eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 13:22
Alıntı yapılan esmaris

Kadir ben bu kongreye katılımın çok yüksek olacağını düşünüyorum.En fazla 5-10 kişi katılmaz,gerisi gelir diye düşünüyorum.Ortada kalanlar için söylediklerine katılıyorum ama dünya çıkar dünyası ve maalesef bazı çıkarlar için bile bile yanlış adama oy verebiliyorlar,örnek verecek olursak odun kömüre bu ülkede oyunu satan adam yok mu ?

Haklısın abi kendi menfaati için herşeyi yapabilecek insanlar var . İnşallah 4 gün sonra Eskişehirspor'un mefaatleri ön planda tutulur .
Yukarı
ölümüne eses Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ölümüne eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 15:33
bu kongre tarihimizde milat olacak
ilk kez sandıklar kurulup seçim yapılacak
halil ünal kazanırsa abartmıyorum sonumuz olacak
zaten halil ünaldan dolayı futboldan soğuyan taraftarımızın bir kısmını belkide kaybedeceğiz. mali olarak da kulüp daha da kötü olacak
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 16:28
Halil Ünal hala nasıl aday olabiliyor, o yöneticiler nasıl onun yanında yer alabiliyor anlayamıyorum. Çoğu konuda başarı görecelidir birine göre başarılı olan birine göre başarısızdır. Ancak kulüp tarihinde görmediği skandallarla çalkalandı ve bunların üzerine hala adam başkanlık iddaasında. Geri çekilip bidaha bakıyorum ama olmuyor. Eğer olur da Halil tekrar seçilirse sonumuz gerçekten çok vahim. Öyle bi durumda darbe yapmak gerekecek :)
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 16:34
klübün elini ayağını bu şekilde bağlayıp zoraki ve sonucu belli olan bir secimle halil bey o koltukta devam ederse, bundan sonrası onun icinde hic kolay olmayacak, her platformda karsında nefretle o na bakan insanları görecek!
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 16:38
Düm kanal 3 de necmi abinin programında kulbun 50 trilyon borcu olduğunu söyledi eğer bu böyle ise bu yönetim kurulunu ibra edenler de yönetim gibi sorumludur tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyenlerle aynı konumda olurlar 
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 16:43
Sn.Mesut Hoşcan muhtemelen Eskişehirsporun durumunu az çok biliyorsunuz.Sizden ricam eğer başkan olursanız lütfen bahaneler üretmeyiniz,bu taraftar yıllardır bu gibi söylemlerden bıktı usandı,kulüpten almak için değil kulübe vermek için genel kurula gelin.Eskişehirspor taraftarlarının klişeleşmiş bir lafı var.Umutlandırdınız utandırmayın.
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 16:58
Alıntı yapılan radres26

... Üyeliğine karar verilen kimseye, bu karar ile birlikte giriş ücretini ve üye olduğu yıla ait yıllık aidatını otuz gün içinde ödemesi bildirilir. Bu süre içinde gereken ödemenin tamamı Yönetim Kurulu tarafından belirlenecek şekilde yapılmadığı takdirde, üyelik başvurusunun kabulüne ilişkin karar, başkaca bir işleme gerek kalmaksızın kendiliğinden kalkar. Üyelik kabulünün kendiliğinden kalkması durumunda, üye olmak amacıyla yapılan başvuru yapılmamış sayılır...        (bu 67 kişide mayısta kabul edilip Aralıkta aidat yatırmıştır. 1-Üyelikleri kendiliğinden düşmüş olması gerekir. 2- Öyle olmasa bile İlk üyelik Aidatlarını Aralık 2012 de yatırmış olduğundan 1 yıl dolmadığından oy kullanamaması gerekir..)
Bunlar hem mantıklı hemde iyi niyetli yorumlar.Bi de şöyle bakalım:Üye kayıt defterinde boş sayfalar bırakalım ama üye kaydına devam edelim ilerleyen tarihlerde kendi adamlarımızı bu boş sayfalara kayıt edelim.Aaaaaaa  aaaaaaaa gördünmü bak bizim adamlar bir anda kaç yıllık ES-ES li oldu.Gördün mü? Tabi bu arada üye aidatat tahsilatındaki tahsil makbuz tarihinede bir çözüm bulmamız lazım.Eh ona da siz bir çözüm bulun!          Bütün bunlar bir yana konuştuğumuz bir grup hukukçu arkadaşımız bu 67 üyenin oy kullandığı takdirde H.Ü. ağır cezada sahtecilikten yargılanabileceğini dahi söylüyorlar.
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 17:11

Aşağıdaki liste
http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=52

2010 yılına ait ve 333 kişi

2013 mevcut oy kullanacak üye sayısı 739 kişi

yeni kayıt üyelerin tamamını mevcut yönetim kaydetti sizce seçim kaybetme şansı varmı

Benim Şahsi düşüncem Halil Ünal Açık ara kazanır

Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 17:44
Kamuoyu bilgilendirmesi

4. Asliye Hukuk Mahkemesinde 18/06/2013 tarihinde 2012/605E sayılı dosya ile ilgili gerçekleşen duruşma sonucunda;

"Eskişehirspor Derneği Yönetim Kurulu kararı ile üyeliğe alınan 67 kişinin üyeliğe alınmasına ilişkin işlemlerin mevzuata aykırı olduğu iddiası ile iptali istenen karar hakkında yapılan yargılama sonucunda iddiaların asılsız olduğu, bahsi geçen 67 üyenin kaydının usulüne uygun olarak yapıldığı, alınan yönetim kurulu kararının doğru olduğu gerekçesi ile davanın reddine karar verilmiştir.

Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 18:00
eğer durum bu şekildeyse vah esesim vahhh

daha uzun yıllar bu h.ü o koltuğu bırakmaz yazıklar olsun bu adama
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır