eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 21:28
Alıntı yapılan doğrucu

Bu ülkede yaşayan ve biraz saygı isteyenlere küfrederken senin vicdanın sızlıyor mu?
Devletin malına zarar verirken senin vicdanın sızlıyor mu?
Polise taş atarken sızlıyor mu?

Sen yapmasan da bunları yapanları desteklemekten sızlamıyorsa benim hiç sızlamıyor....

KONUMUZ ESKİŞEHİRSPOR !

Sorduğum soruyu iyi bir şekilde anlayın ,İçinde bir gram Eskişehirspor sevgisi olan bir insan Halil Ünal'a oy veremez !

???
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 21:29
Alıntı yapılan doğrucu

Ben bir kongre üyesi olarak oyumu Halil Başkan'a atacağım.

Forum'dakilere inat. Bu foruma ne zaman girsem sinirlerim bozuluyor.

En iyi intikam yolu bu.............

nereye verirsen ver bize ne senin oyundan, soran oldu mu sana, sonra da gelip bu takımdan niye bir halt olmuyor demeyin de
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
Echoes26 Liste gör
Yazar

Gökay
Yer: Ankara
  Alıntı Echoes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 21:29
ömer bey sizin demek istediğiniz devlet ile ilgili olan güncel siyaset tamam ona eyvallahda Eskişehirspor seçimleriyle olan ilişkisini bağdaştıramadım ?
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 21:36
Şu adama cevap vermeyin; siz cevap verdikçe kendini bir şey sanmaya başlıyor.  Bırakın gitsin. Amaç proveke etmek ve arkadan kıs kıs gülüp aklınca dalga geçmek.
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 21:37
Ömer bey, dilediğinize oy verebilirsin. İlk mesajınızda adam gibi belirtmişsiniz ama sonraki mesajlarınızı yazan sanki 33 yaşındaki adam değil 7-12 yaş arasındaki yazan çoçuklar gibi. Neyse hayırlı akşamlar.
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 21:46
Bu forumdakilere inat atacaksan intikam almak icin zaten o oyun nasil ve ne amacla atildigi bellidir he Halil ünalin su yönünü bu yönünü takdir ediyorum dersin kimse bisey demez ama burdakilere inat intikam icin dersen olay ortaya net cikiyor zaten umarim senin gibi düsünen baska biri yokdur ki böylelerin eline kalmamak icin mesut hoscanin kazanmasi lazim...
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 21:49
Mesut hoscan aceba hangi teknik adamla anlastigini kongredemi söylicek sizce daha önceden söylemesi avantajina bana göre gerci kimin oldugunu az cok biliyoruzda kendi agizindan söyleseydi daha iyi olurdu kanimca
Yukarı
doğrucu Liste gör
Yazar

ömer
  Alıntı doğrucu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 22:09
Kimseyle anlaştığı filan yokkkkkk.........
Reklam sadece.........
Doğruyu söyleyeni 9 köyden kovarlar ama herzaman 10.ncu köy bulunur.
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 22:13
Kardes sen bak isine reklamin alasini senin destekledigin aday asagi yukari her gün yapiyor ne o kaybetme duygusu sarmis:))
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 22:21
1983 yılında o günün ZORTİ'si bir partiye oy vereceksiniz diye bu HALK'a talimat verme yanılgısına düşmüştü.sonuç ortada.
bugün durup dururken uydurulmuş bir makamın sahibi olan(Eskişehirspor mazisinde İBRA edilmeyen tek Başkan kamburunu taşıyan)kişinin yanlılık ötesi ve bu Ülkenin Kulüp'lerini aşağılayıcı demeçlerine cevap verme tenezzülünde dahi bulunmayan ÖNCE GÜVEN ekibini kutluyorum.
bu Camiaya yakışan bir Kongre'nin gerçekleşmesini umuyorum ama gördüklerim/duyduklarım kendini kandırma durumuna getiriyor.
ben bu delegasyonun sağ duyusuna güveniyorum.ben görüyorsam onlar haydi haydi görüyorlardır diyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır