eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor-Fenerbahçe (ZTK Yarı Final 1.maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ermac20 Liste gör
Yazar

Faruk
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı ermac20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 14:22
Alıntı yapılan zptten

hayret nasıl yazdılarsa

bu haberden sonra fnevliler dün akşam twitterda atkinlik başkattılar hürriyetalmaaldırma die. Yüzsüzlüğün karaktersizliğin bukadarı
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 14:33
fb nin yedek takımını evinde yenemeyen hocaya hoca falan demem ben
fark olması gereken maçı hele ilk golüde bulmuşken yenememek beceriksizlik değil uşaklıktır. sen bekle ersun efendi fb seni alır
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
  Alıntı NURİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 15:47
Alıntı yapılan kayhanes

Tello olmadıgı zaman gol atamıyoruz. böyle önemli maçlarda malesef eksikligi hisediliyor
Tello' nun oynamadığı maçları düşünürsek haklı bir yorum olduğu ortaya çıkıyor. Bencede takım Tello' yu çok arıyor. 
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
esesliuzun Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesliuzun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 16:04
2 maçı alırız merak etmeyin kamara cezalı..yahu bide gazeteler hani övülen eses taraftarı nerde diye başlık atmış sayın halil bey taraftarın nerde olduğunu basına söylesin.taraftar gelmesin diye 50 tl yaptık desin...

Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 16:35
Alıntı yapılan NURİ

Alıntı yapılan kayhanes

Tello olmadıgı zaman gol atamıyoruz. böyle önemli maçlarda malesef eksikligi hisediliyor
Tello' nun oynamadığı maçları düşünürsek haklı bir yorum olduğu ortaya çıkıyor. Bencede takım Tello' yu çok arıyor. 

Aynen öyle. Sanırım hepimiz bunu -Ersun Hoca ve yönetim haricinde- çok önceden beri gördük.

Peki takımın başındaki Ersun Hoca bunu neden göremedi veya düşünemedi diye sormak gerekiyor galiba. Devre arası vasat ve maliyetli bir topçuya yatırım yapılacağına direk ilk 11'de oynayacak -özellikle oyun kurucu- bir transfer yapılmayışı takımın düzenini alt üst etmiştir.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 16:37
Aşağıdaki açıklama resmi sitenin açıklamasıdır.  Bakın daha Mehmet Topal'ın topu elle aldığına ilişkin bir ibare, kelime bile yokken biz daha kendimizi çok yırtarız. Uzun olmasın diye onların gol dakikasına ilşkin açıklama satırlarına yer veriyorum.  Okuyun açıklamayı lütfen:
ZTK) Eskişehirspor : 1 - Fenerbahçe : 1

19. dakikada Caner'in sol kanattan Eskişehirspor ceza sahasına doğru kullandığı korner atışında Mehmet, topla buluştu. Mehmet'in şutundan top, ağlarla buluştu: 1-1

Yukarı
allpay Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı allpay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 16:42
Alıntı yapılan egunduz

Aşağıdaki açıklama resmi sitenin açıklamasıdır.  Bakın daha Mehmet Topal'ın topu elle aldığına ilişkin bir ibare, kelime bile yokken biz daha kendimizi çok yırtarız. Uzun olmasın diye onların gol dakikasına ilşkin açıklama satırlarına yer veriyorum.  Okuyun açıklamayı lütfen:

19. dakikada Caner'in sol kanattan Eskişehirspor ceza sahasına doğru kullandığı korner atışında Mehmet, topla buluştu. Mehmet'in şutundan top, ağlarla buluştu: 1-1

Site yazarı daha virgülü nerede kullanacağını bilmiyor ki senin kadar ince düşünebilsin :)
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 16:56
Manisa Saruhanlı Anadolu Lisesi öğretmeni olan Yunus Yıldırım'ı derste telefonla rahatsız etmemeniz dileği ile, işte iletişim adresi:

Yunus Yıldırım

Beden Eğitimi Öğretmeni

Saruhanlı Anadolu Lisesi
Cengiz Topel Mah. Namik Kemal Cad. No:2 Saruhanli Manisa

Tel : 0 (236) 357 30 57

Fax : 0 (236) 357 14 56                  
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 16:57
Alıntı yapılan allpay

Alıntı yapılan egunduz

Site yazarı daha virgülü nerede kullanacağını bilmiyor ki senin kadar ince düşünebilsin :)

Ha ha bu kopyala yapıştır. AA haber ajansından alıntıdır.Hatta arama motoruna aynısını yazınız.Bütün sitelerde böyle yazılmış.

En güzeli kopyala yapıştır gitsin.Kimse emek vererek iş yapmak istemiyor.Mehmet Topal elle hattrick yapsa bile umrunda olmaz bunların.

Yukarı
maskelibalo Liste gör
Deneyimli Yazar

Lafazan Oktay
  Alıntı maskelibalo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 17:03
Takım kampı boykot etmiş. Alacakları ödenmiyormuş.. Bende burdan Ersun Yanal bunlara neden ofsayt çalıştırmıyor diye saçımı başımı yoluyorum.Kim takar taktiği de ofsaytı da herşey para olmuş para..
Adamlar maç günü öğleden sonra tesislere gelip maça çıkmışlar..Ne idmanı! Transfer transfer diyoruz ama daha bu adamların parası ödenmiyor.

3 günde 2 maç arasındaki tek fark bu.. Gizliden gizliye yönetim topçuya, topçu yönetime haber gönderiyor takındığı tavırla. Teknik kadroyu eleştiriyoruz eleştirmesine ama bir numaralı suçlu yönetim, hani şeffaflık nerede? Kimin ne parasında eksik var biz neden bilmiyoruz?
İlk hedef daima sizsiniz. Verin adamların parasını...

Bir parantez de topçulara, kontratınızdaki garanti paraların toplamı maça gelen taraftarın ömürlük kazancına eşit..
Ayıp değil mi sadece primler ödenmiyor diye afra tafra yapmak...

Haberde özellikle dikkat ettim kaleci boffin ve akaminko ekonomik sorun yaşıyormuş. Geçin bu ayakları, yabancılar alır parasını tıkır tıkır, hiç mi yerlilerde sorun yokmuş? Yak isyan ateşini, yık iki yabancının üstüne..Takımın sevdiği, formunda artış olan iki oyuncunun adını kullan... Eee biz primleri alamadık.. Katar mı burası! Oynadığın kadar para verebiliyoruz işte. Doya doya emeklilik yaşamak istiyorsan paşa paşa gideceksin deniz kenarında oynayacaksın... Arkadaşlar bu isyan ateşini kimlerin yaktığı da önemli olmalı, kısmen emekli bazı yerli topcuların PRİM için takımı satması söz konusuysa affetmemek gerek..
Transfer dönemi gaza geliyoruz lakin bundan böyle para için oynayacak her transfere hayır diyorum..

Olayın hakem boyutu fenerasyon boyutu, onlar bence çok sonraki işler..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır