eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 18:31
Zaten bizim seçimlerin ESO seçimlerinin sonrasına bırakılması bu iddayı güçlendiriyor eğer Hatipoğlu eleştirdiği Halil Ünal'ı desteklerse karakter olarak bütün EsEs'lilerin gözünde 0'lanır daha önce sürekli eleştirdiği birini son 3 senede artan rezilliklerinden sonra desteklemesi iki yüzlülük ve çıkarcılıktır . Kongre üyeleride görüyordur heralde bir taraftan kongreden kongreye A4 kağıdına yazdığı baştan savma muhasebe bilgileriyle vizyonsuzluğun çapsızlığın doruk yaptığı Halil Ünal diğer tarafta seçim bürosu açıp lansman toplantısı yapıp projelerini açıklayana Mesut Hoşcan . Aklı olan EsEs'i düşünen adam Hoşcan'a kaypaklığa çıkarcılığa vizyonsuzluğa tamah edenler Ünal'a versinler oyunu .
Yukarı
doğrucu Liste gör
Yazar

ömer
  Alıntı doğrucu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 20:47
Bu haberi yazan H.K. sanki çok doğru adam. Mesut Hoşcan için çalışan bir gazeteciden ne beklenir... H.K. Hoşcan'ın yanından ayrılmıyor, akıl veriyor.
Millet herkesin eli diğerinin cebinde. İğreniyorum bu işlerden. Ali İhsan'a laf ettik ama 2 eylül, süha ve murat Dağtekin resmen mesut hoşcan için çalışıyor.
Gazetecilerin hepsi biliyor bunu. inanmıyorsanız sadece birisine sorun o kadar.
Doğruyu söyleyeni 9 köyden kovarlar ama herzaman 10.ncu köy bulunur.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 21:49
Alıntı yapılan doğrucu

Bu haberi yazan H.K. sanki çok doğru adam. Mesut Hoşcan için çalışan bir gazeteciden ne beklenir... H.K. Hoşcan'ın yanından ayrılmıyor, akıl veriyor.
Millet herkesin eli diğerinin cebinde. İğreniyorum bu işlerden. Ali İhsan'a laf ettik ama 2 eylül, süha ve murat Dağtekin resmen mesut hoşcan için çalışıyor.
Gazetecilerin hepsi biliyor bunu. inanmıyorsanız sadece birisine sorun o kadar.

Elbette medya desteğini alacak arkasına bu devirde çok önemli.Halil'den kurtulduğumuzda şampiyon olmuş gibi sevineceğim..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 22:03
H.Ü. 'ın forumdaki ikinci hesabı ... "doğrucu"

Keşke daha iyi bir nick kullansaymış . :)

Bir başka hesabı "erensoy"
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 22:20
halil de zor kutuluruz. süha bozkurt bunu her zaman söylüyor. kozlar halen elinde. çoğunluk onda. allah kahretmesin. kendimi memleketin başında apdullah öcalan varmış gibi hissediyorum. halil o kadar bıktırdı.
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 22:23
2014-2015 sezonu ptt 1. ligde başarılar esesim.
Yukarı
eSeS eSeR Liste gör
Deneyimli Yazar

Eser Cihan
Yer: EStanbul
  Alıntı eSeS eSeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 22:47
Alıntı yapılan gürkan

halil de zor kutuluruz. süha bozkurt bunu her zaman söylüyor. kozlar halen elinde. çoğunluk onda. allah kahretmesin. kendimi memleketin başında apdullah öcalan varmış gibi hissediyorum. halil o kadar bıktırdı.

Aynen katılıyorum   
!..BKŞ..!
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
  Alıntı JOEBLACK73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 22:54
Alıntı yapılan otomatikkapi

Alıntı yapılan esolimpiyates

http://www.2eylul.com.tr/halil-unal-ile-hatipoglu-anlasmasi-tamamlanmis-makale,2741.html

.
Şahsen habere inanmadım...
Ama bir anlaşma olacak ise bu mevcut başkan ile gelebilecek olan başkan arasında olacaktır...
Bu hep böyle olmuştur ne yazik ki uzun süre daha böyle olacaktır...
Ben seçimde tek aday olacağına inanıyorum...

Ben bu olayı geçen hafta duydum ama o ismin Nebi H. olduğunu bilmiyordum.Pekde kulak asmadım açıkcası ama Neden olmasın çünkü H.Ü. ne sesi çıkıyo ne soluğu, derinden derinden bişeylerin peşinde ama ne????
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 22:58
Alıntı yapılan gürkan

hey allahım ya
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 23:07
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Alıntı yapılan gürkan

hey allahım ya

halil ünal tekrar seçilirse diye yazdım.  halil tekrar gelirse sonumuz bu kimse kusura bakmasın.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,449 saniyede hazırlanmıştır