eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Burhan Eşer

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 96>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
  Alıntı Cafbin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2013 saat 03:18
Her iki tarafada hayırlı olsun, satın alma opsiyonlu yarım sezonluk sezon sonuna kadar kiralık.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2013 saat 12:55
Hayırlı olsun Burhan Allah yolunu açık etsin başarılar.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2013 saat 14:23
kanımca geri dönmesi,sezon sonunda ersun yanal'ın devam edip etmeyeceğine bağlı olacaktır...

bu saatten sonra ''hayırlı olsun'' demekten başka bir seçenek yok...

Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2013 saat 14:52
Umarım ben yanılırım ama çok boş oynuyordu.. Burhan Eşerin formasını almıştım kardeşime ama artık Resmen Sistem dışı bir oyuncu..
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
mehmet demirel Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: almanya
  Alıntı mehmet demirel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2013 saat 22:52
burhan iyi futbolcu. mersinde forma sansi bulursa cosar. hayirli olsun burhan mersinde yine parlicaksin
https://twitter.com/#!/mehmet_26d
Yukarı
Estolga Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Eskişehir
  Alıntı Estolga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2013 saat 18:01
Burhan, geçen hafta  "Ordu"  deplasmanında buldukları tek golün asistini yapmıştı, bugünkü  Sivas maçında da bir asist yapıp  bir de takımına penaltı kazandırdı.
SENİN İÇİN ES ES SENİN İÇİN
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2013 saat 11:50
Burhan'in serbest kalma ihtimali vardi ne oldu? Ödeme yapildi mi?
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2013 saat 16:05

Ajansspor'a konuştu! ''Ayrılmamın tek nedeni...''

Devre arasında Eskişehirspor’dan Mersin İdman Yurdu’na kiralık olarak giden Burhan Eşer, siyah-kırmızılı kulüpten ayrılması ve kendisi hakkında çıkan haberler hakkında açıklamalarda bulundu.

Bu sezon devre arasında Eskişehirspor’dan ayrılarak Mersin İdman Yurdu ile yarım sezonluğuna el sıkışan başarılı futbolcu Burhan Eşer, siyah-kırmızılı kulüpten ayrılmasının ardından suskunluğunu Ajansspor’a bozdu. Arkadaşımız Serkan Tunç’un ulaştığı Burhan Eşer, Eskişehirspor’dan ayrılma sebebini, kendisini hakkında menajer değiştirmeye zorlandığı ve siyah-kırmızılı kulüpte nasıl bir süreç geçirdiğini değerlendirerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Mersin İdman Yurdu forması giyen Burhan Eşer ile yapılan özel dosya…

"Tek düşüncem Mersin’in başarısı"
Burhan, "Her şeyden önce benim bugünlerde tek düşüncem Mersin İdman Yurdu’nun başarısı. Çok iyi bir kamp dönemi geçirdik ve kalan maçlarda tek hedefim bu takımın ligde kalması için bütün gücümle savaşmak ve takımımın bu sıkıntılı dönemi başarılı bir şekilde atlatması" dedi.

"Menajer değiştirmeye zorlanmadım"
Son günlerde yazılı ve görsel medyada kendisi hakkında çıkan haberlerin bir kısmının gerçeği yansıtmadığını söyleyen Eşer, "Bugüne kadar susup hiç konuşmadan sabırla bekledim. Eskişehirspor Kulübü’nü zor durumda bırakmamak için hiçbir yere konuşmadım. Çıkan haberleri okuyup geçtim ama artık konuşmam gerektiğine karar verdim. Öncelikle başkan Halil Ünal'ın menajer değiştirmem yönünde baskı yaptığı ve benim de bunu kabul etmeyince Eskişehirspor’la yollarımın ayrıldığı ve Mersin İdman yurdu’na bu yüzünden kiralık geldiğim haberi asılsızdır" ifadelerini kullandı.

"Tüzün geri dönüş bile yapmadı"
Burahn şöyle devam etti:
"Benim Eskişehirspor’dan ayrılmamın tek sebebi Ersun Yanal'ın bana olan tutum ve yaklaşımları olmuştur. Bazı gerçekleri bu büyük taraftarın bilmesini ve beni anlamalarını isterim. Kulüpten 350 bini geçen seneden kalmak üzere, toplam 550 bin TL alacağım bulunmaktadır. Birkaç ay önce kulübe bununla ilgili bilgi verdik. Bizzat Sportif Direktör Zafer Tüzün'le konuştum. Fakat bana kimse geri dönüp bir ödeme planı çıkarmadığı gibi telefonlarıma bile cevap almadım"

"Bonservisi alarak serbest kaldım"
Başarılı futbolcu, "Basına da tek bu konuda bilgi sızmaması için uğraştım. Kulübü zorda bırakmamak için ama bakıyorum birkaç gündür asılsız açıklamalar yapılıyor. Bunun üzerine açıklama yapma gereği duydum. Birkaç gün önce yasal olarak verilen süre dolunca bonservisimi elime alarak serbest kalmış oldum. Ben de sevdiğim Eskisehirspor Kulübü’nden bu şekilde ayrılmak istemezdim. Anlaşma zemini içinde ayrılmak isterdim ama dediğim gibi buna olanak sağlamadılar" diye görüş bildirdi.

"Taraftarın sevgisini Yanal’dan göremedim"
"Her şeyden önce insan değer gördüğü yerde olmak oynamak ister" diyen Burhan Eşer, "Ben Eskişehirspor’un en büyük değeri olan güzide taraftarından bu değeri fazlasıyla gördüm onlara teşekkür ediyorum. Fakat aynı değeri hocamdan göremedim. Bir söz vardır, "Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan zordur" diye. Geldiği günden bu yana anlam veremediğim hep bir önyargısı oldu Ersun hocanın bana. Ben hayatım boyunca kimseye saygısızlık yapmamaya özen gösterdim ama benim futbolumun dışımda her şeyime önyargıyla yaklaşan bir hocayla daha fazla çalışmam söz konusu olamazdı. Her insanın bir takım değerleri inançları vardır. O değerler beni ben yapan değerlerdir. Kimsenin benim gurur duyduğum şeylere laf söylenmesine de izin veremem. İnsanların değerlerini küçümsemek benim için hayatta en büyük acizliktir. Ben vakti zamanında Ersun Yanal’a bizzat söyledim. Kendisine futbolcu çok, bana kulüp çok diye. Bu hayatta en tehlikeli şeylerden biri yüksek ego sahibi olup karşındakini ezmeye çalışan insanlardır. Ben bunlarla baş edemezdim zaten benim yetişme tarzıma aykırıdır karşımdakini küçük görmek. Herkes yaşadığını bilir uzaktan görüldüğü gibi olmuyor hiçbir şey." ifadelerini kullandı.

"Gerçekleri taraftarın bilmesini istedim"
Burhan sözlerini şöyle noktaladı:
"Bazı gerçekleri bu büyük taraftarın bilmesini ve beni anlamalarını istiyorum. Eğer zamanında sustuysak o da edebimizdendir. Ama ben sustukça hep yalan yanlış her yerden bir şeyler duyar oldum. O yüzden bunların bilinmesini istedim. Öncelikle insan sürekli yalan söylerse karşındakine inancını yitiriyorsun. Ersun Yanal geldiğinden sonra ayrılan futbolcuların verdikleri demeçlere bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız hepimiz mi yanlıştık merak ediyorum. Daha fazla bu konuda konuşmak istemiyorum. Son olarak futbol evet bir oyundur sahada oynanır sahada kalır. Ben bu oyunu sadece sahada oynarım. Savaşırım saha dışında, psikolojik savaş şeklinde insanlarla oynayanlarla bu işi yapamazdım zaten."

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20130329/ajansspora_konustu_ayrilmamin_tek_nedeni.html#yorumlaroku

'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
Yer: eskişehir
  Alıntı ceyyas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2013 saat 17:55
Alıntı yapılan Starsky

acıklmasına göre serbest kalmış
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2013 saat 09:23
Alıntı yapılan ceyyas

Alıntı yapılan Starsky

acıklmasına göre serbest kalmış
Problem ne biliyomusun? Ben bu soruyu sordugumda ortada birsey yoktu. Kimse merak etmedi. Ne zaman ki olay patlak verdi taraftar tepki gösterdi. Taraftar dedigin biraz gündemi takip eder. Zamaninda tepkimizi koyamiyoruz. Millet ayakta uyuyo...

Burhan'i severim; çok iyi bir futbolcudur. Hakkini helal etsin. Yolu açik olsun!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 96>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,467 saniyede hazırlanmıştır