eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Eskişehirspor Futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 17>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
Online Durum: Offline
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 03:44

Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 14:44
Dün akşamdan sonra çok kötü durumdayım. Canım kimseyle konuşmak, hiçbirşey yapmak istemiyor. Foruma bile ancak girmek istedim ve hiçbir sayfaya bakmadan buraya yazmak istedim. Belki Feneri Saraçoğlunda yeneceksiniz, belki kupayı da kazanıp bizim gibi bir klüp için büyük görülebilecek bir başarı yakalayacaksınız. Ama bundan yıllar sonra, Allah ömür verirse çocuklarımıza, torunlarımıza sizleri değil Zafer Şahin'i anlatacağız. Tabi bu durumun size pek koymayacağını da tahmin edebiliyorum. Bundan sonra siz cukkanıza bakın biz de yolumuza. Hiçbir maçtan sonra da tribüne gelip yalakalıklarda bulunmayın. Birkaç isim dışında hepiniz gözümüzde bittiniz...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 16:00
Bugun benim icin bir milat.
Artik Alper gitmis, Diego kalmis, takim kampa girmemis, umurumda degil.
Su taraftara gosterdiginiz tepkinin aynisini hakemlere gosterseydiniz keske.
Size yapilan haksizliklar karsisinda hirslanip sahayi dar edebilseydiniz rakibe.
Hepinize yaziklar olsun.

Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 16:07
Alıntı yapılan esesliyasin26

Dün akşamdan sonra çok kötü durumdayım. Canım kimseyle konuşmak, hiçbirşey yapmak istemiyor. Foruma bile ancak girmek istedim ve hiçbir sayfaya bakmadan buraya yazmak istedim. Belki Feneri Saraçoğlunda yeneceksiniz, belki kupayı da kazanıp bizim gibi bir klüp için büyük görülebilecek bir başarı yakalayacaksınız. Ama bundan yıllar sonra, Allah ömür verirse çocuklarımıza, torunlarımıza sizleri değil Zafer Şahin'i anlatacağız. Tabi bu durumun size pek koymayacağını da tahmin edebiliyorum. Bundan sonra siz cukkanıza bakın biz de yolumuza. Hiçbir maçtan sonra da tribüne gelip yalakalıklarda bulunmayın. Birkaç isim dışında hepiniz gözümüzde bittiniz...

Eline sağlık arkadaşım İnşallah sizin gibi genç kardeşlerimiz kulübümüzü daha iyi yerlere taşıyacaktır.Nihayetinde Eskişehirspor sizin kulübünüzdür, siyah-kırmızı renkler sizin renklerinizdir. Dün maçta gördüm Emre ANGI ve diğer gençlerimiz ellerinde diyafon ile bir şeyler yapmaya çalışıyorlardı. Şahsen, gençlerimizi ve taraftarımızın aydınlık yüzü olan ÜNİESES oluşumlarının çalışmalarını gördükçe gurur duyuyorum.

Eskişehirspora çok futbolcu gelmiş geçmiştir ama EFSANE KAPTANIMIZ SN.İSMAİL ARCA ve adam gibi adam olan kaptanımız SN. ZAFER ŞAHİN'ide gelecek nesillerimiz asla unutmayacaktır.

Futbolcu gelir gider önemli değildir.Önemli olan kulüptür.İnsanlar arkalarında bıraktığı hizmetlerle anılır. Yılmak ve moral bozmak yok, yola devam.
kalender
Yukarı
esesselcuk Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk ÖZCAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesselcuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 17:05
Paralarınız elbet ödenir (uefaya gidersiniz alacaklarınız karşısında bonservisinizi alırsınız vs. vs.) ancak sizin bunun bilincinde olmadan yüreğinizi sahaya koymadan oynarsanız kusura bakmayın ama sizden bişey olmaz. Ama efsane olmak istiyorsanız da buda sizin elinizde unutmayın!
Kravatlılar Gider ATKILILAR Kalır
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2013 saat 00:05
en buyuk taraftar gerısı gelır gıder
yonetıme destek
Yukarı
Estolga Liste gör
Yazar

Tolga
  Alıntı Estolga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2013 saat 00:57
Alıntı yapılan matt

Bugun benim icin bir milat.
Artik Alper gitmis, Diego kalmis, takim kampa girmemis, umurumda degil.
Su taraftara gosterdiginiz tepkinin aynisini hakemlere gosterseydiniz keske.
Size yapilan haksizliklar karsisinda hirslanip sahayi dar edebilseydiniz rakibe.
Hepinize yaziklar olsun.

Koskoca bir sezonun en önemli maçında rakip oyuncularla kora kor mücadele edemeyen, ikili mücadelelerden yılan futbolcularımız her ne hikmetse TARAFTAR'a tepki koymaya gelince bir den aslan kesiliyorlar.

Futbolcu Arkadaşlar; önce Ligdeki puanımıza bakın, sıralamamıza bakın, Ligin ikinci yarısındaki attığımız ve yediğimize bakın, en önemlisi  vurdum duymazlığınıza bakın ondan sonra taraftara tepki koymaya hakkınız var mı ona bir bakın.

SENİN İÇİN ES ES SENİN İÇİN
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 01:59
Futbolcuların hiç birisine kızmaya gerek yok. Adamlar sonuna kadar haklı. Hiçbişekilde paralarını alamıyorlar.Verilen hiçbir söz tutulmuyor, imza attırırken verilen vaadler,imzalanan kontratlardaki maddelerin hiçbiri gerçekleşmiyor. Ee futbolcu napsın 3 maç oynar 5 maç oynar ondan sonra ? Futbola gelince profesyonel değillermi diyoruzda paraya gelince niye öle demiyoruz? bu kulüpte kimin parası kalmış diyoruz ? veyahut neden yönetim yerine paralarını alamayan futbolcuları sorguluyoruz? herşey 4*4 lük müş gibi futbolculara kızıyoruz. Bende soruyorum şu kulupte 1 tane adam gibi yürüyen iş gösterin, 1 tane aksamayan yön gösterin? Cevap belli tabikide YOK.
Herşeye rağmen yine iyi dayanıyorlar.Onların yerine kendimi koyuyorum ben olsam 1 dk. durmam tff ye uefaya şikayet eder sözleşmemi fesih eder çeker giderdim.Aynı kris boyd'un yaptığı gibi.
Kalkıpta futbolculara niye kötüsünüz niye isteksizsiniz niye oynamıyosunuz diye sormak çok absürt olur.Ondan önce yönetime sormak lazım okadar gelen trilyonları naptınız diye
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
esesselcuk Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk ÖZCAN
  Alıntı esesselcuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 03:24
2012-2013 sezonu bitmiştir bizim için artık sadece kupaya odaklanarak o KUPAYI bize getirin...
Kravatlılar Gider ATKILILAR Kalır
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 10:38
Alıntı yapılan esesselcuk

2012-2013 sezonu bitmiştir bizim için artık sadece kupaya odaklanarak o KUPAYI bize getirin...

Belediye, Antep'i yenerse çadır karışır. Önce Trabzon maçı sonra kupa.
kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır