eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
genclik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: United Kingdom
Online Durum: Offline
  Alıntı genclik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 15:57
Siz klübe ait resmi siteyi nasıl olurda kendinize seçim malzemesi olarak kullanırsınız kuramadınmı başkan kendine seçim için bir site çokmu zor geldi yoksa paranmı yok begiterde basın açıklaması yapmış bozacının şahidi şiracı begiter sen bu klübe ne verdinki desteklediğin adam birşeyler versin halil ünal senin gençliğin kendini görebiliyorsun sanırım onda tarihimizde sizin gibi ikitane kara leke var buda beni fazlasıyla rahatsız ediyor.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 16:04
arkadaşlar klübün numarasından aranıp , bu rezilliğin kaldırılması için yönlendirmeliyiz. Ne rize ne konya küçük görülecek klüpler değillerdir. Ayrıca bu açıklama ile bir sürü kınama bildirisi almak içten bile değildir.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
ayyıldız Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuğra SANCAKTEPE
Yer: Warendorf
  Alıntı ayyıldız Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 16:25
Bildiri düzeltilip takım isimleri kaldırılmış.
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 16:29
Alıntı yapılan genclik26

Talip doğan karlıbel twitter'a bugün yazdıklarıyla fazlasıyla dikkatimi çekti.

@TDKARLIBEL: Halil ünal : " Alo Başkanım nasılsın.?

@TDKARLIBEL: Aziz Yıldırım : " Nasıl olacağım A.... K..... lazını çıkardınız Öküz Demirörende üstüne ekleme yaptı. A..... K....."

@TDKARLIBEL: Halil Ünal : " Başkanım ben müdahale edemedim ortalık zaten gergindi. "

@TDKARLIBEL: Aziz Yıldırım : " O hayvan O...... Patronuna söyle onu ben oraya getirdim oradan da almasını bilirim ne demekmiş o Kulüpler ceza alır TFF karışmaz bunu ancak Demirören gibi O...... Ç..... söyler."

@TDKARLIBEL: Bu görüşme dün akşam Aziz Yıldırım ile Halil Ünal arasında geçen görüşme.

Bu Karlıbel Denenin Her Dediğine İnanmayın Bol Bol Twitter dan Sallıyor; Özellikle Aziz Yıldırım'a  Sonra Televizyonda Karşı Karşıya Geldiğinde Yerin Dibine Giriyor; Örnek İçerideki Ergenekondan Tutuklu  Bir Paşaya Salladı Salladı Sonra Avukat Kızı İle Tv.ye Çıkınca Yerlerde Sürünüp kem küm etti durdu sonra yine Ertem Şener'e salladı bir ara sonra telefondan canlı yayına bağlanınca kırk sefer özür diledi Ertem Şener'den ....

O Kadar Kolay Değil Daha Bir Gün Önce Olan Telefon Görüşmesi Hakkında Bilgi Sahibi Olabilmek .... 
Yukarı
Dobra Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Sezer
Yer: Turkey
  Alıntı Dobra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 16:29
Bir takım taraftarı takımının başkanından bu kadar utanır mı ? BİZ ÇOK UTANIYORUZ!
ES ES
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 16:35
"
Bu Karlıbel Denenin Her Dediğine İnanmayın Bol Bol Twitter dan Sallıyor; Sonra Televizyonda Karşı Karşıya Geldiğinde Yerin Dibine Giriyor; Örnek İçerideki Bir Paşaya Salladı Salladı Sonra Avukat Kızı İle Tv.ye Çıkınca Yerlerde Süründü...."

Peki Halil Ünal denen kişi neden bu adamın yazdıklarını bugüne kadar BİRKEZ BİLE YALANLIYAMIYOR !!!!

Ateş olmayan yerden duma çıkmaz !

Söylediklerinin hepsi doğru olmayabilir ama içlerinde MUTLAKA DOĞRU OLANLAR VARDIR !

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 16:38
Alıntı yapılan ersin2626

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Aydın Begiter'in Basın Açıklaması

"Ben Yüksek Divan Kurulu Başkanı olarak ‘Grupların adamı olamam’

Her iki kurula da mutlak hakim olan bir Halil ÜNAL Eskişehirspor Kulübü Başkanlığını kaybettiği anda bu görevleri de kaybedecektir. Bu durumda Eskişehirspor’un sıradan bir Rizespor, Konya spor ve benzeri kulüplerden farkı kalmayacaktır.

--------------------------

hadi ordan canım, halile olan diyet borcu mu bu! bu kadar olabilir mi yahu! bu kadar olabilr mi??? tarafsızmışmışta falanda bide resmi sitede yayınlayıp insanların akıllarını karıstırmaya calısıyorlar. Vicdan borcuymuş siz bize olan vicdan borcunuzu ödediniz mi? yazıya bakar mısınız? görevlerini kaybedicegi icin eskisehir yara alıcakmıs.
Fenere nasıl elendigimizi tek bir hakkımızın bile savunmayan bu yönetim mi Rize konya gibi olmaktan korkuyor. Onlar haklarını sizlerden daha iyi savunur. Yiyici tim mamalarının gitmesinden ürkmüş ah ne yazık!

İyi de bu makamı kaybedecek olan kişi Halil ÜNAL olur...Hem kimbilir Mesut HOŞCAN Kulüpler Birliği başkanı olamaz mı..? Onu da böyle yerlerde görürüz belki,olmayacağının garantisi mi var...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 16:39

Halil Ünal Hakkında Konuştukları Beni İlgilendirmez Adamın Doğal Halinden Bahsediyorum Ben Bol Bol Yalan Sıkıyor  Birileri Beni Duysun Derdinde Kimse de Kaale Almıyor Adamı ....

Adam Bir Kere Böyle Bir Konuşmanın Gerçekçi Olduğunu Düşünsekde Suç İşliyor Telefon Konuşmaları C.Savcılarının Müsadesi İle Emniyet Birimleri Tarafından Dinleme Yapılır O da Herhangi Bir Yasal Olmayan İşlerle Alakalı Durumlarda Olanlar İçindir ....
Yukarı
genclik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: United Kingdom
  Alıntı genclik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 16:57
Yeni şehir konaklarındaki evlerini futbolcu alacakları karşılığında verme sözümü aldı acaba diye aklıma bir kuşku düştü çünkü daha önce başkanın akrabasının evlerini vermişlerdi futbolculara alacak karşılığı iki katı fiyata.
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 17:30
Begiter , halil de kendi gençliğini görüyor , bi ayağın çukurda değer mi giderayak böyle yalakalık yapmaya ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır