eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
Online Durum: Offline
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2013 saat 22:32
genel kurul günü organize olup kurulun olacağı yerde H.Ü. ye tepki göstersek diyorum olmuyor olamıyor biz bu işi beceremiyoruz...
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2013 saat 22:42
Olacaklar üzerine şöyle bir düşünün; "Taraftarın zerre sevmediği bir Başkan var..Bu başkan, sevilmediğini, her maç yuhalanacağını bile bile..1 sene daha geçirir mi?" ... Bunu bence kabullenemiycektir.. Seçime fazla asılacağını zannetmiyorum.. Hoşcan'a bırakacaktır..Tabii..bunlar benim tahminim..
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2013 saat 22:48
Haa.. olur da kalırsa; Kesin olarak PTT Ligine gideriz..çünkü; Hiç bir Türk futbolcusu bize gelmeyecektir.. Başkanımızın kim ve ne olduğunu hepsi biliyordur.. Örneğin; Ömer Şişmanoğlunu alacaklardı hani Antalyadan..gelir mi? Gelmez..Neden? Bize gelecek yerli topçunun öncelikle salak olması lazım.. Para vermeyen bir kulüp ve başkanımızın olduğunu halaa bilmeyen varsa..Salaktır.. O nedenle..Başkan kalırsa, batarız..ve batacağımızın o da farkında olduğu için...bırakacak veya seçime asılmayacak gibime geliyor.. Bunlar hep varsayım tabii.
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2013 saat 14:01

Herkese selamlarımı ve saygılarımı sunarım;

Uzun süre sonra forumda paylaşım yapmanın mutluluğunu hissediyorum. Ben de herkes gibi ESESİMİN hep iyi olmasını, en yukarılarda yer almasını, tek olmasını isterim. Aşk, tutku, hayat… bu nedenle yapılanları, bu sevgiye ortak olanları hep destekledim. Kızılcıklı’yı sevdim, Nefer’e laf söyletmedim. Küçüğü, büyüğü, hırsızı arsızı her taraftarı kabul ettim, sevdim. Gelen her hoca benim için iyi hoca, formayı giyen her topçu ‘’en kral topçu’’ idi. Ümit Karan’a da laf söylemedim, Bülent Ertuğrul’a da… Yönetimi desteklemedim, istifa diye bağırdım ama küfür etmedim hiç, makamı Eskişehirspor Başkanı sıfatını hiç unutmadım. Bu nedenlerle kombine almayın, maçlara gitmeyin diyenlere kızdım. İnsan sevdasına nasıl küser anlamadım.

Haklılarmış. Sizleri tanımasam da ‘esesyücel’ gibi nice ESES sevdalıları hakkınızı helal edin. Siz haklıymışsınız. Yıllardır kombinem vardır, son 2 aylık hiçbir maça gitmedim ve hü olduğu sürece de kombine almayacağım.

Bize fener uşağı diye söylenenleri haklı çıkardıkları için, boynumuzu büktükleri için, klübün parasını çaldıkları için bu yönetime hakkımı helal etmiyorum. Allah (cc) yaptıklarınızı görüyor, sizi ve bunları bile bile size destek olanların cezasını versin.

Bir umuttur diye Mesut Bey’in toplantısına katıldım. Toplantıdan çıktığımda düşüncem hala bir umut..İnşallah ekibi ile gelir ve başarılı olur.

Yalnız bu düzen olduğu sürece, gerçek ESES sevdalıları başkan yada yönetici olmadığı sürece mevcut sistemin çok da değişeceğini sanmıyorum. Hiçbir maça gelmemiş, 3 tane futbolcunun ismini bilmeyen delegelerin olduğu, iki balık bir kadehe oyunu satan satılıklar olduğu sürece… Ve ESES İM  ile uzaktan yakından ilgisi olmayan bir sürü insanın sadece ve sadece sosyal gereklilik, menfaat düşüncesi ile lansman yada finansman toplantılarına katıldığı sürece hiçbir şey değişmez, değişemez.

Açıkta ıslanmamış, o kahrı çekmemişlerle değil boş stadın yanından geçerken dahi heyecanlananlarla yükseleceğiz…

İşte o zaman haykıracağım YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR!

Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2013 saat 15:19
Alıntı yapılan yusuf_69

Haa.. olur da kalırsa; Kesin olarak PTT Ligine gideriz..çünkü; Hiç bir Türk futbolcusu bize gelmeyecektir.. Başkanımızın kim ve ne olduğunu hepsi biliyordur.. Örneğin; Ömer Şişmanoğlunu alacaklardı hani Antalyadan..gelir mi? Gelmez..Neden? Bize gelecek yerli topçunun öncelikle salak olması lazım.. Para vermeyen bir kulüp ve başkanımızın olduğunu halaa bilmeyen varsa..Salaktır.. O nedenle..Başkan kalırsa, batarız..ve batacağımızın o da farkında olduğu için...bırakacak veya seçime asılmayacak gibime geliyor.. Bunlar hep varsayım tabii.

Batacağımızın farkında mı?
Adam imparatorluğunu ilan etmiş.Konuşmalarından sanırsın ki herşey mükemmel,güllük gülistanlık...
Hiçbirşeyin farkında değil ya da olmak istemiyor.
Bu adam bırakmaz,seçimede asılır,hatta seçimde şike yapar !
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
  Alıntı 26Captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2013 saat 16:16
Alıntı yapılan yusuf_69

Olacaklar üzerine şöyle bir düşünün; "Taraftarın zerre sevmediği bir Başkan var..Bu başkan, sevilmediğini, her maç yuhalanacağını bile bile..1 sene daha geçirir mi?" ... Bunu bence kabullenemiycektir.. Seçime fazla asılacağını zannetmiyorum.. Hoşcan'a bırakacaktır..Tabii..bunlar benim tahminim..

Topu topu kaç maç yuhalandı ki? Bence ona bakarsak, arka çıkan, "büyük başkan" diye bağıran daha çok...
Yeni bir başlangıç için haydi ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2013 saat 16:18
Alıntı yapılan corona

]Uzun süre sonra forumda paylaşım yapmanın mutluluğunu hissediyorum. ]Ben de herkes gibi ESESİMİN hep iyi olmasını, en yukarılarda yer almasını, tek olmasını isterim. Aşk, tutku, hayat… bu nedenle yapılanları, bu sevgiye ortak olanları hep destekledim. Kızılcıklı’yı sevdim, Nefer’e laf söyletmedim. Küçüğü, büyüğü, hırsızı arsızı her taraftarı kabul ettim, sevdim. Gelen her hoca benim için iyi hoca, formayı giyen her topçu ‘’en kral topçu’’ idi. Ümit Karan’a da laf söylemedim, Bülent Ertuğrul’a da… Yönetimi desteklemedim, istifa diye bağırdım ama küfür etmedim hiç, makamı Eskişehirspor Başkanı sıfatını hiç unutmadım. Bu nedenlerle kombine almayın, maçlara gitmeyin diyenlere kızdım. İnsan sevdasına nasıl küser anlamadım.Haklılarmış. Sizleri tanımasam da ‘esesyücel’ gibi nice ESES sevdalıları hakkınızı helal edin. Siz haklıymışsınız. Yıllardır kombinem vardır, son 2 aylık hiçbir maça gitmedim ve hü olduğu sürece de kombine almayacağım.Bize fener uşağı diye söylenenleri haklı çıkardıkları için, boynumuzu büktükleri için, klübün parasını çaldıkları için bu yönetime hakkımı helal etmiyorum. Allah (cc) yaptıklarınızı görüyor, sizi ve bunları bile bile size destek olanların cezasını versin.Bir umuttur diye Mesut Bey’in toplantısına katıldım. Toplantıdan çıktığımda düşüncem hala bir umut..İnşallah ekibi ile gelir ve başarılı olur.Yalnız bu düzen olduğu sürece, gerçek ESES sevdalıları başkan yada yönetici olmadığı sürece mevcut sistemin çok da değişeceğini sanmıyorum. Hiçbir maça gelmemiş, 3 tane futbolcunun ismini bilmeyen delegelerin olduğu, iki balık bir kadehe oyunu satan satılıklar olduğu sürece… Ve ESES İMile uzaktan yakından ilgisi olmayan bir sürü insanın sadece ve sadece sosyal gereklilik, menfaat düşüncesi ile lansman yada finansman toplantılarına katıldığı sürece hiçbir şey değişmez, değişemez]Açıkta ıslanmamış, o kahrı çekmemişlerle değil boş stadın yanından geçerken dahi heyecanlananlarla yükseleceğiz…]İşte o zaman haykıracağım YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR!

Teker teker kaybediyoruz gerçek taraftarı..

Evet arkadaşlar kirli oyunların içindeyiz bu yönetim ile birlikte..

Senaryolar önceden yazılmış oynanıyor eğer hü yeniden seçilir ve planı yapılan bülent uygun'u tekrar hiç bir şey olmamış gibi Eskişehirspor'umuzun başına getirmeye kalkarlarsa bende buradan söylüyorum " 3. liglerde delicesine desteklediğimiz mabet dediğimiz o stada adımımı atmam" Nefer çalsın hü söylesin..

Ama inşallah ne kadar uzatırlarsa uzatsınlar en geç 1 ay içinde yeni bir yönetimle Efsane taraftar tekrar tribünlere sevdasına dönecektir..

Bu seçim Eskişehirspor'un kurtuluş günü olacaktır..

Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2013 saat 16:41
Alıntı yapılan corona

Herkese selamlarımı ve saygılarımı sunarım;

Uzun süre sonra forumda paylaşım yapmanın mutluluğunu hissediyorum. Ben de herkes gibi ESESİMİN hep iyi olmasını, en yukarılarda yer almasını, tek olmasını isterim. Aşk, tutku, hayat… bu nedenle yapılanları, bu sevgiye ortak olanları hep destekledim. Kızılcıklı’yı sevdim, Nefer’e laf söyletmedim. Küçüğü, büyüğü, hırsızı arsızı her taraftarı kabul ettim, sevdim. Gelen her hoca benim için iyi hoca, formayı giyen her topçu ‘’en kral topçu’’ idi. Ümit Karan’a da laf söylemedim, Bülent Ertuğrul’a da… Yönetimi desteklemedim, istifa diye bağırdım ama küfür etmedim hiç, makamı Eskişehirspor Başkanı sıfatını hiç unutmadım. Bu nedenlerle kombine almayın, maçlara gitmeyin diyenlere kızdım. İnsan sevdasına nasıl küser anlamadım.

Haklılarmış. Sizleri tanımasam da ‘esesyücel’ gibi nice ESES sevdalıları hakkınızı helal edin. Siz haklıymışsınız. Yıllardır kombinem vardır, son 2 aylık hiçbir maça gitmedim ve hü olduğu sürece de kombine almayacağım.

Bize fener uşağı diye söylenenleri haklı çıkardıkları için, boynumuzu büktükleri için, klübün parasını çaldıkları için bu yönetime hakkımı helal etmiyorum. Allah (cc) yaptıklarınızı görüyor, sizi ve bunları bile bile size destek olanların cezasını versin.

Bir umuttur diye Mesut Bey’in toplantısına katıldım. Toplantıdan çıktığımda düşüncem hala bir umut..İnşallah ekibi ile gelir ve başarılı olur.

Yalnız bu düzen olduğu sürece, gerçek ESES sevdalıları başkan yada yönetici olmadığı sürece mevcut sistemin çok da değişeceğini sanmıyorum. Hiçbir maça gelmemiş, 3 tane futbolcunun ismini bilmeyen delegelerin olduğu, iki balık bir kadehe oyunu satan satılıklar olduğu sürece… Ve ESES İM  ile uzaktan yakından ilgisi olmayan bir sürü insanın sadece ve sadece sosyal gereklilik, menfaat düşüncesi ile lansman yada finansman toplantılarına katıldığı sürece hiçbir şey değişmez, değişemez.

Açıkta ıslanmamış, o kahrı çekmemişlerle değil boş stadın yanından geçerken dahi heyecanlananlarla yükseleceğiz…

İşte o zaman haykıracağım YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR!

Emre hocama katılmamak mümkün değil. Biraz daha sabredeceğiz biraz daha...
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2013 saat 17:51
Kanal 26 daki Şükrü oytan' ın programına katılan Süha bozkurt program bitmeden yeni iddaalar ortaya attı. Eskişehirspor' un şu anda 13 tane icra dosyası varmış. Sezon başında alınan mercedeslerinde paraları ödenmemiş. Bizim bildiğimiz bir jeep olayı vardı, daha başka arabalarda varmış, hatta bir kişi daha söyledi sanırım yöneticiymiş oda sevgilisine kulübün bir aracını vermiş. Yarın gazetesinde hepsini açıklayacakmış.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
Dobra Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Sezer
  Alıntı Dobra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2013 saat 19:03
Sizce başkan kim olmalı

http://www.2eylul.com.tr/anketler.html
ES ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır