eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
Online Durum: Offline
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 22:13
eskişehirspor taraftarı degılız artık eskısehırspor futbol seyırcısıyız bız
yonetıme destek
Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
Yer: Turkey
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 22:20
yok arkadaş yeni bi beste yok organize bi tezahürat yok bugün o stadda çarşının sesi duyuluyosa yazık okadar taraftara içeri giremeyenlere saatlerce sırada bekleyenlere böyle takım destekleyeceğine al lig tv yi evde destekle böyle dolu tribünde ses çıkaramıyorsak deil Türkiye kupası şampiyonlar ligi kupası getirseler hayrı yok
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 22:27
KUPA gelsin bu sezon bari güldürün bizi
Yukarı
bekm_es Liste gör
Yazar

bkm0626
Yer: Eskişehir
  Alıntı bekm_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 22:33
Alıntı yapılan onialanya

taraftar ıstıfa

nokta...
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 23:01
Günler öncesine kadar küme düşme ihtimalimizin bulunduğu, her sezona tehlikeli ve ilk 4ü zorlayacak takım sıfatıyla başlayıp belli bir haftadan sonra saçmasapan puan kayıplarıyla hep kendi işimizi zora soktuğumuz şu son seneler içinde; bu gün yaşadığım gibi ızdırap yaşamadım. Eskişehirspor ki rakiplerin yenilmesiyle kümede kalmayı garantilemiş haliyle İÇERDE Bjk maçına çıkacak gazozuna ???
Başında amacı belli olmayan yöneticiler, kulübesinde ne yaptığı belli olmayan hocalar, sahada küstürülmüş, parası verilmemiş futbolcular, kimi satılmak isteniyor, kimi gönderilmek. Lig sırasıyla Avrupa şansımız kalmamış, küme de düşmüyoruz, bir orta sıra takımı kafasında yönetimine ses edemez, futbolcusuna etki edemez gazı gitmiş, temel dinamikleri sallanmak üzere olan bir taraftar grubu.
Biz bu değildik be buna yanıyorum. Biz Anadolu Yıldızı'ydık. Kırmızı Şimşek'tik. O tozlu sarı sayfalarda kalan birer satır yazı değil. Bastırılmış topraklardan bu toprağın kendi çocuklarının yarattığı bir başkaldırı, gökleri yırtan bir çığlıktık. Tekrar ediyorum; kimse yokken, kimse ciddiye almıyorken, beklemiyorken bu toprağın kendi çocuklarının ortaya çıkıp kendini kral sanan derebeylerinin dizlerini titretmesiydi Eskişehirspor.
Şimdi yaşımın bile görmeye yetmediği bu zamanları büyüklerimden dinlediğim, araştırdığım okuduğum sorduğum bu zamanların bana ve benim gibilere bizlere bıraktığı mirasın elimizden yavaş yavaş süzülüp gidiyor oluşu ama yavaş yavaş eriyişi başkaldırdığımız düzene yenilişimiz.. Kızıyoruz sinirleniyoruz ve küsüyoruz. Ancak olması gereken bu muydu ? Biz savaşanlar olarak tanınmışız. Kimse gümüş tabaklarda getirmiyor başarıyı. Direnerek, mücadele ederek, isteyerek yapmışız ne başardıysak.
Şimdi tek varlığımızın, tek yıldızımızın belki cebren ve hile ile bütün koltukları kapılmış, efsanesinin doğduğu stadı elinden alınmış, bütün iyi oyuncuları için pazarlıklar yapılmış, memleketin ve kulübün dört bir yanı bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bu durumda tararftarlar olarak fakr-u zaruret içinde bitap düşmüş de olabiliriz.
Ne yapacağız ? Yenilmek kafa biten bir şey. Yenilecek miyiz ? Yoksa var oluşumuzun, duruşumuzun gereğini fark edip, 65lerden beri damarlarımızda dolaşan asil kanı yeniden hatırlayacak mıyız ?

3es3ki2eski1es
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 23:15
malesef umut yok kardeşim
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 23:35
Hiç bir şey değil tribünlerin bu hali çok koyuyor bana bizi biz yapan aldığımız kupalar değildi duruşumuz ve taraftarımızdı ikisi de artık yok . Kupa yarı final maçı ve bu maçta tribünlerin haline inanmak istemedim ne takıma destek ne hakeme ve rakibe baskı yoktu sadece ama sadece film izler gibi maçı izleyip eve dönen bir topluluk olduk . Üstelik bugün yönetime 1 tek tepki çıkmazken Mehmet Güven'e tepki geldi demekki sıkıntı Mehmet'deymiş onu yollarsak herşey süper olacak .
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 23:58
Yönetim yalakası tribün liderleri oldukça.. onlar ne derse o olur
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
efsanesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Seçkin
Yer: Budapeşte
  Alıntı efsanesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2013 saat 00:49
bugün resmen UTANDIM!!!
Yukarı
forever26 Liste gör
Yazar

serdar
  Alıntı forever26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2013 saat 00:54
UTANÇ GÜNÜ!!!
Edirne'den Kars'a, Dünya'dan Mars'a ne kadar Fenerli varsa....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır