eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Online Durum: Offline
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 13:24
Halil ÜNAL'ın rahat kazanacağını düşünüyorum maalesef
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 13:46
Alıntı yapılan ali_9292

Halil ÜNAL'ın rahat kazanacağını düşünüyorum maalesef

Vicdanı HÜR olan bir kişi ,yaşanan bunca PİSLİKTEN sonra HAAALA Halil Ünal'a oy verirse diyecek bir şey malesef yok !

İçinde GRAM Eskişehirspor sevgisi olan bir kişi Halil Ünal'a oy vermez ! veremez !

Altında tek bir şey aranır ... Dead

Bu kişiyi seçmeyi düşünenlere sorularım var :

- Bu kişi Süper Lige çıktığımızdan bu yana hangi sözünü tuttu ?

Şeffaf yönetim ?
Altyapı ?
Kalıcı Gelirler ?
Sportif Başarı ? (Bana kimse Avrupa'ya gittik falan demesin. BJK cezayı yemese biz gidemeyecektik)

- Esstore'u da aynen Eskişehirspor gibi yönetemediler ve batırdılar ;özelleştirdiler ! Hangi şartlarda ,nasıl özelleştirildiğini hiçkimse bilmiyor .

- AAAAAAaa unuttum ,bir tane sözünü tuttu. Genel Kurula 3 gün kala Eskişehirspor Müzesi açıldı ! Ama kendileri mi yaptı bu müzeyi ? Tabiki Hayır . Burhan Sakallı'nın katkısı TARTIŞILAMAZ !

-3 Temmuz 2011 'de ŞİKE operasyonlarında Eskişehirspor adı TAPELERDE boy boy yer aldı !!!
Halil Ünal , Zafer Tüzün , Bülent Uygun ... başta olmak üzere TAPE'lerde birbirinden İĞRENÇ konuşmalara şahit olduk !!!
Kulübün adı bu pisliklerin yüzünden hiçbir zaman arındırılamayacak .

- Hiçkimse kusura bakmasın ,gerçekler acıdır ; ŞUAN DA ;Eskişehirspor ,bir İstanbul takımının arka bahçesi olarak görülüyor . Herkes biliyordur o takımı !

Yaşadığımız son olaydan örnek vereyim ; Şuan da Eskişehirspor'un Teknik Direktörü KİM ? Allah aşkına birisi söylesin bana ? Bizim teknik direktörümüz kim ?

Ersun YANAL beyfendi yaklaşık bir aydır İstanbul'larda . Fenerbahçe ile anlaşırsa biz teknik direktörsüz kalacağız . Yok anlaşmaz ise ; alın teknik direktörünüzü diyecekler ,EMİNİM Kİ HALİL ÜNAL hiçbir itiraz etmeden bu  adamın teknik direktörlüğünü devam ettirir.
Yani Eskişehirspor'un teknik direktörünü belirleyecek kişi Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım !

- Daha neler neler varda herkes biliyordur yazmak istemiyorum ...
CİPLER , FINDIK FISTIKLAR , OTEL FATURALARI , HACİZLER ....
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 13:54
Alıntı yapılan esolimpiyates

Alıntı yapılan kocakurt

Genel kurulda oy kullanacakların listesi yayınlandımı, bilen varsa paylaşabilirmi. 1993 yıllarında kulübe üye olmuştum, o zamanlar genel kurullara katılıyordum, daha sonraları tek liste olarak genel kurul yapılması ve şehir dışında olmam sebebiyle katılmadım. Yıllık aidatları da yatırmadım. Tesadüf sitede gezerken 2006 yılında yapılacak genel kurula katılacak hazirun listesinde adımı gördüm. halen üyeliğimin devam edip etmediğini nerden öğrenirimki. Adıma üye aidatı yatırıldıysa genel kurulda oy kullanmaya gelmeyi düşünüyorum.
Sevgili renkdaşım aynı durum bende de var.1989 yılında kulübe üye oldum ama son senelerde ben de aidatımı yatırmadım,aklım başıma geldiğimde bu senenin Mart ayını bir gün geçmişti.Hemen kulübe telefon açtım,üyeliğimin devam ettiğini ama bu sene aidat yatırmadığım için oy kullanamacağımı söylediler.Kimse tarafından aidatımın yatırılmamasıda benim için ayrı bir sevinç kaynağı oldu bu arada.Sonuç:durumunuzu kulüp ten telefonla öğrenebilirsiniz.
Biraz önce kulübe telefon açtım. Telefona çıkan bayan, üye aidatlarınızı yatırmadıysanız üye kaydınız silinmiştir şeklinde cevap verdi. Hiç bir yerden kontrol etmeden cevap verdiği için tam tatmin olmadım ama doğru da söylemiş olabilir.
Kesinlikle silemezler ancak ''ASKIYA ALABİLİRLER''.Üyeliğin silinebilmesi  için gereken şartlar tüzükte yazılıdır.Onun da resmi sitede olduğunu tahmin ediyorum.
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 14:10
Önce güven grubuna telefon açtım biraz önce, üyeliğimin devam ettiğini ama aidat yatırmadığımdan oy kullanamayacağımı söylediler. Benim kadar kendileride çok üzüldü.Beni çok aradıklarını ama iletişim bilgilerimi bulamadıklarından irtibata gçemediklerini söylediler. Çokda alakadar oldular. Bir oyun bile bu kadar değerli olduğunu düşünemeden ihmalkarlık yaptım. Oy olarak değil ama gönül olarak mesut hoşcan' ın yanındayım artık.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 15:32
ismail Genç @isoloji şimdi

Ertuğrul Sağlam Eskişehirspor Genel Kurulunu bekliyor.İki gün sonra belli olur.Hoşcan seçilirse Sağlam Es-Es'te. Beşiktaş dedikodusu yalan..

https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 15:45
Ertuğrul Sağlam gelirse bize çok şey degişir şahsen dahaa başarılı bir eskişehirspor olur daha güçlü
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 19:41

Önce güven grubuna telefon açtım biraz önce, üyeliğimin devam ettiğini ama aidat yatırmadığımdan oy kullanamayacağımı söylediler. Benim kadar kendileride çok üzüldü.Beni çok aradıklarını ama iletişim bilgilerimi bulamadıklarından irtibata gçemediklerini söylediler. Çokda alakadar oldular. Bir oyun bile bu kadar değerli olduğunu düşünemeden ihmalkarlık yaptım. Oy olarak değil ama gönül olarak mesut hoşcan' ın yanındayım artık.

ah be abim keşke yatırsaydın da oyunu kullansaydın, bir oy bile çok değerli
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
doğrucu Liste gör
Yazar

ömer
Yer: Eskişehir
  Alıntı doğrucu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 19:45
Ben bir kongre üyesi olarak oyumu Halil Başkan'a atacağım.

Forum'dakilere inat. Bu foruma ne zaman girsem sinirlerim bozuluyor.

En iyi intikam yolu bu.............
Doğruyu söyleyeni 9 köyden kovarlar ama herzaman 10.ncu köy bulunur.
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 19:54
Alıntı yapılan doğrucu

Ben bir kongre üyesi olarak oyumu Halil Başkan'a atacağım.

Forum'dakilere inat. Bu foruma ne zaman girsem sinirlerim bozuluyor.

En iyi intikam yolu bu.............

Kulağın çınladı mı?
ANTİ-BİZANS
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 20:02
Alıntı yapılan kocakurt

Genel kurulda oy kullanacakların listesi yayınlandımı, bilen varsa paylaşabilirmi. 1993 yıllarında kulübe üye olmuştum, o zamanlar genel kurullara katılıyordum, daha sonraları tek liste olarak genel kurul yapılması ve şehir dışında olmam sebebiyle katılmadım. Yıllık aidatları da yatırmadım. Tesadüf sitede gezerken 2006 yılında yapılacak genel kurula katılacak hazirun listesinde adımı gördüm. halen üyeliğimin devam edip etmediğini nerden öğrenirimki. Adıma üye aidatı yatırıldıysa genel kurulda oy kullanmaya gelmeyi düşünüyorum.
Sevgili renkdaşım aynı durum bende de var.1989 yılında kulübe üye oldum ama son senelerde ben de aidatımı yatırmadım,aklım başıma geldiğimde bu senenin Mart ayını bir gün geçmişti.Hemen kulübe telefon açtım,üyeliğimin devam ettiğini ama bu sene aidat yatırmadığım için oy kullanamacağımı söylediler.Kimse tarafından aidatımın yatırılmamasıda benim için ayrı bir sevinç kaynağı oldu bu arada.Sonuç:durumunuzu kulüp ten telefonla öğrenebilirsiniz.

Ya millet kulübe üye olmak için can atar.Sizin yaptığınıza bak.Gitti 2 oy
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,000 saniyede hazırlanmıştır