eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
Online Durum: Offline
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2013 saat 05:16
Bayrak = renklilik

Görüntü olarak ihtiyacımız olan bu...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 18:31
Büyük Eskişehirspor taraftarına, Büyük Halil Başkan'ın yakışacağını hep beraber görmüş bulunmaktayız bugün. Şu an hem ağlamaklı, hem sinirli, hem de utanç doluyum.

Meğer Eskişehirspor taraftarları kolaya kaçan, aciz bir topluluktan başka bir şey değilmiş (kendi adıma da konuşuyorum). Biz ancak dakika 85'te kendi oyuncumuzu ıslıklamayı, hakeme küfür etmeyi biliyormuşuz demek ki. Tek derdimiz başarı olmuş. Neden Bursa olamıyoruz diye futbolcumuza, teknik direktörümüze kızar olmuşuz; yönetiminde hak hukukla, Eskişehirspor'la alakası olmayan adamlar varken hem de. Para, rüşvet, bedavacılık her şey olmuş bizim için. Her şey bir anda olsun istiyoruz. Ersun Yanal gitsin ki yeni teknik direktör gelsin iyi oyuncular alsın şampiyon olalım. YOK YA!! Dünyanın neresinde var böyle bir şey acaba?

Bugün gerçekten dibe vurduğumuzu gösterdik taraftar olarak. İlk defa bir taraftar olarak, geleceğimizle ilgili bu kadar umutsuz hale düştüm. Aklım almıyo gerçekten. 90 dakika boyunca hiç mi yönetimle ilgili bir istifa sesi çıkmaz. Bu kadar mı aciz olduk hakeme bok atıp kendi futbolcumuzu ıslıklıyoruz.

Belki bu yazıyı okuyacak 5 bilemedin 10 kişi ama bu takımı başarı için, şampiyonluk için tutan varsa tutmasın arkadaş. Gidin kendinize Drogba, Sow formaları alın.

Lanet olsun abi başkanın elinden ekmek yiyen, bedava bilet alan haysiyetsiz insanlara. Nasıl böyle insanlar Eskişehir'de barınır anlayamıyorum. Öyle durumdayız ki artık başkanı savunmak için Dorleon gibi grupların türemesine bile gerek kalmamış. Kendi kendimizi yiyip şinanari çekiyoruz.

Bugün neredeydi acaba Bando'nun orada toplanacak insanlar? Acaba müthiş, gururumuz Bando'muzun hiç mi iradesi yok da hala Espana çalıyorlar? Şaşıyorum sadece. Sözde bir anti-bizans anlayışımız var ya. Açıp bi tarafımızla gülelim kendimize bence. Bizans dediğimizin eline yağ bal sürüyoruz farkında değiliz.

Ama yok, Halil Ünal bile fazla bize. Açığın üstünü iyi ki kapamamışlar. Haketmiyoruz. Ah keşke bi de kapalının üstünü açsalarmış ya! Orası açıktan da beter.
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 18:35
Alıntı yapılan Starsky

Bayrak = renklilik

Görüntü olarak ihtiyacımız olan bu...

olurmu hiç, çekirdekci tayfa nasıl izleyecek maçı? önünde dev bayrak?
hem bi fener maçında dev bayraklar vardı, onlar neredeyse artık o maçtan sonra birdaha geri gelmedi
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 18:44
Alıntı yapılan uayuay

Büyük Eskişehirspor taraftarına, Büyük Halil Başkan'ın yakışacağını hep beraber görmüş bulunmaktayız bugün. Şu an hem ağlamaklı, hem sinirli, hem de utanç doluyum.

Meğer Eskişehirspor taraftarları kolaya kaçan, aciz bir topluluktan başka bir şey değilmiş (kendi adıma da konuşuyorum). Biz ancak dakika 85'te kendi oyuncumuzu ıslıklamayı, hakeme küfür etmeyi biliyormuşuz demek ki. Tek derdimiz başarı olmuş. Neden Bursa olamıyoruz diye futbolcumuza, teknik direktörümüze kızar olmuşuz; yönetiminde hak hukukla, Eskişehirspor'la alakası olmayan adamlar varken hem de. Para, rüşvet, bedavacılık her şey olmuş bizim için. Her şey bir anda olsun istiyoruz. Ersun Yanal gitsin ki yeni teknik direktör gelsin iyi oyuncular alsın şampiyon olalım. YOK YA!! Dünyanın neresinde var böyle bir şey acaba?

Bugün gerçekten dibe vurduğumuzu gösterdik taraftar olarak. İlk defa bir taraftar olarak, geleceğimizle ilgili bu kadar umutsuz hale düştüm. Aklım almıyo gerçekten. 90 dakika boyunca hiç mi yönetimle ilgili bir istifa sesi çıkmaz. Bu kadar mı aciz olduk hakeme bok atıp kendi futbolcumuzu ıslıklıyoruz.

Belki bu yazıyı okuyacak 5 bilemedin 10 kişi ama bu takımı başarı için, şampiyonluk için tutan varsa tutmasın arkadaş. Gidin kendinize Drogba, Sow formaları alın.

Lanet olsun abi başkanın elinden ekmek yiyen, bedava bilet alan haysiyetsiz insanlara. Nasıl böyle insanlar Eskişehir'de barınır anlayamıyorum. Öyle durumdayız ki artık başkanı savunmak için Dorleon gibi grupların türemesine bile gerek kalmamış. Kendi kendimizi yiyip şinanari çekiyoruz.

Bugün neredeydi acaba Bando'nun orada toplanacak insanlar? Acaba müthiş, gururumuz Bando'muzun hiç mi iradesi yok da hala Espana çalıyorlar? Şaşıyorum sadece. Sözde bir anti-bizans anlayışımız var ya. Açıp bi tarafımızla gülelim kendimize bence. Bizans dediğimizin eline yağ bal sürüyoruz farkında değiliz.

Ama yok, Halil Ünal bile fazla bize. Açığın üstünü iyi ki kapamamışlar. Haketmiyoruz. Ah keşke bi de kapalının üstünü açsalarmış ya! Orası açıktan da beter.

Ek olarak şunuda belirtmek istiyorum ... Bu başlığın son kelimesini değiştirin lütfen ;"Taraftarı " yerine " Seyircisi " yapılmasını talep ediyorum .
Yukarı
es_HaKaN_es Liste gör
Yazar

HaKaN
Yer: maç.nerde.orda
  Alıntı es_HaKaN_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 18:50
Kızılcıklının bitmesi ve ardından şike süreci gerçek taraftarı küstürdü ve stattan uzaklaşmalarına sebep oldu.Çünkü biz bu takımın hiçbir başarısını görmeden sırf geçmişteki o onurlu duruşu sebebi ile sevmiştik.Ben bile İstanbuldan borçla harçla geliyordum ailemi görmeden dönüyordum geri.Amacım maç izlemek değildi gelirken destek vermekti o taraftarın içinde hissetmekti kendimi.ama gerçek taraftar elini ayağını çekince bu şike vs istifa etmeme olayaları sebebi ile bir buçuk iki senedir maçlara gelmiyorum çünü o tadı almıyorum.bazen gerçekten bank asyayı arıyorum. şuan harbiden çok üzgünüm,ağlamaklıyım yazdıklarımı kontrol etmeye bile tahammülüm yok.yanlış bişey yazdıysam affola..
ALLAH BİR ESES İKİ GERİSİNİN ANASINI.....!!!!!!
Yukarı
rosenrot Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı rosenrot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 18:59
O deplasman tribünlerinden ŞİKE YAPSANA ŞİKE YAPSANA tezahuratları geldiğinde hiç mi yüzünüz kızarmıyor, hiç mi utanmıyorsunuz, hiç mi ağrınıza gitmiyor tek merak ettiğim bu..
Şu yönetim başımızdayken takım ister kupayı alsın, ister şampiyon olsun hiç umrumda değil çünkü Eskişehirspor tarihine sürdükleri kara leke on yıllarca üstümüzden silinmeyecek ve bu durumu sizi bilemem ama benim midem kaldırmıyor.
Ha bu arada konu başlığının sonuna da bitmiş ekleyebilirsek güzel olur.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 19:02
malesef artık sıradan bir kulüp olduk
hiç buralarda büyük taraftarız diye övünmeyelim
biz bu yönetimi bile haketmeyen bir topluluğuz
taraftar bile değiliz
taraftarlık kelimesinde ortak birliktelik vardır
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 19:03
Alıntı yapılan rosenrot

O deplasman tribünlerinden ŞİKE YAPSANA ŞİKE YAPSANA tezahuratları geldiğinde hiç mi yüzünüz kızarmıyor, hiç mi utanmıyorsunuz, hiç mi ağrınıza gitmiyor tek merak ettiğim bu..Şu yönetim başımızdayken takım ister kupayı alsın, ister şampiyon olsun hiç umrumda değil çünkü Eskişehirspor tarihine sürdükleri kara leke on yıllarca üstümüzden silinmeyecek ve bu durumu sizi bilemem ama benim midem kaldırmıyor. Ha bu arada konu başlığının sonuna da bitmiş ekleyebilirsek güzel olur.

Bejekeliler şikenin Allahını yapmıştır onları muhatap mı alacaz dinime küfreden müslüman olsa..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 19:03
Şaka gibiydi gerçekten. Nefere giderken bir ara biz yönetim istifa diye bağırınca Neferdeki lider kişi susturmuştu o günden sonra da Nefere gitmedim. Bandonun üstüne gitmeye başladım.(Hesap da takıma destek olalım bağıralım diye en makul yer) Bugün yönetim istifa sayfasındakilerde herkes oraya gelsin diyince Ohh dedim iyi bu maç iyi protesto ederiz falan bir gittim yaş ortalaması 10 falandı herhalde.Gene neyse dedim bir yer buldum geçtim gelenler olur herhalde dedim. Baktım yok öyle 1-2 bağırdık falan sonra birisi geldi demire yaslanıp herkese seslendi. İlk dediği şey Yönetime futbolcuya falan küfretmeyin sallamayın bunları yapacak varsa .... gitsin. Baya da alkış aldı yanımdakilerden sonra eğer kupa maçında kaybedersek o zaman protesto etçekmişmişmiz. Takım etkilenirmişmişmiş. Her yıl kupa alıyoruz ya bir yıl almasak büyük sıkıntı. Ya da kupayı alırsak halil ünal büyük başkan mı oluyor acaba sonra dediklerini yaptım gittim oradan aşağıya oturdum maçımı izledim. Hani takımı destekleyeceğiz ya ses çıkmıyor neredeyse oradan. Aşağıda bütün besteleri söyledim bağırdım sonuna kadar da destekledim. Haftaya kupayı alamazsak ve onlar yönetim istifa derse Halil Ünalı ayakta alkışlayacağım helal olsun güzel sindirdi taraftarı. Son olarak da omuz omuza bağırarak takımımı destekleyemememe sebep olan kim varsa en içten dileklerimi iletiyorum.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
rosenrot Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı rosenrot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2013 saat 19:10
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan rosenrot

O deplasman tribünlerinden ŞİKE YAPSANA ŞİKE YAPSANA tezahuratları geldiğinde hiç mi yüzünüz kızarmıyor, hiç mi utanmıyorsunuz, hiç mi ağrınıza gitmiyor tek merak ettiğim bu..Şu yönetim başımızdayken takım ister kupayı alsın, ister şampiyon olsun hiç umrumda değil çünkü Eskişehirspor tarihine sürdükleri kara leke on yıllarca üstümüzden silinmeyecek ve bu durumu sizi bilemem ama benim midem kaldırmıyor. Ha bu arada konu başlığının sonuna da bitmiş ekleyebilirsek güzel olur.

Bejekeliler şikenin Allahını yapmıştır onları muhatap mı alacaz dinime küfreden müslüman olsa..

Hadi bizans çocukları yapınca üstüne alınmıyorsun da aynı şeyi özellikle Bursaspor gibi Anadolunun birçok kulubü de yapıyor her geldiklerinde o zaman nasıl avutuyorsun kendini ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır