eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor-Fenerbahçe (ZTK Yarı Final 1.maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2013 saat 23:19
federasyon ve yayıncı kuruluş bir senaryo yazıyor. oyunculara dağıtılıyor. herkes rolünü ezberliyor koca sezon rolünü yerine getiriyor. biz de burada kıçımızı yırtıyoruz. yeni basım 2013-2014 sezonu senaryosunu heyecanla bekliyoruz. başrol her zaman aynı. bakalım diğer oyunculara ne görev verilecek.
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2013 saat 23:19
Emegi gecenleri ; KUTLARİM!
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2013 saat 23:20
Alıntı yapılan hus@mES

Gerçekten "Sezon bitti"...Elimizde kocaman bir 0 var...Taraftarın bile içi geçmiş vallahi. Ne bir coşku, ne bir heyecan... Halil ünal ve çetesi herşeyi çürüttü... Türk futbolunun da boku çıktı, rezil hakem oyunlarıyla emeğimiiz de çalınıyor. Halil iti gıkını çıkarmıyor...Ben sezonu kapattım... şerefsizlerin danışıklı dövüşünü izlemekten bıktım, yoruldum vallahi... Allaha emanet olun...Dead
abi içimden geçenleri dile getirmişsin benim içinde sezon biter bu hoca ve bu yönetim gidene kadar

Özlüyorum Kızılcıklı zamanlarını tepkiyse tepki çoşkuysa çoşku tesislere gidilcekse gidilir organize bir yönetim istifa bile diyemez hale gelmişiz
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
Tekbüyük Eses Liste gör
Yazar

Kaan
Yer: Türkiye
  Alıntı Tekbüyük Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2013 saat 23:21
Yazık ya şu fenerin yedek takımına karşı galip gelemeyeceksek kimi yeneceğiz arkadaş. Hele ki yarı final maçı bu kazanırsan finale çıkacaksın ukpayı almaya bir adım kalmış, bu ne ruhsuz kişiliksiz bir oyundur ya. Adamların defansı acemiler topluluğu gibi, kırk yılda bir bir arada oynuyorlar. O halde bile bu defansı zorlayıp pozisyon üretemedi bizim sözde hücum elemanları. Kaleye şut çekmemek için talimat almış gibiydiler ki kalecinin ne kadar vasat olduğunu dünya alem biliyor. Hoca da dk. 86'da oyuncu alıyor oyuna, adam daha oyuna ısınana kadar zaten maç biter, bunu hiç mi düşünemiyorsun sen ya. Yazık kurduğumuz hayallere, beslediğimiz umutlara. Bari yarı finale gelmeden elenseydiniz de boşuna umut vermeseydiniz millete.
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2013 saat 23:24
Haydı tweetlere yuklenelım bırkere olsun sesımız duyulsun haydı #YILDIRIMLARIN KURBANI ESES
Yukarı
Argon18 Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Argon18 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2013 saat 23:28
sankı bizim oyunculara sakın kaleye şut çekmeyin denmiş gibiydi.
kimse şut çekmiyor. topla ceza sahası çevresinde buluşan, acele acele topu yanındakine veriyor o da aynen diğerine, topu kaybedene pozisyon geçene kadar devam.
sonra sahte üzülmeler falan. bırakın bu işleri. hadi bir oldu iki oldu. ikinci yarı 45 dakka şut atmamak için resmen çaba vardı sahada.
az kaldı pas vere vere kalenin içine girecekti bizim futbolcular. LOLLOL

neyse adam boşuna yedek kadrosuyla gelmemiş. yıldırım hentbolu gol der!!!
sarı kartını vermez. faulunu çalmaz.!!!
futbolcuların kaleye şut atmaz pas vere vere kaleye girmeye çalışır!!!DeadDead

taraftarında UYUR.AngryAngry

hemde ne uyku!!
bazıları maçın bittiğini fark etmedi. arkadaşları uyuyanlar uyanmasın diye sessizce stadı terk ettiler. Tongue
Küme düşmesek iyi!
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2013 saat 23:32
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/23070827.asp
Zirat Türkiye Kupası yarıfinal ilk maçında Eskişehirspor Fenerbahçeyi konuk etti.

Karşılaşmanın 13. dakikasında Erkan Zengin'in golüyle öne geçen Es Es'in sevinci uzun sürmedi ve Fenerbahçe, 20. dakikada Mehmet Topal'ın tartışılan golüyle skoru 1-1 yaptı.

Eskişehirli oyuncuların, golden sonra Mehmet Topal'ın elle oynadığı gerekçesiyle itirazlarını hakem kabul etmedi ve golü geçerli saydı.

Eski hakem Mustafa Çulcu, golle ilgili hurriyet.com.tr'ye çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte Çulcu'nun o açıklamaları;

"Ne ilginçtir ki üç gün önce Şükrü Saraçoğlu'nda oynanan lig maçında Eskişehirspor'da Alper Potuk'un attığı gol elle atıldı gerelçesi ile iptal edilmişti. Ama Bu akşam benzer pozisyonda Fener bahçe atınca gol geçerli sayıldı. Bu tür pozisyonlarda bu şekilde atılan goller vicdanları sızlatan gollerdir. Kimse böyle bir golle puan kaybetmeyi, mağlup olmayıiçine sindiremez. Nasıl ki Henry'nin Maradona'nın el temasıyla attığı hala vicdanları sızlatıyor ve tartışılıyorsa bu akşam geçerli sayılan gol de aynı böyle bir gol. Futbol oyun kuralları doğasında eşitlik, adalet ve dürütlük yatar. Bu geçerli sayılan gol bu saydığım değerlere aykırı goldür. Yunus Yıldırım golü geçerli saymakla hata yapmıştır."

BOŞAT: "YUNUS YILDIRIM'A ESİR OLAN BİR MHK VAR"
FIFA kokartlı eski hakemlerden Muhittin Boşat ise pozisyon hakkında Twitter üzerinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Ayni iki takım arasında,üç gün arayla oynanan iki maçta Alper Potuk'un el ile attığı gerekçesi ile sayılmayan golü ve Mehmet Topal'ın attığı gol. Aynı MHK'nin iki hakemi Bülent ve Yunus Yıldırım... Tartışmaya açık iki pozisyon. MHK her hafta Çarşamba günü en geç öğleden sonra açıkladığı hafta sonu maçlarının hakemlerini hâlâ açıklayamadı. Bekliyorlar ki Yunus Yıldırım iyi bir maç yönetsin de hafta sonu bir maç daha versinler diye. Yazık çok yazık! 35 tane üst klasman hakeminin olduğu yerde Yunus Yıldırım'a esir olan bir MHK var. Sanırım Yunus Yıldırım'dan çekiniyorlar. Muhtemelen Yunus Yıldırım'ın FIFA listesinden çıkması karşılığında MHK tarafından Yunus'a bir takım vaatlerde bulunuldu."

DSİ Es Es
Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2013 saat 23:34
Sezon hemen hemen bitti... Maç hakkında pek birşey söylemek istemiyorum fakat bu sezon 2 maçımız daha var bence... Ligte haftasonu Trabzonu yenmeliyiz! Yılların intikamı var ortada onları yenelimde nolursa olsun artık... Ligteki tek önemli maçımız bu diyebilirim... Biz yenelimde onlar düşsede düşmesede o korkuyu yaşatalım yeter... 2. maçımızda rövanş maçımız... Tamam berabere kaldık avantajımızı kaybettik kabul ama kim bizim Fenerbahçeyi yenemeyeceğimizi iddaa edebilir ki? Avantaj onlarda ama yenmemiz imkansız falanda değil... Kaldı ki Trabzonu yenemezsek ve kupada da elenirsek artık ipler kopar... Bu kötü sezonu hem yönetim hemde Ersun hoca affettirmek istiyorlarsa; O KUPA BU ŞEHİRE GELECEK! Ya o kupa gelecek yada Ersun hoca gidecek bukadar basit! He küçük bir not : Bence bu Trabzon'u yenemezsek, Fenerbahçeyide eleyemezsek, kupayıda alamazsak, o zaman bu taraftar bu yönetimi ve hocayı gönder(e)mezse, işte o zaman bu taraftarada herşey müstehak demektir nokta!
"Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2013 saat 23:35
Alıntı yapılan anka26

Bu maça Eskişehir' e gelemedim, evden izledim. Sinirimden üzerimdeki formamı yırttım. Yönetim, Ersun YALAN ve işe yaramaz topçular gidene kadar maça gitmiyecem. Aklıma başkada bir tepki gelmiyor şuan. İnanılmaz kızgınım. Üzerimden çıkartmadığım ve bu gece sinirimden yırttığım formamı böyle karaktersizlerin giydiğini, temsil ettiğini gördükçe hırsımdan çatlıyorum. Bizi cümle aleme rezil eden, ezdiren, maymun eden, gözden düşüren, aşağılayan yönetimden dolayı utanıyorum. Rezillik paçalardan akıyor. Bu ne onursuzluktur ? Bu ne gurursuzluktur ? Bu ne pişkinliktir ? Bu ne yüzsüzlüktür ? Bir şehir, bir forma, bir arma, böyle büyük bir taraftar ancak bu kadar satılır. Yazıklar olsun size. Biletti, üründü hakkım varsa helal etmiyorum. Sinirden ağlattınız insanları. Suratınıza tükürürdüm ama utanacak surat yok sizde.

Bu kadar hakaretten sonra zaten maça bir daha da gitme zaten....
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2013 saat 23:36
Alıntı yapılan Esk_Faramir

Haydı tweetlere yuklenelım bırkere olsun sesımız duyulsun haydı #YILDIRIMLARIN KURBANI ESES

Sanki yüklenince gerimi gelecek Degişen bişe olmaz başımızdaki sığırları otlatamıyoruz daha
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır