eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 19:57
ben dinleyecektim ama adam 1,5 saat konuşmuş:D
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 20:06

Bölüm 3 - http://www.2eylul.com.tr/media/halil_unal_040613_part3.MP3

Halil ünal kendini o kadar inandırmışki ben konuşursam eskişehirspor'un anahtarı vali'nin belediye başkanının elinde dolaşır yönetici bulamayız diyor, hani bugüne kadar canlı yayında söylediği yalanlarda dahil kulaklarımla şahit olmasam inanasım geldi biran ama yemezler LOL

Bu konuşma kaydından anlaşılıyorki halil ünal aday olmayacak, Eskişehirspor'un kurtuluş günü olur inşallah 22 haziran.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 20:51
Futbolcusunun adını söylemekten bile aciz Diyago ne ya .
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
genclik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: United Kingdom
  Alıntı genclik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 21:02
Aday olacağını açıklayamayan başkan ediz bahtiyaroğlu için yapılacak mevlüt'de pilav kavurma ayran vereceğini açıkladı:))
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 21:19
Rezilliğe bak, Milliyet manşetten Başkan açıkladı, F.bahçeye geliyor diye resim koyuyor. Haberdeki başkan biziö başkan.    Gülmeye başladık ağlanacak halimize.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 22:19
Sağlam duyumlarıma göre   şuan ki Yönetim Kurlu üyeleri kongre üyeleriyle görüşmelere başlamışlar,nabız yokluyorlar.Kendilerine kesin oy verecek üyeler haricinde,özellikle oyunun ortada olduğunu düşündükleri üyeleri arayıp oy istiyorlar.Hemde ahbap-çavuş ilişkisi içinde.Alenen"bize oy vermezsen valla konuşmam,küserim"falan diyorlarmış:) cidden....H.Ü.bu temaslar sonrasında alacağı bilgilere göre kaybedeceğini anlarsa seçime girmeyecek anlaşılan...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
  Alıntı JOEBLACK73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 22:38
Buraya bir tahmin köşesi açalım arkadaşlar, borç ne kadar diye? O kadar borç varki hesabın içinden çıkamıyorlar, arkadaşlar çalışıyormuş.
İlk tahmin benden olsun Alper satıldıktan sonra  27 milyon tl.
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
emin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı emin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 23:02
13 yılımı Eskişehirspor'a verdim diyorsun ama 13 yıl önce maddi olarak hangi noktadaydın şimdi hangi noktadasın? 13 yıl öncesinde seni kim tanıyordu şimdi ne kadar tanınıyorsun? Zararda mısın? Karda mısın?
Yukarı
genclik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: United Kingdom
  Alıntı genclik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 23:33
Alıntı yapılan esmaris

Sağlam duyumlarıma göre   şuan ki Yönetim Kurlu üyeleri kongre üyeleriyle görüşmelere başlamışlar,nabız yokluyorlar.Kendilerine kesin oy verecek üyeler haricinde,özellikle oyunun ortada olduğunu düşündükleri üyeleri arayıp oy istiyorlar.Hemde ahbap-çavuş ilişkisi içinde.Alenen"bize oy vermezsen valla konuşmam,küserim"falan diyorlarmış:) cidden....H.Ü.bu temaslar sonrasında alacağı bilgilere göre kaybedeceğini anlarsa seçime girmeyecek anlaşılan...

bunlardan herşey beklenir bugün açıklamalarını izledim başkanın yanında yandaşları piyon gibi duruyorlardı ne adaylığını açıkladı nede klüp borcunu söyledi ama üstüne basarak kendi alacağınıda hesaplattırdığını söyledi bunlara oy vermek caiz değil diye müftülükten fetva çıkartalım
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2013 saat 02:02
Alıntı yapılan esmaris

Peki abi senin tahminin ne yönde Hoşcan'ın 400 oyun üzerinde alacağı söylentileri doğru mudur ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,570 saniyede hazırlanmıştır