eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 19:59
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan MuratHoca

Benim babam elimden tuttu maça getirdi. Bir daha da kendisi gelmedi.

Benim babam da artık gelemiyor maçlara,
ancak ESES in durumunu benden daha iyi izliyor.
Seneye ilk İstanbullu eziklerden birinin deplasmanına,
benimle gelir, maçı izler, rakısını içer, efendi efendi de döner.
Kırk yıllık özlem bitecek, Sami Yende, Kadıköyde, ESES çekeceğiz.

Not: Efendi efendi sözcüklerini, bilerek kullandım, ESES taraftarı efendidir.

Smile

Aynen bizimki de ESES'in durumunu benden daha heyecanlı izliyor ve iyi biliyor.
.............
O Fırıncıyı bende uzaktan tanıyorum. Maçlarda çok dikkatimi çekmiştiLOL
...............
Açık tribündeki ortam herşeye müsait bir ortam oluyor bazen. Açık tribün iyi yönetilebilse gerçekten rakip ve hakem için ciddi bir baskı unsuru olabilir.
..............
Ben açık tribündeki doğal dalgalanmaya bayılıyorum (italyona dedikleri)
Bir pozisyon oldu mu millet sıra sıra kalkıyor... yanlardan dalgalanma hareketi gibi gözüküyor
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 20:33
Alıntı yapılan MuratHoca

Benim babam elimden tuttu maça getirdi. Bir daha da kendisi gelmedi. Bayrağı devretmek tam bu olsa gerek.
...............
Açık tribündekilerin çoğu futbolcuların isimlerini bilmiyor, bilse de çarşıda görse tanımaz (Açık tribün sahaya uzak ya, seyirci futbolcuyu zaten pire gibi görüyor). 
Ben de futbolcuların isimlerini tam olarak yeni öğrendim. Nedeni son 4 yıldır hatta son 15 yıldır bize gelen ve giden futbolcu sayısındaki çok yüksek artıştır.
Açık tribündeki bir kısım taraftar sadece Eski günler ve ESKİŞEHİRSPOR sevgisiyle geliyor, futbolcu ismi onu çok enterese etmiyor. TA ki Sergen gibi biri gelene kadar. O kişi için hiç bir futbolcu efsane kadrodaki futbolcular kadar bilinmesi gereken şey değil. Onun bilmesi gereken şey Eskişehirspor'un durumu.
hocam bence futbolcuların karışmasında futbolcuların fiziksel görünümlerininde etkisi var.bi bakıyoruz takımın %80i aynı saç modeline sahip(taçlı olan).hele geçen kartal maçında bi tek ulaş,sergen,mustafa,serdarın saç modeli farklıydı ötekiler hep aynıydı.değişik saç modelli futbolcu istiyoruz Big%20smileLOL
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
eseslix Liste gör
Yazar

ÜMİT
  Alıntı eseslix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 21:25

acaba bu destek kime açılan kaşkollar yapılan bu şovları kim yapıyor yoksa burası açık tribün değilmi bukadarda abartmayın
tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 21:46
Alıntı yapılan Casio 26

.
Arkadaslar,

Tum Turkiye ESES taraftarina hayranken, biz en efendi taraftardik. Kimseye kufur etmezdik.

O'nun icin bir donem bizi sevmisti, Anadolu takimi olarak bizim Sampiyon olmamizi istemisti.

Bu kufuru edince, madalyami kazanacaksiniz. Bir dusman daha edinecesin.

RAKIPLE UGRASACAGINA;
TAKIMINA SAHIP CIK. TAKIMI ATESLE
HAKEME PSIKOLOJIK BASKI KUR ki, BOYLE HATALAR YAPAMASIN

Biz Giresun taraftarina, kufur etsek ne olacak. 3 puan mi verecekler.

ClapClap
Yukarı
tarık Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

tarık
  Alıntı tarık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 22:09
Giresun maçında küfür olursa sakarya maçı seyircisiz oynanır.İnşallah ,söylemiştim demem.
.
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 22:15
Alıntı yapılan tarık

Giresun maçında küfür olursa sakarya maçı seyircisiz oynanır.İnşallah ,söylemiştim demem.

allah korusun ya aman sakın ha bizim en önemli maçlarımızdan biri şampiyonluk yolunda alınması gereken maçlardan bitanesi umarım şu giresun maçını kazasız belasız atlatırız
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 22:19
Alıntı yapılan tarık

sırf sakarya maçı için değil bundan sonraki maçlar içinde önemli bi konu bu.bir maç seyircisiz oynamak bir çuval inciri mahvedebilir ne yazıkkiOuch
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
BÜYÜKKİŞİ Liste gör
Yazar

mustafa BÜYÜKKİŞİ
  Alıntı BÜYÜKKİŞİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2008 saat 19:51
Selam dostlar;

vaktim müsait oldukça eskişehirspor için yazdığım besteleri forumun bu bölümünde yayınlamaya devam edeceğim.Yapacağınız yorumlara şimdiden teşekkür ederim.Ancak şunuda belirtmek isterimki bu besteler trübünlerde hep bir ağızdan söylediğimizde anlam ifade ediyor.Bu nedenle Eskişehirspor için parolamız hep destek tam destek..
ve işte yepyeni bir dörtlük;

Falla olmaz bu işler , falcıya gitme,
Süper lige dönüyor büyük efsane.
Bundan kral taraftar hani nerede,
Cennet değil burası, bak cehenneme.

Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2008 saat 20:22
Alıntı yapılan blackandred

Geçtiğimiz yıl bir gün açıkta maç izliyorum.(Bu yıl 65'lilerdeyim.)Arkamdan birisi acayip küfür ediyor.Ama herşeye.Bir ara bizim futbolcumuza da sövünce şuna bir geçireyim diye geri döndüm.Anaaaa.Bizim komşu fırıncı.Bu adam son derece düzgün,efendi,iyi bir aile babası birisi.Deseler ki örnek bir esnaf göster, aha bu.

Napıyon sen ya dedim.Bir utandı.Kıpkırmızı oldu.Devre arası baktım kaçmış.Ama çok uzağa değil.Bu sefer biraz daha yukarıdan borazan sesi geliyordu ve Yine makinalı tüfek gibi saydırıyordu.
İlk fırsatta konuştum ayıp ediyosun diye.Adam sırf küfür etmeye maça geliyormuş.Böyle deşarj oluyormuş.Dediğiniz gibi bir kaç futbolcu dışında kimseyi tanımıyor.Sonra ister istemez adamdan soğudum.Zorda kalmadıkça alış veriş yapmıyorum.

Her şeyi geçtim de kendi futbolcusuna sövmek kadar aşşağılık olabilen taraftarı tribünde istemiyoruz!!!..

Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2008 saat 20:33
Alıntı yapılan MuratHoca

Benim babam elimden tuttu maça getirdi. Bir daha da kendisi gelmedi. Bayrağı devretmek tam bu olsa gerek.

Ne kadar şanslı olduğunu bilemezsin.. Benim babam hiç gitmemiştir maça, hal böyle olunca bayrak devir teslimi yapma erdemi benimle başlayacak oda ayrı bir gurur tabiki..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır