eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıPFDK Kararları.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 00:12
Acık tribunde munferit hareketler engellenmeli.Altes tribunune buyuk iş düşüyor bu konuda
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
Kermit Liste gör
Yazar

Ömer Faruk Atılgan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 00:39
Gerek Görsel, gerek Yerel Basın bu konuya önem vermeli,sürekli işlenmeli.Bu geceki spor proğramlarında hiç konuşulmadı,yoksa ben mi atladım
DÜNYA BİR YANA SEN BİR YANA
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 00:42
bence yandıkk...
eğer bizim oley oley oley oooo bizim için x e koy küfürden sayılmış bence bu kadar ceza başka türlü gelmez bir de x engelleri aşacak..
bunlar ceza ise önüne geçilmez
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 00:44
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan asssadza

Aman ha bilenler,bilmeyenleri uyarsın.Olası çirkin tezahürattan ötürü bir ceza daha seyircisiz oynatır,iç saha avantajımızı yitiririz.   

Kerem bence bir el ilanı bastırılarak Giresun maçından önce taraftara dağıtılsın kulüp tarafından. Hatta sezon sonuna kadar her maç tekrarlansın.

Bununla bizzat ilgileneceğim.
Bir yaşam biçimidir Es Es...
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 01:00
bencede maç içerisinde etrafımızdaki uyarmakta fayda var..
ama antalya maçında da küfür etmeyen beri gelsin..benim hala içimde kalan edemediğim küfürler var,bıraksalar bi 90dk daha küfür ederim..antalya maçında edilen küfürlerden dolayıda kimseyi suçlayamayız,çünkü herşey ortada...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 01:23
İyi de ne geçecek ki elimize küfür edince 15000 lirayı yedik ve saha kapamanın sınırına geldik.Sakarya ve Ordu ile aramız iyi değil ben bu maçlardan sonra sahamızın kapanmasından çok korkuyorum.Aklımızı başımıza alalım.Hiç bir tahriğe gelmeyelim işimize bakalım.Yıllar sonra gelen bu fırsatı aptalca harcamamalıyız.
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 01:34
Alıntı yapılan ES_Kadir

İyi de ne geçecek ki elimize küfür edince 15000 lirayı yedik ve saha kapamanın sınırına geldik.Sakarya ve Ordu ile aramız iyi değil ben bu maçlardan sonra sahamızın kapanmasından çok korkuyorum.Aklımızı başımıza alalım.Hiç bir tahriğe gelmeyelim işimize bakalım.Yıllar sonra gelen bu fırsatı aptalca harcamamalıyız.
 elbette elimize hiç bişey geçmez,geçmediği gibi kaybeden yine biz oluruz,seninle aynı fikirdeyim..takımımızı bu büyük taraftan yoksun bırakmaya kimsenin hakkı yok..
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 01:38
Alıntı yapılan robertpires26

Demek oluyoki bu haftaki giresun maçında, bize karşı fazla bi iddiası olmayan giresun takımına karşı küfür vs çirkin söz söylenmemesi konusunda taraftar bilgilendirilmeli....
Çünkü şakası yok, bi sonraki maç sakarya ile.... AMAN HAAA  ShockedShocked

hoş... hiç küfür olmamalı ama... neyse...

kesinlikle sakarya macına seyircisiz cıkamayız küfür bu mac yok kesinlikle yok biz uyalım uymayanları uyaralım..
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
serhat1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 03:57
Müsabakalarda edilen(ettiğimiz!) küfürler çok geniş kapsamlı uzun uzadıya incelenmesi ve tartışılması gereken bir konu arkadaşlar.Düşünün ki şeref tribünün'de bile biz seyircilerden daha fazla küfürler hakaretler saha içine atılan yabancı maddeler oluyorsa dediğim gibi bu konu şimdi değil gelecek yılarda da sürekli yaşayacağımız üzerine kafa yoracağımız bir hadise:(Bilinçaltımızda yatan sebeblere inipte burada fazla yer meşgul etmek istemiyorum ama inanın Antalyaspor'la yapılan maçta edilen küfürleri hala unutamıyorum.Anadoluya öncülük etmiş,bize adeta miras bırakılmış büyük ESKİŞEHİRSPORumuzun taraftarları bu şekildemi olmalı?Dediğim gibi müsabaka anında gerginlikler olur toplumsal reflekslerimiz devreye girer ağzımızdan istemediğimiz sözler anlıkta olsa çıkar ama dostlar maç başından beri durmaksızın kar kış demeden,renklerine sevdalandıkları,doğup büyüdükleri kentin takımını desteklemeye gelen sevgili ANTALYA'lılara neden bu kadar küfür ettik.Maçın oynandığı akşamı Antalyadan arayan asker arkadaşıma nasıl rezil olduğumu hiç unutmayacağım.Çünkü biz onunla askerde formalarımızı değiştirip komutanlarımızla maç yapardık,düşünü kurardık Eskişehir-Antalya maçının...Gelinen noktada 15.000 YTL para cezası,hepsinden önemlisi sarsılan itibarımız!
Bu forumu takip eden çok kaliteli insanlar olduğunu biliyorum onlara sözüm diyeceğim yok sadece tek temennim bu sene 11 mayısa kadar K-Ü-F-Ü-R etmeyelim ettirmeyelimmm...Ayrıca buraya kim gelirse gelsin (geliyorda ne oluyor onlara maç izleyecekleri güzel bir yer bile sunamıyoruz oda ayrıda)bırakalım artık onlarla uğraşmayı sadece ama sadece hangi koşullar altında olursa olsun takımımıza destek verelim....Bizim şehrimizin potansiyeli sahip olduklarımız ortada hepsinden önemlisi her şehire nasip olmayacak yüzbinleri arkasına almış büyük ESKİŞEHİRSPORUMUZ var dediğim gibi SÜPER lige yeter artık çokkk yaklaşmışken çıkalım istemezmiyiz seneye güzel kulüplerimizi evimizde izlemeyi?Bir Sivas bir Kayseride yaşayan vatandaşlarımızdan ne farkımız var söylermisiniz?Ben söylüyorum dostlar gerçekten fazlamız varrr.Yeter artık bu ne ya Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kartalspor gibi ilçe takımı belediye takımları ile oynamaktan izlemekten sıkılmadık mı?O zaman diyorum ki 11 MAYIS arkadaşlar gerçekten bizim hafızalarımız için bile milattır sıfırlamak hatırlamak bile istemiyorum 2 lig 2 lig B günlerimizi yeterrrrrrrr artıkkkkkkk yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....Tek düşüncem şampiyonluk banane sakarya kaç kişi gelmiş ne kadar bağırmış biz nasıl bastırmışız bananeeeeeeeeee.Futbolcu çıkacak topunu oynayacak yönetim hakkaniyet çerçevesinde lobi faliyetini yapacak futbolcusuna parasını ödeyecek bizlerdeee tek yapmamız gereken takımı desteklemek.Bize misafir gelene KÜFÜR etmek değil.11 tane 90 dakika çokmu zor dostlarrrrr ben neden bu saatte bu satırları yazıyorum kafam rahat değil yeter diyorum yeter çıkalım artıkkkkkk.
Büyük,cefakar,coşkulu ESKİŞEHİRSPOR taraftarları LÜTFEN kulübümüze zarar verecek davranışlardan kaçınalım.
Bu kadar uzun yazarak sizlere sıkıntı verdimse şayet af ola ben şampiyonluk havasına ve inancına girdim odamda şilt forma şapka bileklik balkonumda bayrağımm dışarıya bile artık ESKİŞEHİRSPOR atkısız çıkmıyorum yolda tanımadığım ESKİŞEHİRSPOR atkılı insanlara selam veriyorum bazıları tuhaf oluyor şaşırıyor neden selam verdi diye düşünenler oluyor:=)
Ben forumda her sayfayı okuyorum daha inanmamış gelinen noktanın büyüklüğünü idrak edememiş insanları görüyor üzülüyorum haydiiii arkadaşlar gün birlik beraberlik günü doğrusuyla yanlışıyla kenetlenme zamanı.11 maç izole edelim kendimizi takımla yatıp takımla kalkalım dedim yaaa bizene rakipler ne yaparsa yapsın yeterkiiiii biz ŞAMPİYON olalım.

Herkese güzel sağlıklı bir gün ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum(heleki ESKİŞEHİRSPOR adına gerçekten yürekten çalışan insanlara hayır dualarımı eksik etmiyorum bunu bilsinler)
Sevgilerimle
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 04:23
aman arkadaşlar küfürden uzak duralım adamların affı yok önümüzde kritik maclar var evimizde sakarya,istanbul,erciyes,ordu,bolu macları var cok kritik dönemden geciyoruz bundan sonra telafisi olmayacak dönemecteyiz,bizler taraftar olarak tahriklere kapılmamalıyız fikstür avantajı bizdeyken dezavantaja dönüşmesin LÜTFEN DİKKATLİ OLALIM OLMAYANI UYARALIM
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,430 saniyede hazırlanmıştır