eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 10:38
Daha yönetime aday olup olmayacağına karar vermemiş mış miş geçeceksin sayın başkan bunları ben sana asla inanmam sen çoktan kararı vermişsindir adaylık için ayak yapma bize lütfen adım gibi eminim sen çok öncelerden kararını verdin başkan adayı olmaya çocukmu kandırıyosun sen. internetlerden ölmüş anama küfür ediyorlar dedin hemen bize attın suçu sitelerden ediyorlar dedin burda asla kimse senin ailne tek bir kötü söz söylemedi eses tarafrına yakışmaz bu asla. ama sen kendi yönetimine bak yanlışmı hatırlıyorum tapelerde küfür edenlerin kim olduğu belli ve ne konumda oldukklarıda belli sen herkezden daha iyi biliyosun bizde anneler aile kutsaldır başkan eses taraftarı büyüktür aileye küfür etmez.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 10:53
Konuşursam Aday Kalmaz

Bir kısım yerel basın Halil ÜNAL'ın   " Konuşursam Aday Kalmaz" sözlerini manşet yapmış ve "Aramızdan ayrılan bu arkadaşlar neden ayrıldı diye konuşmuyorum. Konuşsam bu kulüp yönetici bulamaz. " sözüne yer vererek birşeyler ima etmeye ve sanki ortada bir şeyler varmış düşüncesini yaymaya çalışmış.

Halil ÜNAL'ın 1,5 saatlik toplantısında değindiği bir çok konu ve söylediği binlerce kelime içinden seçilen bu sözlerin manşet yapılması manidardır.

Şimdi,kahvede veya evinde bu gazeteyi okuyan ve başkan adaylarını veya yönetimden ayrılan kişileri tanımayan birinin kafasında " Ne yapmışlar acaba,konuşursa diğerleri niçin kaçacakmış" gibi fikirler oluşmazmı.?

Halil ÜNAL'ın sergilediği bu tavıra muhatapları cevap verecektir benim dikkatimi çeken ise her fırsatta Eskişehirspor üzerinden Eskişehir halkına bir şeyler empoze etmeye çalışan BİR KISIM yerel basının tarafsızlığını tamamen kaybettiği ve insanları karşı karşıya getirme çabasıdır.

Kısa bir süre öncesine kadar yapılan protestoları engellemek için "Küme düşeriz, ekmek bile bulamayız" gibi sözler sarfeden bir kısım medyanın kulübe hizmet etmiş kişileri karşı karşıya getirecek şekilde haber yapmaları ve taraflı davranmaları Eskişehirspora zarar vermektedir.

Gazeteci değilim ve bu konulardan anlamam ancak bu linkte " BASIN VE MESLEK İLKELERİ"ni yazmışlar.Tarafsızlıklarını unutanlar bir kez daha okusunlar.

http://www.mailgazete.com/bilgibank/bilgibank14.htm
kalender
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 11:21
nihayet gün belli oldu 22 haziran
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 14:16

Konuşmalardan anlaşılan aday olmayabileceğini belirtip Mesut Hoşcan'ın rehavete girmesini sağlamak sonra kongrede üstün konuma geçmektir.

Kimse bu oyunu yemez Halil Ünal..

Hala o malum üyeler oy kullanacak diyorsun camiayı kaosa sürüklüyorsun.. Bir direnişte Eskişehirspor için başlarsa bir daha bu şehre girmeye yüzün kalmaz hü...

Yukarı
genclik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: United Kingdom
  Alıntı genclik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 14:47
“O ANCAK KASABA TAKIMINA BAŞKAN OLUR“

Mesut Hoşcan, Halil Ünal’ın kendisi hakkında bulunduğu iddialara cevap verdi… Hoşcan” Sen bu yönetim anlayışla ancak kasaba takımlarının başkanı olabilirsin. Böyle bir başkanlık ve yönetim anlayışı olamaz. Ne biliyorsan açıkla, iddialarını ispatlayamazsan itham ederim” dedi

HANGİ ŞEYİ DOĞRU SÖYLEDİ
Mesut Hoşcan, Başkan Halil Ünal’ın açıklamalarına cevap verdi. Mesut Hoşcan, bu açıklamaların bir kulüp başkanına yakıştırmadığını belirterek “Hatalarını farklı yönlere çekmeye kalkıyor. Maksatlı olarak yapılıyor. Kendi başarısızlıklarını bu şekilde örtbas ediyor. Halil Ünal doğruları söylemiyor. Bu zamana kadar hangi şeyi doğru söyledi ki…”şeklinde konuştu…

BU DURUMU İSPATLASIN
Mesut Hoşcan, kendilerine yönelik iddiaları ispatlamasını isteyerek şunları söyledi: İki oyuncuyu arayarak imza atma demişiz. Bu durumu ispatlamaya davet diyorum. Böyle bir kulüp başkanı olamaz. Bu iki oyuncuyu da zan altında bırakıyor. Özür dilemesi gerekiyor. Bu olayı kanıtlamasını bekliyorum. Bizim kimseden korkumuz yok. Bunlar doğru olmayan söylemlerdir.

KÜFÜRÜ SEVEN İNSAN DEĞİLİM
Halil Ünal, yorgun, mutsuz ve yıpranmıştır. Neyi bekliyor artık… Biraz dinlenmesi gerekiyor. Kendisini dinlendirelim. Küfür ve iftira günahtır diyen Halil Ünal, gecenin ilerleyen saatlerinde küfürler savuruyor. Mekanlarda yan masalardakiler rahatsız oluyor. Ben küfürü seven bir insan değilim. Kendi zaaflarını basına muhalefet yaptırıyor demekle olmuyor bu işler…

FİFA BAŞKANI HANİ AİLE DOSTUNDU
Kris Boyd konusunda ise ‘FİFA Başkanı benim aile dostum’ bu parayı ödemeyiz diyordu. Şimdi ne oldu. Hani aile dostuydu. Ayrıca Kris Boyd transferinden haberi yokmuş. Nasıl haberi yok. İmza günü fotoğrafta o da vardı. Sen futbolcuya parasını ödemezsen tabiî ki futbolcu serbest kalır. O zaman sorarlar adama Batuhan’a niye 120 bin lira ödemedin. Bu para yüzünden 2.1 milyon avroluk futbolcuyu elinden kaçırdın…

BİLDİĞİ NE VARSA AÇIKLASIN
Halil Ünal ‘Bildiğim her şeyi açıklarsam yönetici bulamayız’ diyor… Bildiği ne varsa açıklasın. Sen ilk başta Eskişehirspor camiasının onuru ile oynadın. Bu bildiklerini açıklamazsan seni itham ederim. Bunları açıklamanı bekliyorum…

KASABA TAKIMI YÖNETİRSİN
Her zaman her yerde Süper Lig başkanıyım diyor. Sen bu yönetim anlayışla ancak kasaba takımlarının başkanı olabilirsin. Böyle bir başkanlık ve yönetim anlayışı olamaz. Şeffalıktan uzak, güven vermeyen bir yönetim şekli…

MAHKEMEYE TAŞIRIZ
500 adamım var zihniyeti ve yapısı kongre üyelerini hafif almaktır. Kimse kimsenin adamı değildir. Medyayı bölmek onun bunun adamısın demek doğru değildir. Yanlışları başkalarının üzerine atmasınlar… Şükür kongre tarihi belli oldu. Eskişehirspor’u sevse bu tarihte zaten kongre yapmazdı…67 üye oy kullanacakmış o zaman Eskişehirspor mahkeme kapılarına taşınacaktır…

2EylülSPOR

Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 16:26
Alıntı yapılan esesberk

Konuşmalardan anlaşılan aday olmayabileceğini belirtip Mesut Hoşcan'ın rehavete girmesini sağlamak sonra kongrede üstün konuma geçmektir.

Kimse bu oyunu yemez Halil Ünal..

Seçime iki hafta kalmışken başkanlığa aday olmayabilirim açıklamasını bende manidar buldum. Bu durum çok dikkat çekici. Sizinde belirttiğiniz gibi ya rakibini rehavete sürüklemek istiyor yada kamu oyu baskısından ve yıpranmışlıktan dolayı gerçekten aday olmayacak.

Hayırlısı bakalım izleyip göreceğiz.
Sevelim & Sevilelim
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 16:41
Eskişehirspor Kongresi,Eskişehirspor menfaatlerinden ziyade kişisel çekişmelere dönüyor...Bana göre her iki tarafta birbirlerini yıpratıcı ve yakışık almayan sözler ithaf etmekte...Sanıyorum kongre de sona yaklaştıkça bu daha da artacak ve bundan zararlı çıkacak olan kurum Eskişehirspor olacaktır...Allah hepimizin yardımcısı olsun...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 17:31
Kulübe zarar verecek açıklamalardan kaçınılmalıdır.Bu arada uzun yıllar arkadaşlık etmiş delegelerin arası seçim nedeniyle bozulmamalıdır.Görüş ayrılıkları olacaktır.Eleştiriler de yapılacaktır.Ancak uslup kırıcı olmamalıdır.Eskişehirsporu çok seviyoruz.Gelecekde çok başarılı olmasını bekliyoruz.Bugüne kadar Eskişehirspora hizmet etmiş olan herkesi sevgi ve saygı ile anıyoruz.İster Taraftarı,yöneticisi,teknik adamı,ister sporcusu veya görevli personeli olsun istisnasız Eskişehirsporla ilgili olan herkes ortak değerimizdir.Farklı görüş,öneri veya istekler ortak değerlere zarar vermeden dile getirilebilir.
Ateş Ülker
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 17:49
komedisin halil bey.!
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
tufaneses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

2fan
  Alıntı tufaneses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 18:25
dünkü aciklamanda söylemis gibi oldun. aday olmicaksin, cünkü üyeler de salak degil. kendileri görüyorlar kulübü nereye sürekledigini.
peki aday olmicaksinda neden ozaman mayis basi yada haziran basi genel kuruluyu yapmadin.
bak trabzona adamlar takimlarini düsündükleri icin erken secim yapip sezona hazir halde girelim diye. bizde anam daha t.direktör kalacakmi gidecekmi onu bille bilmiyoruz. kaldik yine bizans takimin kararina. bide havali havali kendisini kücük düsürüyor, ,,demek ki iyi isler yapmisiz da fb istiyor ersun hocayi.
ahhhh nerden ne olduk be. üstelik bide kendisini hakkli diye düsünüyor

ESES HOLIGANS
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır