eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Online Durum: Offline
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2013 saat 13:16
ismail Genç ‏@isoloji 30 dk
Kongrede her iki adaya da destek yari yariya gibi. Secimde cok az farkla kazanacak kim kazanirsa...

ismail Genç ‏@isoloji 1 dk
Az farkla Hoscan alir gibi gozukuyor. Dedigim gibi cok kritik arkadaslar...

67 üye sonucu belirleyecek gibi umarım vicdanlı olurlar taraftar için oy verirler Hoşcan'a.
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2013 saat 13:16
yuhh bee HÜ kendi ititraf etti 2700 üyemiz var ancak sadece aidatı yatıranlar burada.Buradakilerin %90 nın parasınıda ben cebimden yatırdım diye
SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
  Alıntı eskisehirrrrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2013 saat 13:18
Saat 17:00 sandıklar açılıp sayılcakmış atılan oylar dogrumu bu ?
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2013 saat 13:20
Alıntı yapılan bravemurat26

yuhh bee HÜ kendi ititraf etti 2700 üyemiz var ancak sadece aidatı yatıranlar burada.Buradakilerin %90 nın parasınıda ben cebimden yatırdım diye

Pes valla pes.. diyecek söz yok şayet böyle olduysa
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Grejuva_TurCo Liste gör
Deneyimli Yazar

Soner
Yer: Eskisehir
  Alıntı Grejuva_TurCo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2013 saat 13:21
Kongre Hakkında Bilgi isteyen arkadaşlar
http://estv.web.tv/ buradan takip edebilirsiniz

Benim içim rahat Mesut Hoşcan gercekten dik duruşlu güleryüzlü ne yaptığını bilen yapacaklarını anlatan hesap soran bir adam
pancarcı baştan sona kulübün geçmisini anlattı durdu biraz duygu sömürüsü biraz acıtasyon eğer bu kulüp bu şekilde bu adama emanet edilecekse yazıklar olsun derim bu kadar insanın hakkına emeğine ihanet sayarım
Ama Gönlüm Rahat Mesut Başkan O güleryüzüyle alacaktır bu seçimi ve aksamda adalarda zevkle kutlayacağız yıldönümümüzü..
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2013 saat 13:23

Yönetim Kurulu  Listesinin Ağır Topları H.Ü.da  H.Ü. Alacak Gibi  Zorlansa da  ....

Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2013 saat 13:31
Alıntı yapılan Grejuva_TurCo

Önerdiğiniz kanalda belgesel yayını var. Salondan canlı yayın var mı acaba?
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2013 saat 13:32
Alıntı yapılan VITRUVIES

Alıntı yapılan Grejuva_TurCo

Önerdiğiniz kanalda belgesel yayını var. Salondan canlı yayın var mı acaba?

abicim şu anda seçime geçildi seçim sonucuda 17 de sayılmaya başlanacak onun için programı kestiler
SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2013 saat 13:35
HÜ değişik bi insan gerçekten konuşmasını çok dikkatli dinledim sanki beni 3 yıl daha idare edin 3 yıl daha burada kalayım dercesine konuştu duygusal bağlamda.. külüb önümüzdeki 3 yıl da bu şekilde idareye devam edilecek.. İdare diyorum dikkat edin yönetim demiyorum.. plan ve projelerden bahsetmedi.. Mesut başkan ise planlarını projelerini yapacaklarını net bir şekilde ifade etti.. eğri otorup doğru konusursak eğer HÜ seçilirse bunu çıkarcılar menfaatçiler sayesinde başarmış olacak bir gerçek var ki Mesut Hoşcan seçilirse bu yürekli gerçek Eskişehirspor sevdalıları sayesinde olacak.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2013 saat 13:37
Figen Begiter'in ne işi var listede, Aydın Begiter'in niye destek verdiği belli oldu, İstanbul'da emlakçılık yapan birisinin Eskişehirspor'a ne gibi bir faydası var acaba?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır