eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Herkese Cagrı

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Herkese Cagrı
    Tarih: 20/Haz/2013 saat 20:26
Arkadaslar eskişehirsporumuz için tarihi günlerinden birini yasamak için son iki gun kaldı.Halil Unal yüzünden cogu kişi sevdamızı kusup stada gitmiyor kulübümüze destek veremiyoruz güvensizlikten dolayı.Ben Halil unal secimi kazanırsa digiturk aboneligimide iptal edecem lig tvden niye kapatmayı düşünüyorsunuz diye sorarlarsa halil unalın tekrar başkan olmasından dolayı diye iletecem kendilerine stadda malum kişilerin rant sağlamalarından dolayı gerekli tepkiyi gösteremiyoruz. gelin hep beraber bu uygulamayı yapalım hem ses getiririz hemde gerekli yere uyarı son derece ciddi olduğu anlaşılır ne dersiniz..
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 20:31
umarım mesut hoşcan seçilecek ve bunların hiçbirine gerek kalmayacak.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 20:52
ben varım
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 22:45
Alıntı yapılan eS___eS

Arkadaslar eskişehirsporumuz için tarihi günlerinden birini yasamak için son iki gun kaldı.Halil Unal yüzünden cogu kişi sevdamızı kusup stada gitmiyor kulübümüze destek veremiyoruz güvensizlikten dolayı.Ben Halil unal secimi kazanırsa digiturk aboneligimide iptal edecem lig tvden niye kapatmayı düşünüyorsunuz diye sorarlarsa halil unalın tekrar başkan olmasından dolayı diye iletecem kendilerine stadda malum kişilerin rant sağlamalarından dolayı gerekli tepkiyi gösteremiyoruz. gelin hep beraber bu uygulamayı yapalım hem ses getiririz hemde gerekli yere uyarı son derece ciddi olduğu anlaşılır ne dersiniz..

Cok dogru sölüyorsun.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
esgulen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyyüp
Yer: Denizli/Esk.
  Alıntı esgulen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 22:49
Ben zaten yenilemedim Mesut Hoscan secilir bir de Ertugrul hoca gelirse tekrar actiracagim.
Eskişehirli olmasam da ES ES imi tutardım.Sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır