eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 55565758>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2013 saat 10:31
Alıntı yapılan ahmetES

Alıntı yapılan VITRUVIES

Alıntı yapılan champions26

Stad'da değildim.Buradaki yorumlar taraftar  kötü denilsede.İyi diyende var.http://www.sakaryagazetesi.info/yazarlar.php?sayfa=detay&oku=57925

Hatta bir ara aynı gruptan bir kişinin M. Güven yuhalanmaya başlayınca "ulan hem bedava maça giriyorsunuz, bir de utanmadan kendi futbolcunuzu mu protesto ediyorsunuz" diye bağırdığını duydum.verebilir.

Ben yukardaydım orada hem destek vermeyip tezahurat yapmıyorsunuz futbolcu yuhluyorsunuz.Dendi bencede biraz haklılardı.Diğer olayları bilemem.

Mehmet Güven'in yuhalanması bence de yanlıştı. Zaten yakın çevremdekilere kendi meşrebimce ben de engel olmaya çalıştım. Bağıran kişinin söylediklerinde asıl dikkat edilmesi gereken "maça bedava giriyorsunuz" bölümüdür. Yazımda bahsettiğim çocuklardan bir tanesi devre arasında gidip karton kutu içinde çok miktarda su aldı ve gelip arkadaşlarına dağıttı. Su dağıttığı çocuklardan ne kadar para kaldığını soranlar oldu. Bütün bu izlenimlerimden ben, bu çocukların bilet verilerek, hatta aralarından bazılarının ceplerine harçlık konularak stada sokuldukları sonucunu çıkarıyorum.

Elbette duygusal ve taraflı düşünüyor, yanlış yorumluyor olabilirim. Bu çocuklar harçlıklarından artırdıkları paralarla kendi biletlerini alarak maça gelmiş, artan paralarını birleştirerek ortak bir kasa oluşturarak arkadaşlarından birini kendilerine yiyecek içecek sağlamakla görevlendirmiş olabilirler. "Zaten maça bedava giriyorsunuz" diye bağıran kişi aslında bedava bilet dağıtıldığını değil, 10 TL olan bilet fiyatının çok düşük olduğunu ve bedava sayılabileceğini ima etmiş olabilir. Maç başlamadan hemen önce geriye dönüp "yönetim ve takımı protesto eden olursa ..kerim" diye bağıranların aslında ne demek istedikleri için ise ben bir şey bulamadım. Önerisi olanlar belki burada paylaşırlar.
Yukarı
EBT Liste gör
Yazar

Erhan Pehlivan
Yer: Kapalı Tribün
  Alıntı EBT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2013 saat 03:38
Ah be abicim koca açık tribün nerde bedavacı gördünüz yürüyün üstüne,bedavacı diyede bi yaygara kopardınmı elbet destek görürsünüz bi süre sonra zaten toplum psikolojisi o açık yürür gider ama işte maalesef burdan yazmak çok daha kolay.
Yaşasın Büyük Eskişehirspor // Yaşasın Büyük Eskişehirspor Taraftarı // YÖNETİM İSTİFA !!!
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2013 saat 19:35
Bedavacı Yok diyen arkadaşlar Stad Girişinde ve Karşı sokaklarda maçtan 1-2 saat önce hiç geçtimi yarı fiatına bilet satan gençler nasıl ve nereden buluyor bu biletleri alıp satıyorlar desem ticaretin mantığına ters hala buralarda yazı yazıyorlarya Bedava bilet almıyoruz vs. diye Önceleri gülüyordum artık iğreniyorum bu takım kimlerin güdümüyle gidiyor Protesto etmek ve Demokratik hakkını kullanmak istiyen taraftar nasıl tehdit ediliyor . Hala çıkıp savunma yapılıyorya veya kendilerini haklı çıkartacak uydurma bahanelere sığınılmaya çalışılıyorya Futboldan değil o ortamda bulunup bir şey yapamadığım için kendimden utanıyorum bu işleri yapan onca utanmaz varken ...ve gene diyorumki "ARTIK DEMİR ALMA VAKTİ GELDİ BU TÜRÜBÜNLERDEN "
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
ahmetcekic Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: MARDİN
  Alıntı ahmetcekic Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2013 saat 19:39
transfer merkezinde yayınlanan bir tweette esesin mohammed tchite ile anlaştığı yazıyor doğrumu
Yukarı
yirmialtı Liste gör
Yazar

yirmialtı
Yer: eskişehir
  Alıntı yirmialtı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2013 saat 20:39
Alıntı yapılan ahmetcekic

transfer merkezinde yayınlanan bir tweette esesin mohammed tchite ile anlaştığı yazıyor doğrumu

tchite her transfer döneminde Türkiyedeki takımlara menajerler tarafından pazarlanmaya çalışılan fulbolcudur.Bından önceki senelerde  bursa fener beşiktaş trabzon ve karabüklede ismi anılmıştı ama hiç birine transfer olmadı yine aynı şekilde bu sefer ES-ES ime pazarlanmaya çalışılıyor heee gelirse de bizim gibi gol yollarında sıkıntılı bi takım için fena olmaz aslında
ES-ES
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2013 saat 23:02
 Adamlar gişenin önünde yarı fiyatına bilet satıyor.Burda bilet dağıtılmıyor diyen adam ya uzaylıdır , yada bilet satandır. 

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2013 saat 02:59
bizim gurupların neden davulları dubaları yok.. seyırceye hukum edecek seylerın basıdır davul bu sene gercekten içler acısıydık seneye umarım hersey daha duzenlı daha duzgun olur.. ve basımızdan da halıl unal gıtmıs olur..
Şampiyon ES ES
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2013 saat 14:17
Allah rahmet eylesin
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2013 saat 15:50
2.lig B'deki taraftarı o kadar özlüyorum ki.

Hiç bir iddiamızın olmadığı gökten yarılmışçasına yağmurun yağdığı 7'şer gol attığımız Maltepe ve Üsküdar maçlarında bile ne tribün yapıyorduk.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2013 saat 23:19
ne desem boş...
büyüklerimizden dinlediğimiz o ayder ruhu nerede....
şuan ki kendini tribün grubu sanan,neredeyse rakip penaltı kullanacakken ''saldır Eskişehir'' diyen bağıran adamlardan oluşan, paraya boyun eğenler!

Son maçta efsaneyi rezil rüsha eden bir yönetime karşı sessiz kalmanızı sağlayan güç nedir?  bahaneniz nedir?

ne deseniz boş,boşuna uğraşmayın,boşuna zırvalamayın!!! Bu forumda bu durumu görmezden gelenler,ben kötü olmayayım diye susanlar,sizinde onlardan farkınız yok AngryThumbs%20Down
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 55565758>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır