eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskalizim26 Liste gör
Yazar

yakup
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eskalizim26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 19:25
basligi degistirsek mi artik acaba? taraftar dedigin destek verir, tepki gosterir, rakip takimi baski altina alir, hakemi baski altina alir, takimi destekler, futbolun icinde olur. seyirci dedigin maci izler, arada sirada homurdanir, iki islik calar, oturup mac izler evine gider. simdi sorum biz taraftarmiyiz seyircimiyiz? biz napiyoruz macimizi izliyoruz ve eve donuyoruz (cogunluk icin konusuyorum). takim kotu, yonetenler kotu, tribunler kotu kimseden ses seda yok. ben is yerinde isimi iyi yapamadigim zaman azar isitiyorum laf yiyiyorum. peki napiyorum donuyorum isime daha iyisini yapmaya calisiyorum. patronum bana tepki gosteriyo benim yaptigim isi seyretmiyor ki duzgun bi is ciksin ortaya. bizde ne oluyor aman kupa maci var aman onemli mac var aman o var aman bu var. eee bunlar hep var. her hafta mac var ve her mac onemli. biz tepki gostermedigimiz zaman bizim iscilarimiz calisanlarimiz her ne derseniz futbolcularimiz yonetimimiz teknik kadromuz boylede gidiyor daha iyisini istemiyorlar diye kendi iclerinde takiliyorlar. takilacaklar da. yonetime istifa diye bagirildigi zaman futbolcu neden etkileniyor anlamiyorum bunu. sizin bir ustunuz azar isittigi zaman ya da biri kizdigi zaman siz etkileniyormusunuz? anca o size yedigi azarin acisini cikarmak icin geldiginde etkileniyorsunuz. yani baskan etkilenirse teknik heyet etkilenirse futbolcular daha iyisini yapmak zorunda kalacak. kalmali. milyon dolarlar al profum ben diye dolas sonra aman tepki vermeyelim takim etkileniyor. etkilensin zaten etkilenmeleri icin yapiyoruz bunu. biz taraftariz. taraftarsak oda tabi. artik seyirci oldugumuz burdan belli zaten. bu takim icin biseyler yapmayacak varsa gitsin zaten. herkes kolay elestirilir ama elestirilende tepki gorende bi daha tepki gormemek icin elestiri duymamak icin moralinin bozulmamasi icin daha ozverili hareket eder. zaten etmiyorsa o karakter meselesi. yani diyecegim su ki biz tepki vermezsek kimse tepki vermez. biz 90 dakika sadece deplasman tribununden sesler duyuyorsak birseyler yapmaliyiz onlar yorulup susmazlar cunku. aman ha onemli mac var ama tepki gostermeyelim yazin maclar bitince toplanip tepki gosteririz. bizim icin onemli maclar ve onemsiz maclar var ya. ben eskisehir disinda yasayan birisiyim. maclarsa olsam ve biri bana dese ki onemli mac var tepki gosterme sen mi belirliyorsun bunu derim. ayrica aklima gelen bi konu yonetime tepki vermeyenler onemli mac oncesi teknik heyete tepki vermeenler onemli mac oncesi daha onemlisi olan futbolcusuna tepki veriyor onu tamamen kaybediyor. herseyi tek basina o yapmis gibi. o konusanlar m. guven islanirken neden susturmadi kimseyi bende sevmiyorum bazi futbolculari begenmiyorum ama top ayagina geldiginde isliklayip 90 dakika seyirci olup o anda taraftar olmam.

herkese saygilar ve sevgiler.

dipnot: yazdiklarimi tartisma yaratmak icin degildir.
biz imzamızı sahada atarız!!!
Yukarı
musti1963 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: istanbul
  Alıntı musti1963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 19:28
tribünde bugün taraftarları izledim,baktımki çoğunluk hal ve gidişten memnun .m.güven'e protesto var yönetime yok. anladımki seyirci başkanından memnun, anladımki yönetime benim gibi karşı olanlar azınlıkta . o zaman çoğunluğun fikrine saygı duyacaksın.
 bugün seyirci protesto yapmayarak kongrede başkana vize vermiştir. eskişehirspora hayırlı uğurlu olsun.bir sezon daha tv. den maçları seyretmeye devam. son olarak diyorumki
   "toplumlar layık olduğu şekilde yönetilirler 
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 19:54
Bazı pozisyonlarda deli gibi tek başıma yuhaladım hakemi. Adam durduk yere bizim futbolcuyu atsa kimsenin gıkı çıkmayacak.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
MeLiKSaH_ES Liste gör
Yazar

Melikşah
Yer: EskişehiR
  Alıntı MeLiKSaH_ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 20:10
Kim ne derse desin, bugünkü maçta bejeke taraftarı resmen bizi yerin dibine gömdü. Adamlar 1 dakika bile susmadı. Şimdi burada herkes bireysel birilerini suçluyor. Hatalı arıyorsak; topluluğu harekete geçirecek tribün liderlerinin tutumları sorgulanmalıdır.
Bana ESmeyi anlat
ESip geçmeyi anlat
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 20:17
taraftar gerçekten bitmiş bitirmişler bizi
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 21:02
ESES tribün kültürü gittikçe vasatlaşıyor maalesef... Aramızda akill adamlar mı vardır, nedir? Wink
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 21:19
Bittiyse ya da bitecekse çözüm yazın o zaman bitmiş demek yerine yapıcı çözüm yolları yazın.Dernekse dernek grupsa grup.
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 21:21
eskişehir de kupa yarı finalinde tarihinin en önemli maçlarından birini fenerbahçe ye karşı oynuyorsun ama trübünde 15 bin koyun.ne taraftarı ne seyircisi bizden koyun bile olmaz koyun olsak bir mee deriz.
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 21:59
şehirde hiç hava yok arkadaş. başka şehirde miyim acaba. bu gün sırf bu forumda yazdı diye inanıp istanbuldan eskişehire gelip halil istifa diye bğırmak istedim. malın ta önde gideniymişim. yazık bana. ne şehirde ne taraftarda ruh var. hiç kimsenin umurunda değil. çevirsem birini sorsan hangi takımlısın diye ya fener diyecek ya cincon o derece durum vahim. sorsam esesin başkanı kim desem bilen az çıkar. biz yok olalı bayağı olmuş. ağlamamak içten değil. gecem gündüzüm eses. kendime üzülüyorum. resmen cenaze kaldırdım bu gün. vefat büyük eskişehirspor ve eskişehir taraftarı.
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 22:12
taraftar ıstıfa
yonetıme destek
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır