eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
contorium Liste gör
Yazar

anıl
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı contorium Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2013 saat 22:56
takımdaki hiçbir şahıs çıkıp da adam gibi neler döndüğünü anlatmıyor, herkes belli başlı bahanelerin arkasına sığınmış laf kalabalığı yapıyor.

ersun hoca geldiğinden beri pozitif futbol, endüstriyel futbol vs. geveleyip duruyor. tamam dediklerinde haklı da kardeşim sen madem bunların farkındasın niye getirdiğin adamları, akos elek i, malecki yi, mrkela yı oynatmadın. endüstriyelleşmiş futbolda bizim gibi bütçesi sınırlı takımlar için böyle gereksiz harcamalara yer var mıdır ersun bey? lafa gelince mangalda kül bırakmıyorsun ama haftalardır kötü sonuçlara rağmen aynı taktikle oynamak akıl karı mıdır? bir teknik direktörün başka planı olmaz mı yahu?. her maç yüzde 60-70 top oynuyoruz, peki neye yarıyor bu topla oynama? önceleri senin çoğu konuda haklı olduğunu düşünüyordum ama sen de olan bitene karşı "tepkisiz" ve "kabullenmiş" tavrınla kredini sıfırladın benim gözümde.

takımdaki oyuncular da her kötü sonuçtan sonra aynı bahaneye sığınıyorlar artık. şansızlık, top bizi sevmedi, iyi oynuyoruz ama skora yansıtamıyoruz vs vs. kardeşim üzerinizde şansızlık varsa gidin kurşun falan döktürün, her hafta mı şansız bu takım. evet şans futbolda önemli bir faktör ama sizin bozuk plak gibi bunu bahane etmeniz de sinirime dokunuyor artık. hadi diyelim top direkten döndü, şutunuz çizgiden çıktı ama bu isteksiz ve boşvermiş halinizin sebebi de mi şanssızlık? şu an takımda çok ciddi bir kriz var ve bu takımın motivasyonunu aşağılara çekiyor. takımda hala "ümit karan" tarzı bir külhanbeyi var mıdır bilmiyorum ama her maçtan sonra çıkıp şanssızlık demeleri, takım içindeki birilerinin sıkıntıları örtbas etmeye çalıştığı ihtimalini güçlendiriyor.

yönetimle ilgili söyleyecek kelime kalmadı artık, onlardan bahsederek laf kalabalığı yapmaya hiç gerek yok.

görünen o ki düştüğümüz bu kaostan çıkmakta görev yine taraftara düşüyor. ama biz de tipik türk insanı davranışı sergiliyoruz, olan biteni sadece izlemekle yetiniyoruz. gözümüzün önünde binlerce pislik dönüyor ama biz burdan konuşuyoruz, konuşuyoruz, konuşuyoruz. adama derler, bu kadar konuşacağına gidip de neden bir icraat yapmadın diye. buna cevap verecek biri var mı aramızda? yoksa yine klasik "yaptık, ama destek görmedik, susturulduk" mu diyeceksiniz? bu durumun sorumlusu bizleriz arkadaşlar ve bu seneyi de bir şekilde atlatırız ama seneye alper'i istanbul büzüklerine peşkeş çektiklerinde, yeni akosları, maleckileri, mrkelaları kulübe doldurduklarında, bilet fiyatını malum maçlarda 50-100 tl yaptıklarında bir de herşey normalmiş gibi pişkin pişkin taraftardan destek istediklerinde hala tepki vermemiş olursak o zaman naparız bilemiyorum.
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2013 saat 00:20
< ="" ="text/" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332etdefender/huidhui.js?0=0&0=0&0=0">
Alıntı yapılan contorium

... bir de herşey normalmiş gibi pişkin pişkin taraftardan destek istediklerinde hala tepki vermemiş olursak o zaman naparız bilemiyorum.
Anıl kardeşim hiçbir şey olmaz, hiçbir şey değişmez... Atarlar ortaya "Takım Etkilenmesin, Skor Taraftarlığı Yapmayın" sözlerini, oyun kaldığı yerden devam eder. Sezonlar sezonları, yıllar yılları kovalar gider...
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2013 saat 00:26
ayağa kalkmayan Bursalı olsun nedemek?

neden Bizanslı ? Fenevli ? Cinconlu ? Bjkli denilmiyorum ?hadi burda 3 takım var Bizanslı en uygunu,
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2013 saat 00:39
protesto edenleri protesto edenlere selam olsun
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2013 saat 00:41
bu arada geçen alperle konuştum forumu takip etmiyormuş muhtemelen diğer topçularda etmiyordur burda konuştuğumuz burda kalıyor yani
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
haydogan Liste gör
Yazar

Hasan AYDOGAN
Yer: Konya
  Alıntı haydogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2013 saat 00:50
Arkadaşlar Mustafa Yumlu twitter da yazmış

Mustafa Yumlu ‏@Yumlu22 2 sa
Para komidinin üstünde.. @eskisehirspor

Hasan AYDOGAN
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2013 saat 00:55
ben yazdım cevabını
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2013 saat 01:02
Mustafa yumlu kendi açıklamış bir aralar, Twitter hesabı yok
taraftar onları yazan..
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
haydogan Liste gör
Yazar

Hasan AYDOGAN
Yer: Konya
  Alıntı haydogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2013 saat 01:04
Neticede hakaret ediliyor.
<bunu şikayet vb edemiyor muyuz?
Hasan AYDOGAN
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2013 saat 01:32
Çok düşüş var bizde
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır