eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-13 ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 67>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 17:58
Hürriyet, Tello, Dede inşallah formda olurlar
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
tutku26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin Emrah DİNAR
Yer: Turkey
  Alıntı tutku26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 18:28
Arkadaşlar artık bu kupa rüyasından uyanın hürriyet her zamanki gibi oynar ondan tüm Eskişehir emin ama diğer oyunculardan emin değilim onun için bu sene kupadan ümidinizi kesin önümüzdeki sezona hazırlık yapın
NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE
Yukarı
Zeus26 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: Olimpos
  Alıntı Zeus26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 18:30

Bu hocayla bu başkanla Türkiye Kupasını alacağız masalına inanan kaç saftirik var acaba.

hayat "siyah kırmızı" dır..
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 18:31
yok yok alacaz biz bu maçı Beşiktaş maçında "yönetim istifa" diye bağırmadık şimdi futbolcuları bi görsek her yerlerinden moral fışkırıyodur...
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 18:40
50 0tobüsü alın bi tarafınıza ......
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 18:46
Alıntı yapılan private_boy

yok yok alacaz biz bu maçı Beşiktaş maçında "yönetim istifa" diye bağırmadık şimdi futbolcuları bi görsek her yerlerinden moral fışkırıyodur...

Kesinlikle ...
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 18:47
Alıntı yapılan Zeus26

Bu hocayla bu başkanla Türkiye Kupasını alacağız masalına inanan kaç saftirik var acaba.

Belki de vardır .
Ancak alsak ne olur ... Eskişehirspor adının karıştığı pislikler unutulup gidecek mi ? Halil Ünal denen herife diğer takım taraftarlarının bakışı değişecek mi ?
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 18:51
Alıntı yapılan kayhanes

Alıntı yapılan serdargül

şaka gibi ya
kupayı almayı tabiki istiyoruz ancak uyumuyoruz
kupa finali daha ilk turda kukla hocan sayesinde gitti zaten
ha buradan alınmaz mı? alınır ancak şuda bir gerçek
1- adamların elinde sadece kupa kaldı asılacaklar ve gerek medya gerek federasyon hakemlere ayarı çekecek zaten
2- sen burada yenemedin ki orada yenesin
3- evinde kupanın ilk ayağında hele 1-0 öne geçmişken skoru koruyacak bir sistem geliştirememiş kukla hocan ile orada öne geçsen nasıl koruyacaksın
bence aynen geçen seneki izmir faciası gibi bu senede kupa zaten peşkeş çekildi benim şahsen hiç umudum yok
ayrıca 8taş maçındaki protesto ile kupa maçının ne alakası var birde bir neferli olarak senden veya başka bir neferliden bunu açıklamanızı istiyorum nacizane

her yorumunda Eskişehirspor hocasını kötülemek için elinden gelen gayreti yaparak hocayla ne gibi sıkıntın oldugunu açıklarmısın arkadaşım
her yorumu okuyupta anlayamadığın neresi orayı belirt detaylı anlatayım
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 18:52
Biz Kadıköy'den turla dönelim ben dee ...........................
Es - Es
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 18:55
Açık ve net söylüyorum..bu maçta kendi aramızda tribünde kavga ederiz..bu maçta kesinlikle halile tepki gösteren bir grup olacak ve halil yandaşlari gruplar saldıracak..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 67>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır