eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
habadin Liste gör
Yazar

HBA
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı habadin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2013 saat 09:18
Alıntı yapılan kartES

1983 yılında o günün ZORTİ'si bir partiye oy vereceksiniz diye bu HALK'a talimat verme yanılgısına düşmüştü.sonuç ortada.
bugün durup dururken uydurulmuş bir makamın sahibi olan(Eskişehirspor mazisinde İBRA edilmeyen tek Başkan kamburunu taşıyan)kişinin yanlılık ötesi ve bu Ülkenin Kulüp'lerini aşağılayıcı demeçlerine cevap verme tenezzülünde dahi bulunmayan ÖNCE GÜVEN ekibini kutluyorum.
bu Camiaya yakışan bir Kongre'nin gerçekleşmesini umuyorum ama gördüklerim/duyduklarım kendini kandırma durumuna getiriyor.
ben bu delegasyonun sağ duyusuna güveniyorum.ben görüyorsam onlar haydi haydi görüyorlardır diyorum.

"Bulutlar birleşmeden şimşek çakmaz !!!"
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2013 saat 09:26
Alıntı yapılan doğrucu

Çıkarın at gözlüğünü de biraz sağınıza solunuza bakın.
Hoşcan'ın ekibinde bu kulübü yönetecek kim var?

Skibbe geldi noldi?

Ertuğrul Sağlam'la anlaştım dedi adam gitti Antalya ile anlaştı.

Bunları Halil yapsaydı en büyük yalancı olurdu.

Hep siz haklısınız.

Hep sizin dedikleriniz doğru.

İşte gerçek.

Mesut seçilsin bir tek T.D. adayı yok.

Mesut seçilsin kamp programı bile yok.

Futbolcuya imza atma demek size göre de doğru değil mi?

Mesut Halil'den iyi olamaz............

Bu arada İspanya 4.ncü golü attı. Biraz da maç seyredin......

T.D adayı yoksa , Kamp programı yoksa bu HÜ nün yüzünden Kongreyi İlk hafta yapsaydı şimdi herşey hazırdı hem HÜ açısından hem Hoşcan açısından Eskişehirsporu HÜ zora sokmuştur gerçek olan bu.
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2013 saat 09:36
Çok değerli ve tecrübeli bir abimle konuşma fırsatı buldum akşam , Halil ünalın kendisini aradığını ziyaretine geleceğini kendi yönetimi için düşündüğünü söylemiş , ancak hoşcan ve ekibi 4-5 ay öncesinden kendisiyle irtibat kurmuş fikir alışverişlerinde bulunmuş beraber çalışmaya başlamışlar yani diyorki Halil'i tanıyoruz Mesuttan önce tanıyoruz ama yanlış yaptı , şimdimi aklı başına geldi bizler 4-5 aydır çalışıyoruz nasıl burayı bırakıp gelelim ? Ve HÜ nün yönetim çıkarmakta zorlandığını ağırtopları ikna edemediğini begiterin kızını aldığını söyledi, en büyük hatayıda begiteri hukuksuz bir biçimde divan kurulu kurup başına geçirip dünkü açıklamayı yapmak olduğunu söyledi. 60-70 oy fark olabileceğini alacaklarını söyledi. Eskişehirspor için hayırlısı ne ise o olsun. Son 1 gün.., (birde şunu söyledi buda önemli , ikna edemeyince seçime oy atmaya gitmesin ozaman diye haber yollamış)
Yukarı
habadin Liste gör
Yazar

HBA
Yer: Turkey
  Alıntı habadin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2013 saat 09:47
Alıntı yapılan esmaris

Antalya spor kulup baskanin açıklaması

"Ertuğrul Sağlam çok karakterli ve verdiği sözlerin arkasında duran bir isim. Biliyorsunuz Eskişehir'de seçim var. Oradaki bazı başkan adaylarının vaatleri arasında Ertuğrul hocanın da adı geçiyor. Hatta Mustafa Denizli'nin de adı geçiyor. Kendisi etik olarak bu sonuçları beklemeden gelmek istemiyor. Umarım, cumartesi akşamı hocamız ile anlaşmış oluruz."

Anlayana sivrisinek saz ...    
(Sevgili M.Ali, Marmaris'e selamlar)
"Bulutlar birleşmeden şimşek çakmaz !!!"
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2013 saat 09:48
Alıntı yapılan radres26

Alıntı yapılan doğrucu

Çıkarın at gözlüğünü de biraz sağınıza solunuza bakın.
Hoşcan'ın ekibinde bu kulübü yönetecek kim var?

Skibbe geldi noldi?

Ertuğrul Sağlam'la anlaştım dedi adam gitti Antalya ile anlaştı.

Bunları Halil yapsaydı en büyük yalancı olurdu.

Hep siz haklısınız.

Hep sizin dedikleriniz doğru.

İşte gerçek.

Mesut seçilsin bir tek T.D. adayı yok.

Mesut seçilsin kamp programı bile yok.

Futbolcuya imza atma demek size göre de doğru değil mi?

Mesut Halil'den iyi olamaz............

Bu arada İspanya 4.ncü golü attı. Biraz da maç seyredin......

T.D adayı yoksa , Kamp programı yoksa bu HÜ nün yüzünden Kongreyi İlk hafta yapsaydı şimdi herşey hazırdı hem HÜ açısından hem Hoşcan açısından Eskişehirsporu HÜ zora sokmuştur gerçek olan bu.

Çok buyuk bir yanılgı içerisindesin Ertuğrul Sağlam Mesut Hoşcanın başkan seçilmesi durumunda eses imin başına geçecektir.Nreden bu fikre vardığımı soracaksanız antalyanın başkanı dahi eskişehirdeki seçim e göre dedi.Yani seçilen mesut hoşcan olursa buyuk ihtimalle ertuğrul hoca bize gelecek.Sadece kendi izlenimim bu yönde
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
canoaso26 Liste gör
Yazar

Canberk
Yer: Ankara
  Alıntı canoaso26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2013 saat 09:50
Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL 1 dk
Emniyet genel müdürlüğü kayıtlarında 90 lı yıllardan kalma bir dosya da HALİL ÜNALIN ismi uyuşturucu kullanıcısı olarak geçiyor.

----------ÇOK BÜYÜK BİR İDDİA.DOĞRUYSA VAY HALİMİZE.İFTİRA İSE VAY KARLIBEL'İN HALİNE.
Yukarı
esgulen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyyüp
Yer: Denizli/Esk.
  Alıntı esgulen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2013 saat 10:00
Alıntı yapılan canoaso26

Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL 1 dk
Emniyet genel müdürlüğü kayıtlarında 90 lı yıllardan kalma bir dosya da HALİL ÜNALIN ismi uyuşturucu kullanıcısı olarak geçiyor.

----------ÇOK BÜYÜK BİR İDDİA.DOĞRUYSA VAY HALİMİZE.İFTİRA İSE VAY KARLIBEL'İN HALİNE.
evet bende okudum.sabika kaydi varsa iftira atmiyordur ki   olmasa bunu diyemez.birde eskisehirsporun kasasindan 2 milyon dolari oteline aktardigini soyluyor.
Eskişehirli olmasam da ES ES imi tutardım.Sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2013 saat 10:14
Yarın olsun artık ya içim içimi yiyor. Umarım Hoşcan başkan olur aksi halde Halil Ünal yüzünden kendimi Eses'ten uzaklaştırmak zorunda kalacağım

Eskişehirspor kulübünün geleceğini ve Eskişehirsporlu küçük çocukların ilerde mutlu olabilmesini isteyenler Hoşcan'a oy verir
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2013 saat 10:24
T.Doğan Karlıbel internetten biraz baktım Ekşi Sözlük'e adamın başka şahıslar hakkında da ispat edemediği açıklamaları var.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2013 saat 10:34
Halil Ünal'ın yaklaşık 170-180 oy farkla seçimi kazanacağını düşünüyorum.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır