eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
Online Durum: Offline
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2013 saat 10:02
Halil ÜNAL yıprandı ve çekilmesi gerekiyor Mesut HOŞÇAN başarılı olurmu? inşallah olur.
önce eses sonra eses
Yukarı
hayrettin26 Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı hayrettin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2013 saat 10:19
cris boyd transferini mesut hoşcan yaptıysa ki halil ünal onu ima etti eyvah eyvah ozaman halil ünal derim.
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2013 saat 10:37
Alıntı yapılan hayrettin26

cris boyd transferini mesut hoşcan yaptıysa ki halil ünal onu ima etti eyvah eyvah ozaman halil ünal derim.

Sabah sabah çok iyi güldürdün müdür.
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
selfesteem26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı selfesteem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2013 saat 10:38
Alıntı yapılan hayrettin26

Adam takıma dünya çapında birini kazandırdı diye nasıl suçlu oluyor? Suçlu bu adamı alın takımda oynatın diye transfer eden mi, 10 dk bile şans vermeyen td mi, yoksa alacaklarını ödemeyip bizi uefalık eden Halil Ünal mı? Ayrıca Hoşçan, Halil'in olurunu almadan transfer yapabilir mi Allah aşkına?
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2013 saat 11:37
cris boyd un parasını kim ödemedi ise bir suçlu varsa o dur adamın parasını ödemezsen adam çeker giderse kim suçlu tabiiki yönetim yani tek adam olan h.ünal bunu da anlayın lütfen h.ünal sırf insanların kafasını karıştırmaya bulandırmaya çalışıyor kanmayınız lütfen
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2013 saat 11:43

bu arada m.yıldız denen adamı oynatacam diye skibe boyd a bir maçta 10 dakika bir maçta da yarım devre şanş verdi, zaten onun taktiğinde atak filan da yoktu oyunu sık denk getirsen bir gol at üstüne yat, hangi futbolcu böyle bir oyun tarzında oyundan zevk alır hangi golcü doğru düzgün gol pozisyona girebilir batuhanda skibenin zamanında aynı sıkıntıyı yaşadı şuçlu h.ünal ve skibedir hoşcan sadece dünya çapında bir golcü getirmiş ama fırsat heba edilmiştir 

Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2013 saat 11:46
Alıntı yapılan kartES

S.Çetintaş,
hiçbirşey olmadan,ortamdan beslenerek,her tarafa mesajlar vererek,aradan nemalanma huyundan vazgeç.
ne diyorsun onu söyle.
ben Halil Ünal'ı yok sayıyorum.zarar vermiştir diyorum.DEĞİŞİM diyorum orada da oluyorum.
ya sen? bir kardeşimizin senin her nevi kıvırtmalarını yüzüne vurduğu yazısından ders almadan,hala ben buralardayım ama rengimi belli etmem;kazananın YALAKASI olurum nevi ortalarda gezmenin gezinmenin anlamı yok.
hele bizlerin senden alacak dersi yok DA sen ve senin gibilerine verecek DERSİ ÇOKTUR.
otur oturduğun yerde.NASİHATDİR.
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2013 saat 12:44
KONGRE İLANI

Eskişehirspor Kulübümüzün Olağan  Genel Kurul Toplantısı 22/06/2013 Cumartesi  günü saat 10.30'da MAVİ ADA DÜĞÜN SALONUNDA ( Hoşnudiye mah.Doğruer Sok No: 10 Özdilek Karşısı) aşağıda yazılı gündemi görüşmek üzere  yapılacaktır.Yeterli Çoğunluk sağlanamadığı takdirde 29/06/2013 tarihinde aynı yer aynı saatte yapılacaktır.

GÜNDEM  :
1- AÇILIŞ
2- BAŞKANLIK DİVANI SEÇİMİ VE DİVANA TUTANAĞI İMZALAMA YETKİSİNİN VERİLMESİ
3- SAYGI DURUŞU- İSTİKLAL MARŞI
4- 2012-2013 DÖNEMİ KESİN HESAP RAPORLARININ OKUNMASI  GÖRÜŞÜLMESİ
5- 2012-2013 DÖNEMİ DENETİM KURULU RAPORUNUN OKUNMASI VE GÖRÜŞÜLMESİ
6- YÖNETİM KURULU İBRASI
7- DENETİM KURULU İBRASI
8- 2013-2014 DÖNEMİ  TAHMİNİ GELİR-GİDER BÜTCESİNİN GÖRÜŞÜLMESİ VE OYLANARAK KARARA BAĞLANMASI
9- DİLEK VE TEMENNİLER 
10- SANDIK KURULLARININ OLUŞTURULMASI
11- SEÇİMLER  (TEK LİSTE HALİNDE ) ;

(YÖNETİM KURULU BAŞKAN VE ÜYELERİN SEÇİMİ)
( DENETİM KURULU BAŞKAN VE ÜYELERİN SEÇİMİ )
 (DİSİPLİN KURULU BAŞKAN VE ÜYELERİN SEÇİMİ)
( SİCİL KURULU BAŞKAN VE ÜYELERİNİN SEÇİMİ )

12- TEŞEKKÜR KONUŞMASI
13 –KAPANIŞ

Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2013 saat 13:51
Halil ÜNAL yıprandı ve çekilmesi gerekiyor Mesut HOŞÇAN başarılı olurmu? inşallah olur.
önce eses sonra eses
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2013 saat 14:23
Alıntı yapılan kartES

S.Çetintaş,
hiçbirşey olmadan,ortamdan beslenerek,her tarafa mesajlar vererek,aradan nemalanma huyundan vazgeç.
ne diyorsun onu söyle.
ben Halil Ünal'ı yok sayıyorum.zarar vermiştir diyorum.DEĞİŞİM diyorum orada da oluyorum.
ya sen? bir kardeşimizin senin her nevi kıvırtmalarını yüzüne vurduğu yazısından ders almadan,hala ben buralardayım ama rengimi belli etmem;kazananın YALAKASI olurum nevi ortalarda gezmenin gezinmenin anlamı yok.
hele bizlerin senden alacak dersi yok DA sen ve senin gibilerine verecek DERSİ ÇOKTUR.
otur oturduğun yerde.NASİHATDİR.

Sen tarafsın,radikalsin...Ben tarafsız,mantıklıyım...
Ben Eskişehirspor'un kaderi 670 kişinin elinde diyorum...Bundan endişe duyuyorum diyorum sen neler diyorsun...Bunun tarafla ne alakası var...Bir sayfa geriye dön ve bir daha oku derim...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır