eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2013 saat 13:17
Buğün o şanslı 670 kişiden biri olan kulüp delegelerimizden birisi ile tanıştım. Kendisi 60'lı yaşlarda var. Ne zaman üye olduğunu bile hatırlamıyor. Eskiden maçlara gidermiş, genel kurullara katılırmış. Bu sene sadece 1 maça gitmiş.

Genel Kurul için devamlı arıyorlarmış. Ama hem Mesut Hoşcan kanadından hemde Halil Ünal kanadından biz senin aidatını yatırdık oyunu bize at mutlaka diyorlarmış. Ben kimseye benim aidatımı yatırın demedim diyor. Her iki adayı da istemediği için kongreye gitmeyecekmiş.

Bombacı bekir'le, Dedelek'in olduğu yere oy verilirmi dedi bana. Biz bunları siyasetten zor kovduk şimdi spor'a bulaştılar diye kızdı.

Halil'in seçime girmeyeceğine inanıyor.Mesut Hoşcan kazanıyor diyor. Mesut Hoşcan yanına düzgün adamları alsın dedi. Yoksa Halil'den beter olur bak gör dedi.

Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2013 saat 16:35
Anadolu Gazetesi yazarlarından Sadi Seda bugün yine döktürmüş ...
Eskişehirspoluluktan gram anlamayan kişilerin konu hakkında yorum yapmaları çok üzücü .

Hele birde ,böyle kişilerin ;Eskişehirspor Kongre Üyesi olmaları çok daha üzücü !

Vah Eskişehirspor'um vah !

" HALİL ÜNAL ADAY OLMALI
Birilerinin günlerce ağızlarında sakız yaptıkları Eskişehirspor Kongre tarihi 22 Haziran 2013 olarak kesinleşti. Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal kongre tarihini açıkladı. Ortada var olduğunu iddia ettikleri belirsizlikte kalktı.
Halil Ünal 5 yıldan beri Eskişehirspor Kulübü’nün başkanlığını yapıyor. İyi kötü günler yaşadı. Kimi zaman sevindi kimi zamanda üzüldü. Ama kendisini adadığı Eskişehirspor için her zaman yönetim kurulunda birlikte görev yaptıkları arkadaşlarıyla birlikte gecelerini gündüzlerine kattılar.
Başarılı mı oldular başarısız mı?
Başarı ölçüleri kişilere göre değişebilir.
Kimileri ligde kalmayı kimileri ise şampiyon olmayı başarı kabul edebilir.
Şahsen ben Eskişehirspor’un yaklaşık bir yıldan beri yaşanan içte ve dışta yaşanan olumsuzluklar, kulaktan kulağa dolaştırılan dedikodular, Halil Ünal’ın açıkladığı gibi bazı futbolculara sözleşme yenilememe isteklerine rağmen ligi sekizinci sırada tamamlamak bile başarı.
KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞINI
BİLE KÜÇÜMSEYENLER VAR
Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı olabilmek herkese nasip olmaz. Anadolu Kulüplerinden İlhan Cavcav ile Cemal Azmi Aydın’dan sonra Kulüpler Birliği Başkanlığını yapan üçüncü kişi Halil Ünal. 13 yılda 5 başkan değişmiş. Halil Ünal altıncı başkan. Devlerin arasında başkan olmak kolay değil. Her ne kadar birileri Kulüpler Birliği Başkanlığını küçümse de kimler başkanlık yaptı diye baktığımızda dev isimlerin arasından sivrilip başkan seçilmek kolay değil. Kimse kimsenin kaşının gözünün hatırına oy vermiyor. Kimse de ‘aman canım ne olacak bu dönemde Hali oluversin’ demedi.
ÜNAL’I İÇİMİZDEN BAZILARI SEVMESEDE
KULÜPLERİN BAŞKANLARI SEVİYOR
Halil Ünal aralıkla da olsa yaklaşık yedi yıldan beri Eskişehirspor Kulübünün Başkanlığını yapıyor.
Bugün eleştirenler, takımın başından gitmesini isteyenler şunu unutmasınlar. Dün yaptığı transferler ve göstermiş olduğu başarısından dolayı omuzlarda taşımadınız mı?
Bugün Kulüp Başkanlığı için Halil Ünal başarısız görüp karşısına aday olanlar, 3,5 yıl süreyle Halil Ünal’ın yanından neden ayrılmadınız? Eğer yanlış yaptıysa bu yanlışa sizde ortaksınız. Alınan kararların altında sizin imzanız yok mu? Eğer Halil Ünal ve yönetim kurulu kulübü zarara uğrattıysa o zarar da sizin hiç mi suçunuz günahınız yok?
Halil Ünal’ın her şeye tek başına karar verdiğini iddia edenlere soruyorum. Bunu neden bugün söylüyorsunuz. O zaman neden 3,5 yıl sabrettiniz? Bir insan kötüyse dünde öyledir bugünde. Dün birlikte olduğunuz için mi Halil Ünal’ın yanlışlarına ses çıkarmadınız?
Tek adam gibi hareket ediyorsa demek ki sizde buna destek vermişsiniz? Eğer dünde bugünkü gibi düşüyordunuz da neden o yıllarda buna tepki göstererek istifa etmediniz de beklediniz?
Öyleyse ‘çamur at izi kalsın’ diye düşünülüyorsa, bu çamur döner dolaşır onlara da bulaşır.
BENİM TANIDIĞIM HALİL ÜNAL
BAŞLATTIĞI İŞİ YARIM BIRAKMAZ
Halil Ünal’ı çeyrek asır’a yakın yani 20 yıldır tanırım. Zamanı geldi ailecek görüştük. Milletvekilliği adaylığı döneminde en büyük destek verenlerdenim. Kendisini az buçuk tanınırım! Bu nedenle başlattığı bir işi yarım bırakmaz. Eskişehirspor’u da üçüncü bir çocuğu kadar sever. Kulüpler Birliği Başkanıyken başkanlıktan çekileceğini sanmıyorum. Yarın bir bakarsanız Federasyon Başkanı da seçilebilir. Ben kendisinde bu enerjiyi görüyorum.
Bu nedenle Eskişehirspor Kongre üyeleri Halil Ünal’a ve yönetimine sahip çıkarak 22 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde destek vermeliler. Hayal edenlere değil gerçekleştirenlere sahip çıkılmalı. "

Yukarı
genclik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: United Kingdom
  Alıntı genclik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2013 saat 16:53
Alıntı yapılan montana26

Anadolu Gazetesi yazarlarından Sadi Seda bugün yine döktürmüş ...
Eskişehirspoluluktan gram anlamayan kişilerin konu hakkında yorum yapmaları çok üzücü .

Hele birde ,böyle kişilerin ;Eskişehirspor Kongre Üyesi olmaları çok daha üzücü !

<FONT size=+0> 

<FONT size=+0>Vah Eskişehirspor'um vah !

<FONT size=+0> 

<FONT size=+0>" HALİL ÜNAL ADAY OLMALI <SPAN ="habericerik">
<DIV ="">
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Birilerinin günlerce ağızlarında sakız yaptıkları Eskişehirspor Kongre tarihi 22 Haziran 2013 olarak kesinleşti. Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal kongre tarihini açıkladı. Ortada var olduğunu iddia ettikleri belirsizlikte kalktı.

<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Halil Ünal 5 yıldan beri Eskişehirspor Kulübü’nün başkanlığını yapıyor. İyi kötü günler yaşadı. Kimi zaman sevindi kimi zamanda üzüldü. Ama kendisini adadığı Eskişehirspor için her zaman yönetim kurulunda birlikte görev yaptıkları arkadaşlarıyla birlikte gecelerini gündüzlerine kattılar.
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Başarılı mı oldular başarısız mı?
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Başarı ölçüleri kişilere göre değişebilir.
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Kimileri ligde kalmayı kimileri ise şampiyon olmayı başarı kabul edebilir.
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Şahsen ben Eskişehirspor’un yaklaşık bir yıldan beri yaşanan içte ve dışta yaşanan olumsuzluklar, kulaktan kulağa dolaştırılan dedikodular, Halil Ünal’ın açıkladığı gibi bazı futbolculara sözleşme yenilememe isteklerine rağmen ligi sekizinci sırada tamamlamak bile başarı.
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞINI
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">BİLE KÜÇÜMSEYENLER VAR
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı olabilmek herkese nasip olmaz. Anadolu Kulüplerinden İlhan Cavcav ile Cemal Azmi Aydın’dan sonra Kulüpler Birliği Başkanlığını yapan üçüncü kişi Halil Ünal. 13 yılda 5 başkan değişmiş. Halil Ünal altıncı başkan. Devlerin arasında başkan olmak kolay değil. Her ne kadar birileri Kulüpler Birliği Başkanlığını küçümse de kimler başkanlık yaptı diye baktığımızda dev isimlerin arasından sivrilip başkan seçilmek kolay değil. Kimse kimsenin kaşının gözünün hatırına oy vermiyor. Kimse de ‘aman canım ne olacak bu dönemde Hali oluversin’ demedi.
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">ÜNAL’I İÇİMİZDEN BAZILARI SEVMESEDE
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">KULÜPLERİN BAŞKANLARI SEVİYOR
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Halil Ünal aralıkla da olsa yaklaşık yedi yıldan beri Eskişehirspor Kulübünün Başkanlığını yapıyor.
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Bugün eleştirenler, takımın başından gitmesini isteyenler şunu unutmasınlar. Dün yaptığı transferler ve göstermiş olduğu başarısından dolayı omuzlarda taşımadınız mı?
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Bugün Kulüp Başkanlığı için Halil Ünal başarısız görüp karşısına aday olanlar, 3,5 yıl süreyle Halil Ünal’ın yanından neden ayrılmadınız? Eğer yanlış yaptıysa bu yanlışa sizde ortaksınız. Alınan kararların altında sizin imzanız yok mu? Eğer Halil Ünal ve yönetim kurulu kulübü zarara uğrattıysa o zarar da sizin hiç mi suçunuz günahınız yok?
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Halil Ünal’ın her şeye tek başına karar verdiğini iddia edenlere soruyorum. Bunu neden bugün söylüyorsunuz. O zaman neden 3,5 yıl sabrettiniz? Bir insan kötüyse dünde öyledir bugünde. Dün birlikte olduğunuz için mi Halil Ünal’ın yanlışlarına ses çıkarmadınız?
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Tek adam gibi hareket ediyorsa demek ki sizde buna destek vermişsiniz? Eğer dünde bugünkü gibi düşüyordunuz da neden o yıllarda buna tepki göstererek istifa etmediniz de beklediniz?
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Öyleyse ‘çamur at izi kalsın’ diye düşünülüyorsa, bu çamur döner dolaşır onlara da bulaşır.
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">BENİM TANIDIĞIM HALİL ÜNAL
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">BAŞLATTIĞI İŞİ YARIM BIRAKMAZ
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Halil Ünal’ı çeyrek asır’a yakın yani 20 yıldır tanırım. Zamanı geldi ailecek görüştük. Milletvekilliği adaylığı döneminde en büyük destek verenlerdenim. Kendisini az buçuk tanınırım! Bu nedenle başlattığı bir işi yarım bırakmaz. Eskişehirspor’u da üçüncü bir çocuğu kadar sever. Kulüpler Birliği Başkanıyken başkanlıktan çekileceğini sanmıyorum. Yarın bir bakarsanız Federasyon Başkanı da seçilebilir. Ben kendisinde bu enerjiyi görüyorum.
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">Bu nedenle Eskişehirspor Kongre üyeleri Halil Ünal’a ve yönetimine sahip çıkarak 22 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde destek vermeliler. Hayal edenlere değil gerçekleştirenlere sahip çıkılmalı. "
<DIV style="FONT-SIZE: 14px"> 
<DIV style="FONT-SIZE: 14px">http://www.anadolugazetesi.net/halil-unal-aday-olmali-a-8543.aspx</SPAN>

bence bu haberi yapan şahsiyet eskişehirspor düşmanı bunların kesin çıkarları var övdükleri insanlardan o yüzden de destek veriyorlar bu saatten sonra ne senin yazı yazdığın gazeteyi alırım nede olduğun kanalı izlerim anadolu gazetesininde sakarya gazetesinden farkı kalmamış merak ediyorum bu haberler karşılığında ne alıyor bu arkadaşlar.
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2013 saat 17:05
Sipariş yada gazla yazılmış bir yazı... Savunduğu kişiye yarar değil daha çok zarar verecek
bir yazı yazmış...

Yönetime adaylığını açıklayan Hoşcan ve gurubundan kaç kişi tv lerde gazetelerde
açıklamalar yaptılar, seçim bürosu açıp taraftar ile istişare içine girdiler...

Bu arkadaş merak edip ne tv ye çıkanları seyretmiş, ne radyolara çıkanları dinlemiş,
ne gazetelere verilen ropörtajları okumuş ne de seçim bürosuna gidip fikir alışverişinde
bulunmamış... Gerçekten Eskişehirspor'un yararını düşünmüş olsa bunların bazıları yapardı
özelliklede seçim bürasuna giderek fikirlerini dinleyebilir ve hatta çok biliyorsa ve eğer
kendi fikri varsa fikirde verebilirdi.
Olaylara ve mevzulara tamamen fransız kalarak saldırmak için yazılan bir yazı olmuş...
Halil Ünal bile bu yazıyı okuduğunda kocaman bir EYVAH demiştir...
Bu mu 20 yıllık ahbalığımızın karşılığı diye hayıflanmıştır...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
eses4579 Liste gör
Yazar

ahmet yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eses4579 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2013 saat 17:06
20 sefer yazdım 21,yi yazıyorum halil ünalla mesut hoşcanın bir farkıyok ikiside aynı
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2013 saat 17:10
Alıntı yapılan eses4579

20 sefer yazdım 21,yi yazıyorum halil ünalla mesut hoşcanın bir farkıyok ikiside aynı
Tasalanma herkes bunun farkında ama yok başka aday ne yapılsın...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2013 saat 17:12
Alıntı yapılan eses4579

Kimsenin kara kaşı veya gözü için isstemiyorum ben mesut hoşcanı başkan seçilir icraatlerine bakılır ona göre değerlendirilir. Bu yaptığın çok mantıksız ne amaçla yazıyosun anlam veremedim doğrusu.
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2013 saat 23:35
S.Çetintaş,
hiçbirşey olmadan,ortamdan beslenerek,her tarafa mesajlar vererek,aradan nemalanma huyundan vazgeç.
ne diyorsun onu söyle.
ben Halil Ünal'ı yok sayıyorum.zarar vermiştir diyorum.DEĞİŞİM diyorum orada da oluyorum.
ya sen? bir kardeşimizin senin her nevi kıvırtmalarını yüzüne vurduğu yazısından ders almadan,hala ben buralardayım ama rengimi belli etmem;kazananın YALAKASI olurum nevi ortalarda gezmenin gezinmenin anlamı yok.
hele bizlerin senden alacak dersi yok DA sen ve senin gibilerine verecek DERSİ ÇOKTUR.
otur oturduğun yerde.NASİHATDİR.
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2013 saat 00:45
böyle seçim mi olur.. bir aday kendi yandaşları hariç bağımsız 50-100 kişiyi bir restaurantta ağırlasa zaten hepsi birbirinin akrabası,tanıdığı dostu.. seçim kazanılacak, koskoca Eskişehirspor'un başkanı olacak..
Bu kadar basit mi bu kongre? Bu kulübe başkan olmak?

Mesut Hoşcan inşallah değişirse ilk ele alması gereken konu üyeliklerin açılması olmalıdır..
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2013 saat 02:25
Üyeleri yakından tanıyan kardeşlerime abilerime bir sorum var Hoşcan'ın listesi nasıl sizce yeterli mi ? Olmaması gereken isimler var mı varsa neden olmamalılar , aynı şekilde olması gereken fakat listeye alınmamış kişiler var mı ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır