eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 18:59
Renkdaşlar daha önce yazdım yine yazıyorum begiter , ünalın yaşlanmış halidir veya ünal begiterin gençlik hali.Begiteri begiter yapan Eskişehirspordur.O yüzden bize saçmalıyor gibi gelmesi ,talihsiz beyanatlarda bulunması;onun için mantıklı ve düzgün açıklamalardır.Bundan sonraki iş kendi helal paralarıyla ceplerinden üye aidatlarını yatıran kongre üyelerinin bir daha düşünüp oylarını ona göre kullanmalarıdır.
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 19:13
prestije bak taraftar düzeltmese iki klüple daha araya nifak sokacaklar. Abi ben yöneticilerimizin eğitim seviyelerini gercekten merak ediyorum.Özellikle başkanlık yapanlarınkini merak ediyorum.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 19:35
Bu tip insanlar Beyanat vermeden önce Kulak,burun,boğaz Dr raporu almalı zira ağızlarından çıkanı kulakları algılama sorunu yaşıyor . Yıllarca Çıkarlarına alet ettikleri bu Kulubü ve taraftarı salak sanıyorlar öyleya kendileri tatlısu kurnazı....
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 19:35
Aydın Begiterde adam değilmiş.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 19:35
Nasil bi aciklamadir bunlar cidden herkesi aptal saniyor ama türkiyenin bulundugu bu sistemsizlik bu eyamcilik icersinde nekadarda mesut hoscanin kazanmasini istesemde üyelerin bir cogunun oylarini satacagini düsünüyorum ve korkarim o sattiklari oylar bizi memnun edecek sekilde sonuclanmicak
Yukarı
esk__26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskisehir
  Alıntı esk__26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 19:44
Aydın Begiter e    Halil Ünal verdi  o görevi    sen yüksek divan kurulu baskanı ol dedi.
O  da Halil Ünal a diyetini ödüyor. Umarın oy kullanıcak secmenlerin kafası karısmamıstır.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 20:42
ESKİŞEHİRSPOR'UN KURTULUŞUNA SON 3 GÜN ...

Güle güle Halil Ünal ,GÜLE GÜLE ...

Hiçbir zaman iyi bir şekilde hatırlanmayacaksın ... ZAMANINDA bırakıp gideydin ,taraftarın sana bu bakışı çok farklı olurdu .
Kendin kaybettin Halil Ünal BUNU BİL !

Yazık oldu !
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 20:51

rezil insan musvetteleri dusun artik  esesimin yakasindan 

neymis h.u cok prestij kazanmista cok onurluymus ulan adam sayesinde adimiz sikeci oldu fenerin arka bahcesi oldu ne onuru  , ha bide kendi klubu cok mukemmelmis gibi birde diger anadolu kluplerine b.k atiyor begiter efendi .

ulan h.u begiter guvensoy z.tuzun ve esesimin uzerinde gecinen tum belesciler dusun artik yakamizdan bi huzur verin beee

Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 20:57
Alıntı yapılan spongeBOBmarley

rezil insan musvetteleri dusun artik  esesimin yakasindan 

neymis h.u cok prestij kazanmista cok onurluymus ulan adam sayesinde adimiz sikeci oldu fenerin arka bahcesi oldu ne onuru  , ha bide kendi klubu cok mukemmelmis gibi birde diger anadolu kluplerine b.k atiyor begiter efendi .

ulan h.u begiter guvensoy z.tuzun ve esesimin uzerinde gecinen tum belesciler dusun artik yakamizdan bi huzur verin beee

Ek olarak ; Mesut Hoşcan ve Ekibinin Yüksek Divan Kurulu Başkan Adayı İ.Yaşar Dedelek imiş .

Bakalım kim olacak ? Kongre Günü göreceğiz ...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 21:17
Rize ve Konyaspor takımlarının isimlerini silmişler açıklamadan. Neden silindi? Begiter onların isimlerini söylediyse neden silindi..Yalancılıktır bu.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,480 saniyede hazırlanmıştır