eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor-Fenerbahçe (ZTK Yarı Final 1.maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
Online Durum: Offline
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 10:39
Şu Eskişehire yapılanlar acaba FB ye yapılsaydı ne olurdu? A.Kocaman .....yırtarcasına YETER ARTIK bitsin bu ceza derdi.
AMA, İNADINA ESES
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 11:09
Yıllar önce bir ESES-FB maçıydı. Maçın başlarında Fethi Heper sakatlandı. "Şimdi hapı yuttuk" dedik. Yerine Motor sanat okulu öğrencisi Mehmet Çardak girdi. 2 tane çaktı FBye. FB ESkişehirden eli boş döndü tıpış tıpış. Kamara ligin 2. yarısı koşamıyor. En fazla yarım saat mücadele ediyor. Sanırım kondisyonu bu kadar. Takım tek kanattan oynuyor. Niye gençlere fırsat vermiyor Ersun Hoca, bilmiyorum. İlla solayaklı Ö.Çek şartmı? Tarık niye düşünülmüyor? Başka gençler de vardır sanırım. Niye bir M.Çardak çıkaramaz ESES?
Yukarı
musti1963 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: istanbul
  Alıntı musti1963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 11:46
ersun'a: hedefinin kalmadığı ligde oynadığın maçta yırtınarak oynatıyorsun takımı.3 gün sonraki kupa maçını düşünmüyormusun.ligdeki maçı kazansan ne olur şampiyonmu olacan.rotasyona git koy tarık,serol ve diğerlerini kemik sesi gelsin sahadan yıprat rakibini.kupaya daha diri bir takımla çık.ama sen ne yaptın  fb yedek ama diri futbolcularına yorgun aynı kadroyu çıkardın.oyunu okuyamadın sahada herkesin gördüğü veysel tarık değişikliğini bile yapamadın.pas yüzdemiz yüksek diyorsunuz.evet doğru boffinle defans kendi arasında paslaşıyor rakip memnun boffin ileriye topu vurmayıp pas yapmaya devam etse topa sahip olma oranı % 80 lere çıkabilir birde bunu deneyin.bu kıyağından ve hizmetlerinden  ötürü aziz amcan belki aykut gidince seni yerine düşünebilir.
yönetime:diyecek bir şey bulamıyorum midem bulanıyor.
futbolculara:bizim necati diye bir golcümüz var kaç haftadır golatmayı bırak pozisyona girdiğini gören varmı? fazla birşey yazmaya gerek yok.böyle kafa yapısındaki yönetim ve teknik heyete böyle futbolcu" balık baştan kokar".
seyirciye:özellikle taraftar demedim o başka bir şey 80 lerde 90 larda kaldı.kötü gidişhattı görüyorsun gıkın çıkmıyor. sebeb örgütlenememişsin,sahadaki menfaaatçi yönetimin adamlarının şiddetine ses çıkarmamışsın çıkaranlara destek olmayıp tartaklanmasına gülmüş banane demişsin. benim gibi bu düzen değişinceye kadar maça gitmeyip protesto ediyorum diyenlere esesli değilsiniz diye çakanlara siz gittinizde ne oldu.iyiki gitmemişim en azından paramla rezil olmadım.bakıyorumda forumda bundan sonra maça gitmem diyenler çoğalmış.ama tren kaçtı.ben hiç olmazsa böyle protesto ediyorum maça gidenler siz neyaptınız.dünkü maçtan koyun sürüsü gibi dağıldınız. kısacası "Böyle saça böyle tarak" anladınız sanırım. bu benim fikrim karşı olanlara saygılıyım.başından protesto edip tirübünleri boşaltsaydık bugün bu hallerde olmazdık. bu kafayla halil bir daha seçilir seneye avrupaya  avrupaya diye bağırmaya devam edersiniz. seneye görüşürüz.
Yukarı
ekremyavuz Liste gör
Yeni Yazar

eko
Yer: Ortaasya
  Alıntı ekremyavuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 11:48
Bilet fiyatlaı için, herkes kombine alsın diyordunuz...Böyle fiyatao taraftar bie çok fazla bence
ES-ES
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 12:01
İkinci maçın nerde olduğu önemlimi büyük takım için...
Akşam belli oldu ki Eskişehirspor dersini iyi biliyor ama
biliyorum rehaveti ile son ders konularını iyi çalışmamış
ve hali ile vizede düşük not aldı... Ama bunun daha finali var...
Üstelik Finaldeki sorular yine aynı...
Avrupa Türkiye arası maç trafiğinde yorgun ve bitkin düşmüş
hatta yine yedeklerden kurulu kadro ile karşımıza çıkacak bir fener...
Soru bu ama bu sefer doğru cevaplar ile sahada olmak lazım...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 12:06
Abi seyirciye ne oluyor anlamıyorum. B kategorisindeyken ne fark vardı. Neden takım desteklenmiyor. Yönetime olan güvensizlik mi? Takıma olan güvensizlik mi? Dün açıkta tezahürat oluyor bir ben bir de yanımdaki arkadaşım katılıyor bizim bulunduğumuz bölgede. Bir tuhaflık var taraftarda anlamıyorum.
Belki Bir Gün!
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 12:23
YAZİKLAR OLSUN!
-Basta , birakin duzgun bir yonetim gostermeyi , takiminin hakkini bile savunamayan , 3 gun icinde iki kere hakki yenilen bir sehirin hakkini savunamayan Basgan Halil Unal ve yonetimine
-Rakip takim kimsenin beklemedigi bir oyunla sahadayken , strateji degistirmeyen , ayni oyunla devam eden Ersun Yanala
-Formayi haketmeyen futbolculara
-Azizin kopegi hakemlere
-Kahpe Bizansa
-Takima sahip cikamayan bizlere
Siradanlastirildik beyler , farkindamiyiz.
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ademm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 13:37
Bu aciz yönetim gerçek taraftarı da küstürdü yanlış anlaşılmasın herkesi kast etmiyorum. Ama ben ve bir çok ESES aşığı içimiz kan ağlayarak gitmiyoruz maçlara bu yönetim gidene kadar... suç bizde değil karaktersiz yönetimde bizi bu hale getiren onlar tez zamanda kurtuluruz inşaallahhh.
her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 13:52
Tello olmadıgı zaman gol atamıyoruz. böyle önemli maçlarda malesef eksikligi hisediliyor
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
zptten Liste gör
Yazar

murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı zptten Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 13:58
hayret nasıl yazdılarsa

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır