eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2013 saat 01:13
bugun gördum kı bızım trıbun bıtmıs ne yönetımı istıfaya zorlaya bılıyoruz nede adam gıbı bır bestemız var.. gördunuz hepınız bjklılerın sesı nasıl gur anlasılır bır sekılde acıga gelıyordu. bır yandan da neferın sesı ıkısının arasında dunyalar kadar fark var acıgı gectım acıkta zaten bır numara yok ama neferde böyleyse bız bıtmısız.. zaten bıtıktık ama bugun bıtıgımızın kanıtını da görduk bundan sonra kombıne alırmıyım maclara gıdemrıyım bılmıyorum ama keske 5bın kısılık bır satdyumumuz olsa ve sadece eskısehırsporlular gelse oraya gercek eskısehırpsorlular..
Şampiyon ES ES
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2013 saat 01:15
sınırden kelımelerıde yanlıs yazmısım kusura bakmayın..
Şampiyon ES ES
Yukarı
SakallıKedi Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı SakallıKedi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2013 saat 01:22
Bu tribünlerin bu kadar kötü duruma düşeceğini hiç aklıma getirmemiştim gerçekten. Tam anlamıyla dibe vurmuş durumdayız. O kadar sıradanlaştık, o kadar yozlaştık ki Kayseri gibi, Sivas gibi vasat bir anadolu tribünü haline geldik şu anda. Lig blerde takım dökülüyordu tribünler bıçak gibiydi. Üst liglere yavaş yavaş tırmanmamızla birlikte bu sefer takımın kalitesi çok arttı tribünler düşüşe geçti maalesef çok yazık.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2013 saat 01:32
Adamlar HÜ yü protesto etmezler ama stada giriş çıkışların düzene sokacak yasa değişikliklerine karşı çıkarlar neden? Çünkü bu konulması istenen tedbirler, tribüne gelen futbol seyircisine değil maddi menfaat sağlayıcılara engel olacaktır. Bence maç girişleri sırasında bilet alımları kulüplerden alınacak fotoğraflı kimliklere kontür yüklenmesi ile alınmalı ve kapılardan bu kimlikler okutturularak geçilmelidir. Bu şekilde kulübün taraftar sayısıda belirlenmiş olur. Hatta kulübe üye alımları sırasında bu gidilen maç sayıları aday üyeye referans olmalı. Böylece ESES e maçlara giderek kazanç sağlayanların herkesden daha çok üye olmayı hakettiğini göstererek maçlara olan ilgiyi de artırırız. Maçlara gitmeyen kişinin üye olmasının da zaten hiçbir anlamı yok bence.
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2013 saat 01:51
kızılcıklı tekrardan bu stadda yerini almalıdır bence....
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2013 saat 02:04
Alıntı yapılan daS//

Biz bu değildik be buna yanıyorum. Biz Anadolu Yıldızı'ydık. Kırmızı Şimşek'tik. O tozlu sarı sayfalarda kalan birer satır yazı değil. Bastırılmış topraklardan bu toprağın kendi çocuklarının yarattığı bir başkaldırı, gökleri yırtan bir çığlıktık. Tekrar ediyorum; kimse yokken, kimse ciddiye almıyorken, beklemiyorken bu toprağın kendi çocuklarının ortaya çıkıp kendini kral sanan derebeylerinin dizlerini titretmesiydi Eskişehirspor.
Şimdi yaşımın bile görmeye yetmediği bu zamanları büyüklerimden dinlediğim, araştırdığım okuduğum sorduğum bu zamanların bana ve benim gibilere bizlere bıraktığı mirasın elimizden yavaş yavaş süzülüp gidiyor oluşu ama yavaş yavaş eriyişi başkaldırdığımız düzene yenilişimiz.. Kızıyoruz sinirleniyoruz ve küsüyoruz. Ancak olması gereken bu muydu ? Biz savaşanlar olarak tanınmışız. Kimse gümüş tabaklarda getirmiyor başarıyı. Direnerek, mücadele ederek, isteyerek yapmışız ne başardıysak.

Alıntı yapılan serdargül

malesef umut yok kardeşim

23 yaşında bir genç bunları hissedip yazabiliyorsa, bence umut var demektir.
Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Fatih_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2013 saat 02:06
beste yok besteeeee
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2013 saat 02:54
Alıntı yapılan ramozotti

kızılcıklı tekrardan bu stadda yerini almalıdır bence....

Abicim yapma gözünü seveyim az mı beddua ettik o it kopuklara. Kendimizi eleştirelim ama hatırlanmaması gereken sayfaları da açmayalım.

Ayrıca forumdan istifa diye yıkacağız demekle olmaz bu işler. Kendimizi kandırmayalım bende, forumun %90'ıda böyle olacağıni biliyordu.
Zaten plan yapılmadığı için maçına atmosferine kaptırıyor insanlar kendini, ondan sonrada unutulup gidiyor.
Maç öncesi plan yapmadığımız, zaman belirlemediğimiz sürece burda kaç sayfa yazarsak yazalım tepkiler burda kalır, stada taşıyamayız.
Anca 2 hafta önce olduğu gibi takım gerideyken tepkiler verilir oda uzun sürmez zaten.

Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2013 saat 10:00
Maçta açığa zar zor girebildim. Nefer tribünün karşısında bir yerlerdeydim ama Nefer'den çok beşiktaşlıların sesini duydum
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2013 saat 10:08
Dünyanın en güzel ve çoşkulu bestesini yapsan nafile...Bu taraftarın ruhu gitmiş daha ne yapsak boş...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır