eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 12:29
eskişehirspor taraftarı. pardon hangi eskişehirspor taraftarı. ben göremiyorum da. sahipsiz yetim çocuklar bile daha fazla destek görüyordur. bir takım bu kadar kaderine terk edilmez ki.artık kırıp dökme zamanı bence.
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 12:34
Alıntı yapılan gürkan

eskişehirspor taraftarı. pardon hangi eskişehirspor taraftarı. ben göremiyorum da. sahipsiz yetim çocuklar bile daha fazla destek görüyordur. bir takım bu kadar kaderine terk edilmez ki.artık kırıp dökme zamanı bence.

Hangi deplasmanda yalnız kalmış bu takım.Önümüze bile gelmeyip trip attılar taraftara.Kimsenin kimseyi kaderine terk ettiği yok ama artık insanlar enayi yerine konulmaktan bıktı.Her sene aynı terane..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Gennaro26 Liste gör
Yeni Yazar

Ugur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Gennaro26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 13:59
Protesto edemeyen veya ettirilmeyen taraftarımız var..
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 14:59
FB maçı başlamak üzere... Kapalının sağındaki taraftarlar ile açık tribün karşılıklı küfürlü tezahürata başladı. İştahla ağızlarından salyalar saçarak küfreden bu taraftarlarımıza soruyorum. Bu küfürlerin sahadaki oyuncularımıza olumlu bir katkısı oldu mu? Ya da Fb li oyuncuların az da olsa morallerini bozmaya mı yaradı?
Soruların cevabını ben vereyim: Bu küfürlerin ne bizim oyuncularımıza yararı oldu, ne de Fb li oyunculara zararı oldu. Sadece bu küfürleri sarfedenlerin seviyesizliğinin ve terbiyesizliğinin bir göstergesi oldu.
Bu insanları terbiye etmek bize düşmez,yeterki bizim için önemli değerlere sahip olan ES ES imizi kirletmeyip, bizden uzak dursunlar.
since1965
Yukarı
musti1963 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: istanbul
  Alıntı musti1963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 15:39
[QUOTE=gürkan]eskişehirspor taraftarı. pardon hangi eskişehirspor taraftarı. ben göremiyorum da. sahipsiz yetim çocuklar bile daha fazla destek görüyordur. bir takım bu kadar kaderine terk edilmez ki.artık kırıp dökme zamanı bence. [/Q
nasıl futbolcu profesyonel parasını almaz ise oynamaz diyor futbolcuya hak veriyorsak,taraftarda artık başarı ve kupa görmek istiyor.futbolcu ve yönetimde artık anlamalıdırki sahada onursuzca mücadele edenlerin bu taraftar arkasında olmayacaktır.para kazanmak isteyen aldığı paranın hakkını verecek her şey karşılıklı işine gelmeyen gidebilir bu kulupten ne futbolcular ne yöneticiler geçti vazgeçilmez değilsiniz. son cümlene aynen katılırım.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 17:05
Bilmiyorum fark eden oldu mu ama dün Aşk-ı şehir baktılar yukarda kendi çabalarıyla olmuyor, alt tarafa geçince açık toparlandı baya. Hem karşılıklı paslaşmalarda ses daha gür geldi hemde gördüğüm kadarıyla Altesle olan uyumları da arttı. Altlı üstlü yapılan siyak-kırmızı falan çok sağlamdı.
Bundan sonra altta olmayı düşünürler mi bilmem ama tribün böyle çok daha iyi oldu.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 18:40
Taraftar bitmiş okeye dönüyor birbirmizi kandırmayalım taraftar göz göre göre eriyor biz hala dedelerimizin mirasını yiyoruz...
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 18:54
dün nöbetçi olduğumdan yazamadım, taraftar ölmüş ne destek var, ne de maç sonu bir tepki var, beni takımdan çok taraftar üzdü dün gece
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 20:38
baslıgı eskişehirspor taraftarı degılde bence eskişehirspor mac seyırcısı dıye degıstırılmelı
yonetıme destek
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 20:38
taraftar kaLMISMI YA
yonetıme destek
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır