eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 421422423424425 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2013 saat 15:52
   ANADOLU TAKIMLARININ ŞAMPİYON OLMASI YASAK.

A Milli Futbol Takımı’nın ve Bursaspor’un eski teknik direktörlerinden Alman çalıştırıcı Sepp Piontek, Türkiye’de İstanbul harici takımların şampiyon olmasının yasak olduğunu söyledi.

31 Mart’ta başlayan ve yarın son bulacak olan Vodafone Uluslararası Evrenseki Kupası için Antalya’da bulunan Sepp Piontek, Bursaspor’un resmi televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Yeşil-beyazlı takımın 2009-2010 sezonunda elde ettiği şampiyonluğunu değerlendiren tecrübeli teknik adam, ’Bursaspor’un İstanbul takımlarını arkasında bırakması tarihi bir başarıydı. Bursaspor’un şampiyonluğunu duyduğumda çok sevindim. Türkiye’de İstanbul takımlarının haricinde Anadolu takımlarının herhangi birinin şampiyon olması yasaktır. Bursaspor’un şampiyon olması çok büyük başarıydı. Diğer takımlara da çok güzel örnek oldu’ dedi.

Bursaspor’un şampiyonluğunun Türkiye’deki genç yetenekler için de çok güzel bir olay olduğunu ifade eden Piontek, ’Bursaspor sadece yurt dışından alınan pahalı futbolcular ile başarının olmadığını gösterdi’ diye konuştu.

’BURSASPOR İYİ YOLDA’

Bursaspor’un çok yetenekli oyunculara sahip olduğunu vurgulayan Piontek, ’Geçen yıl da Vodafone Cup’a gelmiştim. Bursaspor’un U14 takımı orada şampiyon olmuştu. Çok yetenekli çocuklar var. Bu da iyi antrenörlerin olduğunu gösteriyor. Bursaspor’un iyi yolda olduğunu gözlüyorum. Beklentim bu yetenekli gençlerin milli takımlarda oynaması. Yetenekli gençleri elinde tutmakta zor oluyor. İstanbul takımları onları gençken almaya eğilim gösteriyor’ diye konuştu.

http://www.olaygazetesi.com.tr/haber/spor/-148731.html
kalender
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2013 saat 17:36
Çok azıttılar yakında sağlam bir ders vermek lazım gene.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2013 saat 18:04
Madridin galibiyetini kutlayacağız caddelerde..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2013 saat 18:10
Hala Madrid.
Yukarı
exu Liste gör
Yazar

Tuna
Yer: İstanbul
  Alıntı exu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2013 saat 19:15
ortodoks patriği yerine latin katolik papasını tercih ederim. anti bizans
Bir çocuğu Eskişehirden çıkartabilirsiniz, ama Eskişehir sevgisini o çocuktan asla söküp alamazsınız. You can take the boy out of Eskişehir but you can't take Eskişehir out of the boy.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2013 saat 19:50
o değildee caddede sokakta bol bol bizanslı gördüm bu gün, tek basıma gittim uyardım adamları, eskisehir sakınn uyumaaa!
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2013 saat 23:27
Alıntı yapılan ersin2626

o değildee caddede sokakta bol bol bizanslı gördüm bu gün, tek basıma gittim uyardım adamları, eskisehir sakınn uyumaaa!

helal olsun
Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2013 saat 23:58
Galatasaray'ın 3 yemesinden keyif aldım valla... Hatta keşke 5 yese diye geçirdim içimden... Eskiden olsa Avrupa olunca İstanbul takımı falan dinlemez desteklerdik Avrupa'da herkez tek yürek Türkiye'ydi... Şimdi Milli takımın maçlarında bile birlik beraberliği geçtim izlemek içimden gelmiyor açıkçası... Adı bile benim için "İstanbul Milli Takımı" oldu... Ama bunda benim yada böyle hissedenlerin hiç suçu yok bizi bu hallere getirenler utansın... Türk futbolu zaten 2 yıl önce bitti, üstüne birde İstanbul takımlarının pislikleri, çirkeflikleri, üçkağıtlarınıda ekleyince; bunu söylemekten çekinmiyorum ve utanmıyorum beter ol Galatasaray inşallah 2. maçta 5 yersin... YAŞASIN ANTİBİZANS!!!
"Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2013 saat 00:06
Twitter'dan alıntılar:
Tolga Topal @t_topal 12 dk
Eskişehir taraftarı büyük...(gerisi malum yazmadım)

Serhat Baysal @JawSing 9 dk
Şehri müdafaa diyip sadece Eskişehir var diyip Galatasaraylıların önünü kesip ben madrid taraftarıyım diyip sataşmak dövmek nedir?! Rezalet!

ayşegül şimşek @aysegulsimsekkk 9 dk
eskişehir taraftarı allah belanı versin ya adam olun az adam bu kadarı da fazla ama.

Seda Denkdeniz @SedaDenkdeniz 2 sa
Kural 1: Eskisehir'de gs bjk fb ve bilumum takimin atkisiyla falan gezilmez. O atki boynundan alinir anlamazsinmis ben bugun bunu gordum.

şşş bak bi ne dicem @edemirdover 4 dk
eskişehir taraftari delikanli oldugunu falan saniyosa cok buyuk yaniliyolar onlarin olsa olsa deligi kanlidir..
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2013 saat 02:02
Biz ölmüşüz ağlayanımız yok artık anti bizans hepten gerçekten bitmiş.....twitterda yorumları okudukca sinir krizi geçirdim..kim bunlar çapulcu ..yakaladım bugün bi kaç esesli tokatladım.. siz böyle yaptıkca gsli olarak daha çok gezicez eskişehirde...gs formamla rahat rahat geziyom çıksınlar karşıma esesliler ve benzeri yazıları okudum...eskiden böyle konuşmayı bırak o takımı tutuyoruz bile diyemiyorlardı.....artık kimse bizi sallamıyo....
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 421422423424425 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır