eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 15:13
Yüksek Divan Kurulu Başkanı Aydın Begiter'in Basın Açıklaması

"Ben Yüksek Divan Kurulu Başkanı olarak ‘Grupların adamı olamam’

Ben bir ay evvel yaptığım açıklamanın o zaman da söylediğim gibi söylediklerimin arkasında duruyorum. ‘ Eskişehirspor’da grupların adamı olmak bana uymaz. Ben ne Halil ÜNAL ne de Mesut HOŞCAN ne de bir başkasına taraf olamam. Ben sadece bir yerde ‘tarafım’ o da Eskişehirspor’un ALÎ Menfaatleri ve yararlarından yana tarafım.

Son TFF Genel Kurulunda da Halil ÜNAL’ın Türk Futbolunda üst seviyede çok önemli noktalara ulaştığını gördüm. Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığını tüm kulüplerin desteği ile sürdürmesinin yanı sıra Genel Kurul Divan Başkanlığında oy biriliği seçilmiş olması Eskişehirspor Kulübü adına gurur verici bir olaydır.

Her iki kurula da mutlak hakim olan bir Halil ÜNAL Eskişehirspor Kulübü Başkanlığını kaybettiği anda bu görevleri de kaybedecektir. Bu durumda Eskişehirspor’un sıradan bir Rizespor, Konya spor ve benzeri kulüplerden farkı kalmayacaktır.

Elde edilen bu onurun , prestijin ve hakimiyetin kaybolması elimizden uçup gitmesi Eskişehirspor’u yüksek menfaatlerinin zarar görmesi, yara alması demektir.

İşte bu noktada Eskişehirspor’un menfaatleri yönünde taraf olmalı. Bir vicdan borcudur. Bu nedenle Halil ÜNAL’ın bir dönem daha tüm bu görevlerde kalması bir zarurettir.

Divan Başkanlığı konusu ise ayrı bir konu… Benim gruplara karşı taraf olmak ilkelerim dışıdır. Ancak her iki grupta birleşip tek liste halinde genel kurula sunulursa o noktada böyle bir görevi düşünebilirim… Her gruba aynı mesafede kalarak bu görevi yürütmek gerekir.

Tek taraflı bir grup önerisinde bu görevi kabul etmem.

Kongremizin selametle , demokratik bir şekilde , tarafsız olarak yönetilmesinin tek şartı ve yolu budur kanaatindeyim.

Spekülasyonlara ve yanlış anlamalara yer verilmemesi amacı ile kamu oyunu aydınlatmak tek hedefimdir…."

Aydın Begiter

--------------------------

hadi ordan canım, halile olan diyet borcu mu bu! bu kadar olabilir mi yahu! bu kadar olabilr mi??? tarafsızmışmışta falanda bide resmi sitede yayınlayıp insanların akıllarını karıstırmaya calısıyorlar. Vicdan borcuymuş siz bize olan vicdan borcunuzu ödediniz mi? yazıya bakar mısınız? görevlerini kaybedicegi icin eskisehir yara alıcakmıs.
Fenere nasıl elendigimizi tek bir hakkımızın bile savunmayan bu yönetim mi Rize konya gibi olmaktan korkuyor. Onlar haklarını sizlerden daha iyi savunur. Yiyici tim mamalarının gitmesinden ürkmüş ah ne yazık!
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 15:17
Halil Ünal'cıların şu cümleside SIKTI ARTIK !!!

"Halil ÜNAL’ın Türk Futbolunda üst seviyede çok önemli noktalara ulaştığını gördüm. Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığını tüm kulüplerin desteği ile sürdürmesinin yanı sıra Genel Kurul Divan Başkanlığında oy biriliği seçilmiş olması Eskişehirspor Kulübü adına gurur verici bir olaydır. "

Şu durumun bize BİR TANE FAYDASINI SÖYLEYİN  !!!

Türkiye Kupasından nasıl elendiğimizi unutmayın ! Halil Ünal'ın Kulüpler Birliği Başkanı olmasının tek yararı KENDİNEDİR !

Halil Ünal dışında bir takımı kullanarak ,Türkiye'de adından söz ettiren başka bir kişi görmedim !

Sayın Halil Ünal'cılar ;Allah aşkına çekinmeyin ,açık açık söyleyin. Utanmayız ,merak etmeyin ... Bu durumun ESKİŞEHİRSPOR'a ne faydası oldu ?
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 15:17
Şu rezil açıklamaya bak ya.. Sıradan bir Rizespor, Konyaspor.. ne demek ya... Diğer kulüpleri küçümsemek ne demek...
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 15:25
Yüksek Divan Kurulu Başkanı(!) şöyle bir cümle nasıl kurabilir !!!

" Bu nedenle Halil ÜNAL’ın bir dönem daha tüm bu görevlerde kalması bir zarurettir. "

AYIP !!!

Bu açıklama KARA BİR LEKE olarak kulüp tarihimizde yerini aldı !

YAZIKLARI OLSUN HEPİNİZE !
Yukarı
genclik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: United Kingdom
  Alıntı genclik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 15:43
Talip doğan karlıbel twitter'a bugün yazdıklarıyla fazlasıyla dikkatimi çekti.

@TDKARLIBEL: Halil ünal : " Alo Başkanım nasılsın.?

@TDKARLIBEL: Aziz Yıldırım : " Nasıl olacağım A.... K..... lazını çıkardınız Öküz Demirörende üstüne ekleme yaptı. A..... K....."

@TDKARLIBEL: Halil Ünal : " Başkanım ben müdahale edemedim ortalık zaten gergindi. "

@TDKARLIBEL: Aziz Yıldırım : " O hayvan O...... Patronuna söyle onu ben oraya getirdim oradan da almasını bilirim ne demekmiş o Kulüpler ceza alır TFF karışmaz bunu ancak Demirören gibi O...... Ç..... söyler."

@TDKARLIBEL: Bu görüşme dün akşam Aziz Yıldırım ile Halil Ünal arasında geçen görüşme.

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 15:45
Eğer iki liste olur ve Mesut Başkan kaybeder ise tek dileğim Eskişehirspor menfaatleri için çalışmaya ve iyi bir muhalefet yapmaya ekipçe devam etsinler. Seçim bitince kimse köşesine çekilmesin...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 15:45
Aydın begiter beyefendi, oturup evinde torun sevsin.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 15:48
HÜ ve yandaşları şu kulüpler birliği başkanı ifadesini nedense seçime yaklaştıkça daha da fazla dile getirmeye başladılar.Kulüpler Birliği Bşganı nedir ya?Kulübüne faydası nedir?yetkisi nedir?yaptırımı nedir?sen kulüpler birliği başkanı olduğunda takımın 8. oldu,Türkiye Kupasından yarı finalde sayılmayan golüyle elendi,Kris Boyd 6 milyon kazandı(uefadaki aile dostlarına rağmen? ),batuhan 200 bin için serbest kaldı ...v.s sen gidersin başkası kulüpler birliği başganı olur ne değişir?

Ayrıca divan kurulu başganıda hem ben taraf değilim diyor hemde " Bu nedenle Halil ÜNAL’ın bir dönem daha tüm bu görevlerde kalması bir zarurettir. " bu ne perhiz kardeşim .İyice oyuncak ettiniz milleti bir siz akıllısınız geri kalan aptal.Divan kurulu başganı seçime 3 gün kala nasıl böyle bir açıklama yapma hatasına düşer.yazık diyorum yazıkkk Koskoca ESES ne hallere düştü
SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 15:51
bizimle dalga geçiyorlar
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 15:54
Nasıl bir kulüp olduk anlamak mümkün değil...
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır