eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Online Durum: Offline
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 19:59
Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan esmaris

Sağlam duyumlarıma göre   şuan ki Yönetim Kurlu üyeleri kongre üyeleriyle görüşmelere başlamışlar,nabız yokluyorlar.Kendilerine kesin oy verecek üyeler haricinde,özellikle oyunun ortada olduğunu düşündükleri üyeleri arayıp oy istiyorlar.Hemde ahbap-çavuş ilişkisi içinde.Alenen"bize oy vermezsen valla konuşmam,küserim"falan diyorlarmış:) cidden....H.Ü.bu temaslar sonrasında alacağı bilgilere göre kaybedeceğini anlarsa seçime girmeyecek anlaşılan...

Peki abi senin tahminin ne yönde Hoşcan'ın 400 oyun üzerinde alacağı söylentileri doğru mudur ?

Tabii ki tek tek bilmiyorum ama çok sıkı çalışıyorlar 3-4 aydır kongre üyeleriyle birebir görüşmeler yapıp kendilerini anlatıyorlar,ben öyle olduğunu düşünüyor ve inanıyorum...Birde Nebi Hatipoğlu'nun tutumuda çok önemli...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 20:27
Nebi Hatipoğlu ESO Başkanlığı adaylık sürecinde HER BAKIMDAN çok fazla yıprandı ...

ESO'da seçimler ertelendi ,Nebi Hatipoğlu'da epey önce başkanlığa soyunmuştu . Bu durum kendisine hiç yaramadı .
Birde son bir - bir buçuk ayda yaşanan ;hiçde hoş olmayan olaylar var ...

ESO seçimlerini kaybetse dahi Eskişehirspor'a el atmaz diye düşünüyorum .
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 20:39
Furkan'ım Hatipoğlu Başkanlığa aday olabilir anlamında söylemedim.Kendisinin epey oyu olduğu söyleniyor,kimden yana tavır alacağının önemli olduğunu söylemek istedim...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 23:09
Alıntı yapılan esmaris

Furkan'ım Hatipoğlu Başkanlığa aday olabilir anlamında söylemedim.Kendisinin epey oyu olduğu söyleniyor,kimden yana tavır alacağının önemli olduğunu söylemek istedim...

Anladım Abi ...

Eğer H.Ü.'ın yanında yer alırsa geçmişine ihanet etmiş olur . Taraftarın gözündeki eski Nebi Hatipoğlu'da kaybolur .

Ek olarak, Halil Ünal kaybedeceğini anlarsa seçime girmez diye düşünüyorum .
Ki kaybedeceğini de anlamış olmalı .Ortada konuşulan onca rezillikten sonra başkan adaylığını aklında geçirmemesi gerekiyor !
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2013 saat 01:51
Hatipoğlu geçen hafta benim için kişiler değil projeler önemli dedi o halde oyunu Hoşcan'a vermesi gerekir Ünal'da laftan başka birşey yok .
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2013 saat 02:05
Alıntı yapılan ES_Kadir

Hatipoğlu geçen hafta benim için kişiler değil projeler önemli dedi o halde oyunu Hoşcan'a vermesi gerekir Ünal'da laftan başka birşey yok .

kadir öyle ise hatipoğlu bu cümlesi ile çok güzel kıvırmış yada kıvırmaya meyil göstermiş
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2013 saat 02:21
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan ES_Kadir

kadir öyle ise hatipoğlu bu cümlesi ile çok güzel kıvırmış yada kıvırmaya meyil göstermiş

Valla abi delikanlı adamsa kıvırmaz dediğini yapar
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2013 saat 09:26

Halil ÜNAL çok büyük bir ihtimalle aday olmayacak. Ancak Hoşcan'ın karşısına da adı sır gibi saklanan Halil Ünal'a yakın başka bir aday çıkartılacak.

Sevelim & Sevilelim
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2013 saat 10:52
Kongrenin mevcut durumuna bakarsak ve son 67 kişinin oy kullanabileceğini hesap edersek,Halil ÜNAL bu seçimi kaybetmez gözüküyor...Çünkü ciddi anlamda kendi üye yaptığı kemik oyları var...İşin tüm şekli işte mahkemelik olan 67 kişinin kaderine bakıyor...Halil ÜNAL bu kişilerin oy kullanmasında hiç bir engel yoktur diyor...Henüz hazirun listesi açıklanmadı...Eskişehirspor'un kaderi 670 kişinin eline bakıyor...Daha önce üye başvurularımızın değerlendirmeye alınmadığı zamanlar devreye soktuğumuz,adeta yalvar yakar olduğumuz insanlar,umarım şimdi bizlerin oylarının ne kadar değerli olduğunu şimdi daha iyi anlamışlardır...Ne zaman ki kongrelerde 3-5 bin kişi oluruz,işte o zaman daha sağlıklı seçimlere kavuşuruz...Üyelik bedeli ucuz olsun ama sayı olarak kalabalık olsun çok daha sağlıklıdır...

Burada asıl mesele Halil ÜNAL'ın aday olup olmayacağı konusudur...Bizim şu pencereden bakmamız gerekiyor...Fakat bildiğim bir şey var bunu Mesut HOŞCAN'a bırakmak istemez...Ya kendisi devam eder ya da desteklediği bir adaya devretmek ister...Her ne kadar kalbimiz Eskişehirspor için hayırlısı olan olsun desek de,malesef hiç bir yaptırım gücümüz yok...

Eskişehirspor'da üye sayısı artmadıkça,malesef adaylarda,üyelerde ancak 1-2 kişinin elinde kalıyor...Al külah ver külahla Eskişehirspor bir adım öteye gidemez...Bugün Bursaspor 4000 kişi ile kongre yapıyor ve aday sayısı şu an için 6 tane...İşte üyelere seç seç oy ver durumu...Kafanız da hangisinin projeleri yatkınsa,hangisinin Bursaspor'a emeği çoksa üyeleri ona göre hareket edecektir...Bizde ne yazık ki ilk defa 2 adaylı kongre oluyor,bir tane proje yok...Vaad bol ama seçecek insan sayısı onun adamı,bunun adamı...Bir tarafta kesinlikle Eskişehirspor'un başında istemediğim bir adam,diğer tarafta yine onunla beraber çalışmış,başkan olarak denenmemiş,söylemleri projesi olmamasına rağmen akıllıca ve mantıklı,fakat yapmak istediklerini yapabilecek güçlü bir kadrosu henüz oluşmamış bir başka aday...Kim kazanır diyemiyorum ama bildiğim bir şey var kim daha çok üye yapmışsa o kazanır diyebileceğim vahim bir durum...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
  Alıntı eskisehirrrrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2013 saat 11:57
Yeni başkan tekrar hü olursa tövbe ettim maçlara gitmeye ister Messi'yi getirsin ister Ronaldo'yu asla destek olmam bu adama..

zaten bu adamın bukadar yaptıgı şeyi görmezden gelen kendı borçları kendi menfaatını düşünüp hiç bi başarıyı düşünmeden takmadan en guclu futbolcularını satmasını hiçe sayıp maçlara gidenede Eskişehirspor taraftarı demem ben menfaatçi taraftar derim..

Gerekirse sevdamı içimde tutarım senelerdır kombıne alan bırı olarak almam kombınemi bu adamın cebine girmesın diyerek ligtv'den bile izlemem özetlerle yetinirim skorları duymakla yetinirim.
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır