ortamlarda binlerce kişi ile yapmalıyız..

Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 20:12
futbolcu giderleri sizce de çok falza değil mi? 41 milyon çok tuhaf iyice irdelenmeli
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
  Alıntı REDBLACK26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 21:26
50 yıllık tarihimizde ilk defa 2 adaylı olarak gerçekleşen genel kurulumuzdan anlımızın akı ile çıkmış olmanın haklı gururuyla hepimize hayırlı uğurlu olsun
TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 09:26
Alıntı yapılan EsBoraEs

Alper satılmasa bu dönem 20 milyon açık varmıştı hala kapatamamışlar..

Boyd ödenecek para var daha...

DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 09:58
bu kongre ,

- kulüp tarihinde yeni ve temiz bir sayfa açtı

- oy hakkının ne kadar önemli oldugunu , kader belirlediğini hepimize tekrar hatırlattı.

- bir hukuki yapılanmanın , yüzbinlerce yapılanmamış istifa talebinin başaramadığını başarabildiğini gösterdi.

taraftarın kaygılarını sandığa yansıttıkları için kongre üyelerine teşekkür ederim.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 109110111112113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır