eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 08:27
Genel kurulda oy kullanacakların listesi yayınlandımı, bilen varsa paylaşabilirmi. 1993 yıllarında kulübe üye olmuştum, o zamanlar genel kurullara katılıyordum, daha sonraları tek liste olarak genel kurul yapılması ve şehir dışında olmam sebebiyle katılmadım. Yıllık aidatları da yatırmadım. Tesadüf sitede gezerken 2006 yılında yapılacak genel kurula katılacak hazirun listesinde adımı gördüm. halen üyeliğimin devam edip etmediğini nerden öğrenirimki. Adıma üye aidatı yatırıldıysa genel kurulda oy kullanmaya gelmeyi düşünüyorum.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
SaDRaZzaM Liste gör
Yazar

Mustafa KAVAS
Yer: Turkey
  Alıntı SaDRaZzaM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 08:43
Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL 8 sa
Halil Ünal bakalım giderken kendisini IBRA ettirecekmi.?

Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL 1 sa
Aziz Yıldırım ve çetesinle işimiz bittimi. Sıra Halil Ünalı indirmede Odyakmazı görevinden aldırma, Demiöreni TFF başkanlığından indirme

Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL 1 sa
HALIL ÜNALIN hırsızlık konusu Eskişehir deki muhalifleri harekete geçirdi Kongrede indirilmesi artık %80 kesin gibi gözüküyor.
BKŞ/MUSTAFA
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 09:48
Alıntı yapılan esolimpiyates

Genel kurulda oy kullanacakların listesi yayınlandımı, bilen varsa paylaşabilirmi. 1993 yıllarında kulübe üye olmuştum, o zamanlar genel kurullara katılıyordum, daha sonraları tek liste olarak genel kurul yapılması ve şehir dışında olmam sebebiyle katılmadım. Yıllık aidatları da yatırmadım. Tesadüf sitede gezerken 2006 yılında yapılacak genel kurula katılacak hazirun listesinde adımı gördüm. halen üyeliğimin devam edip etmediğini nerden öğrenirimki. Adıma üye aidatı yatırıldıysa genel kurulda oy kullanmaya gelmeyi düşünüyorum.

Ya Mesut Hoşcan'ın seçim bürosuna gideceksin yada Halil Ünal'ın ekibiyle irtibata geçeceksin. İki tarafında elinde hazirun listesi var. Her iki tarafta listede kendisine oy verecekleri işaretlemişler.
Yada adını soyadını açık açık yaz öğrenip cevap verelim.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 09:52

Sevgili renkdaşım aynı durum bende de var.1989 yılında kulübe üye oldum ama son senelerde ben de aidatımı yatırmadım,aklım başıma geldiğimde bu senenin Mart ayını bir gün geçmişti.Hemen kulübe telefon açtım,üyeliğimin devam ettiğini ama bu sene aidat yatırmadığım için oy kullanamacağımı söylediler.Kimse tarafından aidatımın yatırılmamasıda benim için ayrı bir sevinç kaynağı oldu bu arada.Sonuç:durumunuzu kulüp ten telefonla öğrenebilirsiniz.
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 10:04

BEGİTER : "Bu durumda Eskişehirspor’un sıradan bir Rizespor, Konya spor ve benzeri kulüplerden farkı kalmayacaktır."

Çok değerli Rize Spor ve Konya Spor camiasına; bu sıradan adamın bu talihsiz açıklamasından dolayı bir Eskişehir Spor taraftarı olarak büyük bir üzüntü duyduğumu bildirmek isterim.
Sevelim & Sevilelim
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 10:46
Alıntı yapılan kocakurt

Sevgili renkdaşım aynı durum bende de var.1989 yılında kulübe üye oldum ama son senelerde ben de aidatımı yatırmadım,aklım başıma geldiğimde bu senenin Mart ayını bir gün geçmişti.Hemen kulübe telefon açtım,üyeliğimin devam ettiğini ama bu sene aidat yatırmadığım için oy kullanamacağımı söylediler.Kimse tarafından aidatımın yatırılmamasıda benim için ayrı bir sevinç kaynağı oldu bu arada.Sonuç:durumunuzu kulüp ten telefonla öğrenebilirsiniz.
Biraz önce kulübe telefon açtım. Telefona çıkan bayan, üye aidatlarınızı yatırmadıysanız üye kaydınız silinmiştir şeklinde cevap verdi. Hiç bir yerden kontrol etmeden cevap verdiği için tam tatmin olmadım ama doğru da söylemiş olabilir.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 10:59

şurada adınız varsa belki kullanabilirsiniz.

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=52
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 11:00
eğer üyeliğiniz varsa il dernekler müdürlüğüne müracatınız halinde size son hazirun listesini vereceklerini(yada zorunda olduklarını) tahmin ediyorum. Sanırım Valilik basında.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 11:50
Aidatlarını yatırmayan arkadaşlar Öncegüven ekibinin seçim bürosuna uğrasınlar aynı zamanda sitelerinde de iletişim için bir numara bırakmışlar : 0533 136 62 05
http://www.onceguven.biz.tr/?pid=iletisim
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2013 saat 13:15

Ben Halil Ünal'ın yerinde olsam bu saatten sonra Eskişehirspor Tesislerinden çıkmazdım ... Oranın tadını çıkarmaya bakardım , eşyalarımı falan toplardım ...

KISACA SON 2(İKİ) GÜNÜN TAMAMINI TESİSLERDE GEÇİRİRDİM.

Çünkü orayı ÇOOOOOK özleyecek !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır