eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2013 saat 04:07
Alıntı yapılan erkin

Reel durumları geçtik sanal da bile ilgi çok az, 46 saat sonra Türkiye Kupasın da Final için oynayacağız maç konusu daha 4 sayfa bile dolduramadı. Bu forum'un en eskilerindenim ve 2005-2006 sezonunu hatırlıyorum Bank Asya çıkmak için play-off maçlarında Sarıyer maçı sanırım penaltılara kalmıştı iğrenç ötesi Kıbrıs İnterneti yüzünden maçı radyodan takip edemiyordum tek umudum forum yazıları oluyordu her sayfa yenilemem adeta 2-3 sayfa yazı yazılıyordu. 5 senede bu hale geldik ve getirildik ya yazıklar olsun...

Bu forumda bile tribünde yaptıklarının aynısını yaparak insanları yıldırdılar. Gerçekleri dobra dobra yazan kişiler mesaj yolu ile tehdit edildiler forum yöneticilerine şikayet edilerek attırıldılar, küfür etmesi için üzerine gidilerek sinirleri ile oynadılar. Şimdi onlarında bir kısmı forumdan atıldı lakin maşaları vasıtası ile hala burayı karıştırmaya devam ediyorlar. Adam!!! twiterdan protsto yapmayın takımın moralini bozmayın diyerek HÜ ye desteğini açıkca yazıyor sonrada arkasından utanmadan, "şehrini sevenler aslanlar gibi şehrini savunuyorlar" twetini atıyor. Sen önce şehrini tribünde savun sokaktaki neticeler seni başarıya götürmüyor.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2013 saat 08:39
Stad'da değildim.Buradaki yorumlar taraftar  kötü denilsede.İyi diyende var.
http://www.sakaryagazetesi.info/yazarlar.php?sayfa=detay&oku=57925

Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2013 saat 09:33
Alıntı yapılan Sessiz

Yorulduk be abicim...
   AŞKIMIZI kimler yönetiyor kimler para için neler yapıyor baksana...İçimi döksem simsiyah olur bu forum.
Bugün eski menajerimiz Kerem ATILMAZ ağabeyle konuştum bana " Kardeşim yaşım 37 ama o 2. 3. ligde aldığım tadı daha da alamadım." dedi. Abi napacaz nasıl kurtulcaz bu ahtapotlardan dediğimde ise onun bile inancı kalmamış olacak ki ve içeriyi bizden daha iyi bilircesine "hepsi aynı olacak emin ol" dedi.
Şahısların beni bu kadar etkileyeceğini düşünmüyordum ama napayım artık ne forumlara ne sitelere nede maçlara bakmaz hale geldim.Odamdaki bir atkıyla,dilimdeki tapmadık asla paraya pula bestesiyle avunuyorum.

EStanbuldan iyi geceler iyi forumlar bütün renktaşlarıma.

Alıntı yapılan SRKN

Sorgulanması gerekir bu durumun,kim tarafından elbette bu forumu şuan ve geçmişte yönetenler tarafından!!

Tribün gruplarıda şuan anlamsız bir biçimde yönetime karşı bir tepkisizlik hali var,Camia olarak resmen bokun içinde yüzüyoruz ama neymiş şuan sırası değilmiş!! pehh ne olduda ikide bir dansöz gibi dönüyoruz??? önce ETB kur,yönetimi protesto et,sonra bundan vazgeç,sonra üstüne yetmezmiş gibi tepki gösterenlere engel ol,küfüt et,tehdit et,  yakın zamamda tribünde yine yönetim istifa diye bağır daha on gün geçmeden basın açıklaması yapıp şimdi sırası değil de!!! bu kadar dönersek,taraftar hem reelde hem sanalda kaçar,ama abiler bunun farkında değiller.Antibizans iyigüzel savaşalım ama asıl antibizans içimizde. ETB darmadağan oldu ETByi oluşturan onlarca tanıdığımız bildiğimiz adam var,birisi ya birisi Allah aşkına çıkıpda dönen dolapları anlatmadı!!!

Bitmişiz biz lamı cimi yok!! ancak belkide  2.liglerde tekrardan sürünmeye devam edersek,küllerimizden doğabiliriz.yoksa umudum falan yok,kalmadı artık. hoca yanlış adam oynatıyormuş,kamara kötüymüş, o şöyleymiş,bu böyleymiş bırakın Allah aşkına şu yönetime odaklanın, odaklanın ki defolup gitsinler.
şuda ilginç halil ünal yönetiminde yıllar boyu görev alıp istifa edenler birden melek oldu,aklınız şimdiye kadar neredeydi?????   bu forumda olsun,facede olsun hiçbunu soran oldumu??? cevapları nelerdi?  halil ünaldan beteri olmaz diyorum ama gelen gideni aratır diyede bir atasözümüz var,korkmuyorda değilim. Samimi değiliz SAMİMİ DEĞİLİZ. çoğumuzun götü başı oynuyor!!! birliktelik yok,pardon var içki masalarında ESES kurtulmaz!!! o masalarda gayet güzel birliktelik var ama anlamı yok.

Alıntı yapılan Esmeliyiz

Eskişehirspor taraftarı maalesef sindirildi. Güdümlü taraftar gruplarının bu konuda büyük hem de çok büyük emeği var. Söyleyecek çok fazla söz de yok hani. İnsanlar hakettiği gibi yönetilirmiş.

Konu dışı ama yazayım. Alper'den gelmesi beklenen paranın büyük bir kısmı ile Kris Boyd'a olan borcumuz ödenecek. Yönetimin Alper'i satma sevdasına tutuşmasının yegane sebebi budur. Zira Alper satılmaz ve Boyd'a olan borç ödenmezse, UEFA'nın yaptırımları gündeme gelecek ve Halil Ünal'ın eli kongre öncesi bir hayli zayıflayacak. Bunu çok iyi bilen yönetim bir an önce Alper'i elden çıkarmaya çalışıyor. Bu sadece bir detaydı. Bizim durumu değerlendirmemiz gerekiyor. Böyle bir yönetim anlayışı ile nereye kadar gidebiliriz?

Şahsım adına ZTK'dan hiç umudum yok. İnşallah finale çıkarız. Çıkamazsak sonrasında 2 lig maçımız kalıyor. Göreceğiz bakalım takımın gidişatını bozmayalım, olumsuz etkilenir diyen arkadaşlar nasıl bir tavır takınacaklar.

Yahu sizin başkanınızın umrundamı ki Eskişehirspor? Alper olayını görüyorsunuz işte... GS başkanı çıkıyor açıklama yapıyor, "onların önemli maçları var, transferi konuşmak doğru değil" diye ama gel görki bizim yönetim sattık da sattık diye göbek atacak nerdeyse. Bu mu takımın durumunu düşünmek?

Son söz, sokakta bizanslı arayacağınıza, içinizdeki bizanslılara "sesiniz çıksın". Gülünç duruma düşüyoruz.

Alıntı yapılan mecek

Bu forumda bile tribünde yaptıklarının aynısını yaparak insanları yıldırdılar. Gerçekleri dobra dobra yazan kişiler mesaj yolu ile tehdit edildiler forum yöneticilerine şikayet edilerek attırıldılar, küfür etmesi için üzerine gidilerek sinirleri ile oynadılar. Şimdi onlarında bir kısmı forumdan atıldı lakin maşaları vasıtası ile hala burayı karıştırmaya devam ediyorlar. Adam!!! twiterdan protsto yapmayın takımın moralini bozmayın diyerek HÜ ye desteğini açıkca yazıyor sonrada arkasından utanmadan, "şehrini sevenler aslanlar gibi şehrini savunuyorlar" twetini atıyor. Sen önce şehrini tribünde savun sokaktaki neticeler seni başarıya götürmüyor.

İnsanların içinde halen bir şekilde çıkış umudu ve çabası görmek çok güzel bir şey arkadaşlar. Bakalım son 36 saat daha sonra kimsenin bir bahanesi kalmayacak ve sezon sonu herkes taşlarını dökmeli işin ucunda 2. Lig bile olsa ter temiz çıkmak adına gerçek Eskişehirspor'lu bunu kabul eder. Örnek Evde Survivor denilen yarışma açıkken ne zaman o futbolcuyu görsem... neyse içimden geçeni yazmayım... Wink Elbet gün güneşli olacak sabır...
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2013 saat 09:42
Alıntı yapılan champions26

Stad'da değildim.Buradaki yorumlar taraftar  kötü denilsede.İyi diyende var.http://www.sakaryagazetesi.info/yazarlar.php?sayfa=detay&oku=57925

Sakarya ve A.İ. Sarıçoban tarafını belli etmiş. Ben açıktaydım. Bando'nun üstü ve çevresi 14-15 yaşında çocuklarla doldurulmuştu. Bando'nun hemen üst kısmındaki grup da protesto olmaması için etrafa gözdağı verdi. Hatta bir ara aynı gruptan bir kişinin M. Güven yuhalanmaya başlayınca "ulan hem bedava maça giriyorsunuz, bir de utanmadan kendi futbolcunuzu mu protesto ediyorsunuz" diye bağırdığını duydum. Bitiş düdüğünden sonra aynı grupla Bando'nun sol kısmından bir grup arasında kısa süreli bir itiş kakış oldu. Birkaç sayfa önce TMR26 rumuzlu Timur Bey'in bahsettiği olay bu olabilir, ama biraz uzakta kaldığım için emin değilim. Belki Bando üyeleri daha detaylı bilgi verebilir.

Açık tribünü BJK maçından çıkarılacak genellemelerle yargılamak doğru olmayacaktır. Müdavimlerin bir kısmı gelmemeyi tercih ederken, bir kısmı da erkenden girip Bando civarına çöreklenen çocuk kalabalığı nedeniyle alıştıkları yerden farklı noktalarda maçı izlemek zorunda kalmış olabilirler. Maçtan çok birbirlerine su atmak, el şakası yapmak gibi ergen eğlenceleriyle ilgilenen bu çocuklara ek olarak, ucuz bileti fırsat bilen bir çok BJKli de tribündeydi. Trenle gelirken tanıştığım, dönerken de aynı trende karşılaştığım BJKli aile, son üç bileti alarak stada girdiklerini ve en üst sırada maçı izlediklerini söylediler.

B. Dortmund taraftarıyla ilgili tartışmalar okudum birkaç sayfa önce. Avrupa liglerini yakından takip etmeyen birisi olarak ben bile aşırı talep yüzünden kombine biletlerinin yok sattığını biliyorum. Bizim tribünümüz ise maçın 90+ dakika olduğunun ayırdında bile değil henüz; erken atılan bir golün ardından "sex on the beach", halay ve çiftetelli düzeyinde. Dortmund 90+'da iki gol birden atarak çıktı finale. Fark ettiniz mi bilmiyorum ama, BJK ikinci golü attığında Bando Espana'ya başlamıştı.

Her sezon kombinesini alıp, düzenli şekilde maçlara gelen bir kitle oluşmadığı sürece, BJK maçında bir örneğini gördüğümüz ve istifa başlığı altında ismini hatırlayamadığım bir forum üyesinin isabetle "şark kurnazlığı" olarak tanımladığı ayak oyunlarına karşı çaresiz kalmaya mahkumuz. Her tür bireysel, barışçı, şiddetten uzak demokratik eylem ve karara saygı duyulması gerekir elbette. Ancak izninizle "küstüm, gelmiyorum" culara bir atasözümüzü anımsatmak istiyorum: Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2013 saat 14:58
Tamam destek olarak bir çok maçta vasattık, performans olarak da düştük ama görsellik ve sayı olarak Bursa ile birlikte Anadolu'nun en iyisiyiz.
bjk maçında ki tribünlerin fotosunu Avrupa'nın tribün sitelerinden birine koysak hayran kalırlar.
Erkin abide söylemiş herkesin içinde toparlanacağımıza dair bir umut var, herkes bir şeyler yapmaya çalışıyor çözüm yolu arıyor.
Sivas gibi Antalya gibi Kayseri gibi biz buyuz yapacak bir şey yok deyip kenarı çekilmiyoruz.
Diğer takım taraftarı gibi yapmıyoruz. Yenilsekte skordan çok tribüne önem veriliyor.
Bu bizde ki tribün kültürünün ayrılacağını gösterir.
Yönetim gitsin, beste işini de bir nebze olsun çözersek eskisinden sağlam oluruz.   
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2013 saat 22:22
Alıntı yapılan onialanya

taraftar istifa

Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2013 saat 22:37
Alıntı yapılan VITRUVIES

Alıntı yapılan champions26

Stad'da değildim.Buradaki yorumlar taraftar  kötü denilsede.İyi diyende var.http://www.sakaryagazetesi.info/yazarlar.php?sayfa=detay&oku=57925

Hatta bir ara aynı gruptan bir kişinin M. Güven yuhalanmaya başlayınca "ulan hem bedava maça giriyorsunuz, bir de utanmadan kendi futbolcunuzu mu protesto ediyorsunuz" diye bağırdığını duydum.verebilir.

Ben yukardaydım orada hem destek vermeyip tezahurat yapmıyorsunuz futbolcu yuhluyorsunuz.Dendi bencede biraz haklılardı.Diğer olayları bilemem.
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2013 saat 22:42

EsEs taraftarı olmaktan gurur ve onur duymayanlar gidin birsürü renkte takım var onlardan birini tutun .

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2013 saat 00:48
taraftarın sela sı okunmustur. Allah rahmet eylesin
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2013 saat 01:21
Hakkaten defalarca yazdım çizdim taraftar olarak gerçekten yerlerdeyiz....kimse kimseyi kandırmasın o eski taraftar yok artık....lig a daki lig b deki ıslanan bağıran cebecilere konyalara giden seyirci yok artı bunu unutun...artık rantçı beleşçi yönetimci taraftar var...bir maç bakıyorsun takım ve yönetim kral... öbür maç ana avrat küfür....ne bir bestesi var ne bir lideri kim sallar artık bizi...takmışız bi şinanariye tribünlerden gelen bu sese..saçma sapan tezahüratlara çoluk çocuk kitlesi bağırıp duruyor...20 yaş ve üzeri kişiler artık bu yaşta bile sııkılımş görüntüsü veriyor bağırmamaya haklılarda...Beb Bu tribün anlayışı böyle devam ettiği sürece maçlarada gitmem bağırmamda....herkes şapkasını önüne koysun...bir maç 50 tl bir maç 10 tl yoluncak çok güzel kaz gibiyiz....saolsun büyük başkan  hiçbirşeyimizi eksik etmiyor koca açıkta tuvalett bir tane içersine girmeye gaz maskesi lazım....sonra kalkıp 50 tl istiyrsun adam 50 tl ye saracoğlunda ısıtmalı koltuk üstü kapalı tribün veriyor...valla işin özü bu zihniyet devam etttikçe biz daha çok ağlarız....
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır