eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2013 saat 19:22
Alıntı yapılan corona

Herkese selamlarımı ve saygılarımı sunarım;

Uzun süre sonra forumda paylaşım yapmanın mutluluğunu hissediyorum. Ben de herkes gibi ESESİMİN hep iyi olmasını, en yukarılarda yer almasını, tek olmasını isterim. Aşk, tutku, hayat… bu nedenle yapılanları, bu sevgiye ortak olanları hep destekledim. Kızılcıklı’yı sevdim, Nefer’e laf söyletmedim. Küçüğü, büyüğü, hırsızı arsızı her taraftarı kabul ettim, sevdim. Gelen her hoca benim için iyi hoca, formayı giyen her topçu ‘’en kral topçu’’ idi. Ümit Karan’a da laf söylemedim, Bülent Ertuğrul’a da… Yönetimi desteklemedim, istifa diye bağırdım ama küfür etmedim hiç, makamı Eskişehirspor Başkanı sıfatını hiç unutmadım. Bu nedenlerle kombine almayın, maçlara gitmeyin diyenlere kızdım. İnsan sevdasına nasıl küser anlamadım.

Haklılarmış. Sizleri tanımasam da ‘esesyücel’ gibi nice ESES sevdalıları hakkınızı helal edin. Siz haklıymışsınız. Yıllardır kombinem vardır, son 2 aylık hiçbir maça gitmedim ve hü olduğu sürece de kombine almayacağım.

Bize fener uşağı diye söylenenleri haklı çıkardıkları için, boynumuzu büktükleri için, klübün parasını çaldıkları için bu yönetime hakkımı helal etmiyorum. Allah (cc) yaptıklarınızı görüyor, sizi ve bunları bile bile size destek olanların cezasını versin.

Bir umuttur diye Mesut Bey’in toplantısına katıldım. Toplantıdan çıktığımda düşüncem hala bir umut..İnşallah ekibi ile gelir ve başarılı olur.

Yalnız bu düzen olduğu sürece, gerçek ESES sevdalıları başkan yada yönetici olmadığı sürece mevcut sistemin çok da değişeceğini sanmıyorum. Hiçbir maça gelmemiş, 3 tane futbolcunun ismini bilmeyen delegelerin olduğu, iki balık bir kadehe oyunu satan satılıklar olduğu sürece… Ve ESES İM  ile uzaktan yakından ilgisi olmayan bir sürü insanın sadece ve sadece sosyal gereklilik, menfaat düşüncesi ile lansman yada finansman toplantılarına katıldığı sürece hiçbir şey değişmez, değişemez.

Açıkta ıslanmamış, o kahrı çekmemişlerle değil boş stadın yanından geçerken dahi heyecanlananlarla yükseleceğiz…

İşte o zaman haykıracağım YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR!

Hocam Ben Sizi Tanımıyorum Ama hakım Hellal Olsun tanışmakda İsterim 1 Bardak Cayınıza Hayır DememLOL

Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 09:43
Alıntı yapılan Dobra

Sizce başkan kim olmalı

http://www.2eylul.com.tr/anketler.html

Şu ana kadar
Halil Ünal 59 oy
Mesut Hoşcan 924 oy
almış.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 10:21
NİÇİN BEKLİYORUZ BİLEN VARMI.?

İcralar veya skandallar bir yana genel kurul tarihini Haziran ayının sonuna almakla kulübe çok büyük zarar verdiler.Kulübün önümüzdeki sezonunuda yediler. Bugün 29 Mayıs,kulüp tüzüğüne göre genel kurul sürecine girmemize 1 gün kaldı ama yönetim genel kurul tarihini ve oy kullanacak kişilerin listesini RESMİ OLARAK halen açıklamış değil.

Açıklasan ne olacak elinemi yapışacak. Bu kadar kötü bir yönetim Eskişehir'e hiç gelmemişti.

Şimdi genel kurula kadar transfer yapamayacağız. Yeni yönetim seçilecek, transfer komitesi oluşturulacak,eğer başka bir kulüple anlaşmamış ise futbolcularla veya temsilcileri ile görüşmeler başlanacak, peşinatları ayarlanacak, sonra kamp planlaması vs.vs.......

Nasrettin hoca misali ölme eşeğim ölme.

Trabzon bu işi Mayıs ayında halletti, Bursa'da haziran başında halledecek biz ise Haziran sonuna kadar bekleyeceğiz.Niçin beklediğimizi ise kimse bilmiyor.

Kongre sürecinin Mayıs ayı sonunda yapılması kulübün menfaatinedir. Bununla ilgili kulüp tüzüğünde gerekli değişiklikleri yapmak çok zor olmasa gerek.

kalender
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 11:30
süre Haziran ayında dolduğu için yasal olarak Haziran ayı içerisnde yapılması zorunlu ...genel kurul 15 gün önce ilan edilmesi gerekiyor kanunen bu demek oluyor ki haziranın 15 ine doğru mecburlar günü açıklayacaklar...
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 12:35
Alıntı yapılan kalender 26

NİÇİN BEKLİYORUZ BİLEN VARMI.?

...
Trabzon bu işi Mayıs ayında halletti, Bursa'da haziran başında halledecek biz ise Haziran sonuna kadar bekleyeceğiz.Niçin beklediğimizi ise kimse bilmiyor.
...

22 Haziran'a tam bir ay var .

Bir ay ;kulübün ,başkana olan borçlarını kapatması için iyi bir süre . Satmak için epeyce vakit kazandı H.Ü.

Bundan sonra kendisi İstanbul'dan gelmez .

Güle oynaya ;takımın %75'ine talip var diyen bir kişiden bahsediyoruz !!!

Halil Ünal İSTİFA !
Yukarı
habadin Liste gör
Yazar

HBA
Yer: Turkey
  Alıntı habadin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 13:34
Alıntı yapılan corona

Herkese selamlarımı ve saygılarımı sunarım;
Uzun süre sonra forumda paylaşım yapmanın mutluluğunu hissediyorum. Ben de herkes gibi ESESİMİN hep iyi olmasını, en yukarılarda yer almasını, tek olmasını isterim. Aşk, tutku, hayat… bu nedenle yapılanları, bu sevgiye ortak olanları hep destekledim. Kızılcıklı’yı sevdim, Nefer’e laf söyletmedim. Küçüğü, büyüğü, hırsızı arsızı her taraftarı kabul ettim, sevdim. Gelen her hoca benim için iyi hoca, formayı giyen her topçu ‘’en kral topçu’’ idi. Ümit Karan’a da laf söylemedim, Bülent Ertuğrul’a da… Yönetimi desteklemedim, istifa diye bağırdım ama küfür etmedim hiç, makamı Eskişehirspor Başkanı sıfatını hiç unutmadım. Bu nedenlerle kombine almayın, maçlara gitmeyin diyenlere kızdım. İnsan sevdasına nasıl küser anlamadım.
Haklılarmış. Sizleri tanımasam da ‘esesyücel’ gibi nice ESES sevdalıları hakkınızı helal edin. Siz haklıymışsınız. Yıllardır kombinem vardır, son 2 aylık hiçbir maça gitmedim ve hü olduğu sürece de kombine almayacağım.
Bize fener uşağı diye söylenenleri haklı çıkardıkları için, boynumuzu büktükleri için, klübün parasını çaldıkları için bu yönetime hakkımı helal etmiyorum. Allah (cc) yaptıklarınızı görüyor, sizi ve bunları bile bile size destek olanların cezasını versin.
Bir umuttur diye Mesut Bey’in toplantısına katıldım. Toplantıdan çıktığımda düşüncem hala bir umut..İnşallah ekibi ile gelir ve başarılı olur.
Yalnız bu düzen olduğu sürece, gerçek ESES sevdalıları başkan yada yönetici olmadığı sürece mevcut sistemin çok da değişeceğini sanmıyorum. Hiçbir maça gelmemiş, 3 tane futbolcunun ismini bilmeyen delegelerin olduğu, iki balık bir kadehe oyunu satan satılıklar olduğu sürece… Ve ESES İM ile uzaktan yakından ilgisi olmayan bir sürü insanın sadece ve sadece sosyal gereklilik, menfaat düşüncesi ile lansman yada finansman toplantılarına katıldığı sürece hiçbir şey değişmez, değişemez.
Açıkta ıslanmamış, o kahrı çekmemişlerle değil boş stadın yanından geçerken dahi heyecanlananlarla yükseleceğiz…
İşte o zaman haykıracağım YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR!

Sevgili EMRE; eline, kalemine, yüreğine sağlık.
İçlerinde benim de olduğum (ama sayılarının pek çok olduğuna inandığım) ES ES sevdalılarının duygularına NET bir şekilde tercüman olmuşsun ...

Minicik bir anımı çok kısa olarak paylaşmak isterim buradan. 30 Ağustos 1986 yılında mezun olmuş bir Dz.Astsb. olarak ve 1 Eylül de Gölcük'de TCG NUSRET gemisindeki yeni görevime başlamadan evvel, Mezuniyet törenime gelmiş olan ailem le birlikte aynı gün akşam Eskişehir'e döndüm. Ertesi gün 31 Ağustos 1986 Pazar günü ES ES - FB maçı var. Hatırlayanlar olacaktır mutlaka, hani şu 0-0 biten, fakat maç evvelindeki olaylarla hatırlanan maç. Akşam 17.00 deki maç için sabahtan stad etrafındaki mevkiimizi almıştık almasına da, özellikle FB taraftarlarının tahrikleriyle başlayan olaylarla ortalık Güney Amerika daki iç savaş olan ülkelere dönmüştü. ŞAH TAKSİ durağının halini bilmem hatırlayan var mı ??
Neyse lafı fazla uzatmayacağım, araya emniyet güçlerinin girip ortalığı birazcık sakinleştirmelerinden sonra bilet alma kuyruğunda beklemeye başladık. İtişip kakışma eksik olmaz tabii ki .. Sabahtan beri büyük stres altındaki polisler, taraftarı sıraya düzgün girmeleri konusunda yönlendirirken, zaman zaman gerginlikler oluyor, polisler de cop'lu müdahale etmekten çekinmiyorlardı. (Allah tan o zamanlar biber gazı yoktu ellerinde). Beklediğimiz sıranın ön taraflarından bize doğru gelen bir polis grubu, neredeyse milleti sıra dayağına çeker gibi, herkese birer tane jop darbesi vuruyor ve sırayı hizaya sokmaya çalışıyordu. BEN DE DAHA BİRGÜN EVVEL TSK saflarına katılmış bir rütbeli personel olarak daha dün aldığım "kimlik kartımı" hazırladım, polise göstermek için. Ne olacak, ben kimlik gösterince, o da bana vurmayacak. (Halen gülüyorum bu satırları yazarken bile). Meğer aynı esnada, benim kuyruğun son tarafından da iki polis, ellerinde joplarla milleti hizaya sokmaya başlamışlar ve benim olduğum noktaya onlar daha evvel ulaşmışlar. (Benim halen haberim yok). Ben iki metre önümdeki polislere odaklanmış bekliyorum, sözümona kimliğimi kalkan yapıp jop darbesinden kurtulmak için. O esnada, arka taraftan gelen polisin enseme vurduğu jop darbesiyle gözlerim karardı. Yanımdaki arkadaşımın ifadesiyle; darbeyi yedikten sonra iki dizimin üzerine düşmüşüm. (Ben pek hatırlamıyorum) Kaldırmaları, toparlanabilmem epeyi bir zaman almış. Ama, sevdalımız ESES imizi desteklemek için yine de tribündeydik netice de ... :)

http://www.macanilari.com/getir.php?fid=198619870204&cmd=basili_yayin&cmd_deger=18

Günümüzde, belkide pek çok kişinin " PARA VERSELER YAPMAM" diyebilecekleri "HAREKETLERİ", "ÇILGINLIKLARI", "FEDAKARLIKLARI" kendi adıma BEN YAPTIM diyebiliyorum kendi adıma. Bizler yaptık da diyebiliyorum benim gibi 40'ını devirmiş kişiler adına ...
Hem de hiç bir karşılık beklemeden, üstelik sadece iyi günde değil, KÖTÜ GÜNLERDE de yaptık. En ufak bir pişmanlık duymadan hem de ...

22 Haziran 2013 günü Allah nasip & kısmet ederse, İstanbul'dan ESKİŞEHİR'e gelmiş olacağım, gidip kongreye OY'umu kullanacağım.

İnanın her şey çok daha güzel olacak. Yeter ki ümitsizliğe kapılmayalım.
Beş parmağın beşi de bir olmaz. "Çürük elma" benzetmesinde bulunulabilecek insanlar her toplumda mutlaka olur.

Ama, ES ES i yürekten seven, karşılıksız seven kişilerin sayısını HİÇ KİMSE GÖZ ARDI ETMESİN !!!! GÖZARDI EDEMEZ, GÖZARDI EDİLEMEZ Es Es sevdalıları ...

Bu duygu ve düşüncelerle, yüreği ES ES sevdasıyla atan herkesi en içten duygularımla selamllıyorum.

İnşallah, ES ES imiz hak ettiği, layık olduğu güzel günlere, doğru ve hızlı hamlelerle ilerlemeye başlayacak ...
"Bulutlar birleşmeden şimşek çakmaz !!!"
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 15:55
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 16:38
zamanında Halil ile Nebi kapalı kapılar ardında pazarlık yaparak koltuk değiştirdiklerinde buralarda çok bağırdık"bu Kongre ye karşı yapılmış bir saygısızlıktır"diye.demek hala alışkanlıklarını devam ettiriyorlar.Nebi efendi otursun Eskişehirspor Camiasının başına nasıl bir dert açtığının muhasebesini yapsın.ama kongre bitiminden 4 saat sonra 8 milyon olarak açıklanan borç 12 milyon olunca aradaki farkın koltuk hava parası olduğunu bu Camia unutmadı.
bu kongre tarihini açıklamayarak şark kurnazlığını devam ettirme,zaman kazanma niyetinde olanlar delegelerin çoluk çocuk sahibi olduklarını da düşünemiyorlarmı?İnsanlar okulların kapanıp çocuklarının tatil ihtiyaçlarını karşılamak için plan dahi yapamadıklarını,bundan dolayı bu Yönetimi en içten şekilde yad ettiklerini göremiyorlarmı?
görecekler,görecekler.görürsünüz GÖRECEKLER.........
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 16:56
Alıntı yapılan esolimpiyates

http://www.2eylul.com.tr/halil-unal-ile-hatipoglu-anlasmasi-tamamlanmis-makale,2741.html

.
Şahsen habere inanmadım...
Ama bir anlaşma olacak ise bu mevcut başkan ile gelebilecek olan başkan arasında olacaktır...
Bu hep böyle olmuştur ne yazik ki uzun süre daha böyle olacaktır...
Ben seçimde tek aday olacağına inanıyorum...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 17:44
millet kesesini doldurma peşinde. her kesin derdi para. eses kimsenin umurunda değil. ne zaman futbol para etmez. işte o zaman bu işi namuslu insanlar yapar. gerçek eses ortaya çıkar. eses efsane olduğunda türkiyede para konuşulmuyordu. futbol konuşuluyordu. şimdi para konuşuluyor. biz ne yapsak boş. her kes çarkını tutturmuş biz boşa üzülüyoruz yıpranıyoruz. yazık bize.
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır